לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

אחווה לבנה בישראל - טיולים לרחבי העולם

אחווה הלבנה בישראל 23-27.2

האחווה הלבנה היא קבוצה רוחנית שהתחילה בבולגריה בתחילת המאה ה20 על ידי פטר דונוב. משלבת מיסטיקה נוצרית ברמה גבוה, תורות המזרח וידע אזוטרי, במידה מסוימת מזכירה את האנתרופוסופיה והתיאוסופיה. המיוחד בהם הוא אורח החיים הטהור, החייאה של המסורת הגנוסטית ותרגילים נפלאים של ריקוד ומוזיקה.  לחצו כאן למאמרים על האחווה

בסוף פברואר מתוכנן ביקור של ד"ר סווטלה בלטובה בישראל - רופאה מומחה, מורה בכירה לריקוד הפניאוריתמי, שיטות רפואה אלטרנטיביות, אסטרולוגיה וצמחי מרפא, כותבת הספר "ילד היקום" בו תמצית תורתו של דונוב בנושאי אורח חיים בריא וריפוי עצמי, ומעבירה סדנאות ברחבי העולם. (אפשר להזמין אצל ד"ר בלטובה מפגשים אישיים בנושאי ריפוי)

 

24-25.2  סמינר: רפואה אינטגרטיבית וחיים רוחניים. 
ד"ר סווטלה בלטובה מתמחה כבר עשרות שנים בשיטות רפואה אלטרנטיביות, כולל העצות של המורה פטר דונוב, ופיתחה שיטה אינטגרטיבית לחיים רוחניים ובריאים, כולל חשיפה לריקוד הפניאוריתמי. נלמד כיצד תוואים רגשיים ומנטליים משתקפים באיברים שונים בגוף, בבריאות וחיוניות. נחשף לידע של המורה המואר ביאנסה דואנו על עולמות הכוכבים, גוף האדם, המערכות האנרגטיות, האיברים הפנימיים והקשר בין כל הדברים. כולל עצות לדרך פרקטיות.

סדר יום:
יום שישי 24.2
11.00 מפגש בהרצליה לימוד ותרגול
17.00 סיום משוער
יום שבת 25.2
11.00 מפגש בהרצליה
17.00 סיום משוער
מחיר: תרומה דאנא 100 שח ליום, לכיסוי הוצאות הנסיעה, (200 ליומיים). סווטלה והאחווה לא לוקחים בעיקרון תשלום על העברת הידע של דונוב.

 

הרצאות
במוצאי שבת 25.2 שעה 19.00 הרצאה על האחווה הלבנה באזור המרכז
יום ראשון 26.2 שעה 19.00 הרצאה על האחווה הלבנה באזור הצפון
ההרצאות ללא תשלום עם בקשה לדאנא - תרומה קטנה

פרטים במייל rhazy@zvia.org.il

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו