לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

אנגליה - טיולים לרחבי העולם

מידע על אנגליה
אנגליה וישראל קשורות ביניהם בקשרים מיסטיים. יוסף מארמתיה מגיע לאנגליה לאחר חורבן הבית עם הגביע הקדוש ומתחיל באנגליה את הדת החדשה. 1000 שנה יותר מאוחר ריצרד לב הארי מגיע מאגליה לישראל בכדי לשחרר את הארץ הקדושה, 2000 שנה יותר מאוחר שולטים האנגלים משחררים האנגלים את ישראל מידי העותמאנים ומאפשרים במידה מסויימת את הקמת המדינה החדשה.

הקשר בין אנגליה וישראל הוא עמוק ועתיק יותר ממה שחושבים. מעגלי האבנים הידועים של סטונהג ואווברי, תרבות האבנים הגדולות, הגיע לאנגליה כנראה מעבר הירדן, המעגלים הראשונים הם המעגל של רוגום הירי ברמת הגולן, והתרבות הכלכוליתית של עבר הירדן הגיעה לאירופה ומשם לאנגליה.

אנגליה היא ארץ של תרבות, של תיאטרון, של ספרות, אנגליה הובילה את התרבות העולמית המערבית בתחילת המאה שעברה ובמאה ה19. אנגליה בראשתו של ווינסטון צרציל עמדה בפרץ כשהחושך איים להשתלט על העולם. אנגליה היא ארץ של גנטלמנים ושל כדורגל.

תרבויות עולמי מובילה מסעות לאנגליה בדגש התרבות האנגלית, הספרות האנגלית, באופן כללי, וגם בדגש תרבויות ודתות עתיקות של אנגליה: מעגלי האבנים של סטונהג, התרבות הקלטית, אגדות המלך ארתור והשולחן העגול, ועוד... מסלולי הטיול שלנו מתרכזים בדרום אנגליה ובקורנוול. נופים מדהימים, שלוות גן אנגלי, וקסם שלא נחלש ושהערפל האנגלי רק מוסיף לו.

 

דרום אנגליה

בדרום אנגליה התפתחה תרבות האבירות של ימי הביניים, הרומנסות של השולחן העגול והמלך ארתור נכתבו במנזרי הדרום, בדרום אנגליה התפתחה תרבות האבנים הגדולות 3000 שנה לפני הספירה והתרבות הקלטית 1000 שנה לפני הספירה. דרום אנגליה היא ארצם של מעגלי האבנים, קווי האנרגיה, של המקומות המקודשים, דרום אנגליה היא ארצם של הדרואידים, של המכשפות, האי של אוולון. דרום אנגליה זאת ארצו של המלך ארתור, אבירי השולחן העגול, טירת טינטגל ואולמות האבירים, מוזיאון המכשפות ועוד.


ראו מאמרים לחצו לקישור:

ויילס

אולמות האבירים בטינטגל

האי של אוולון

מעגלי האבנים

אתרים באנגליה

אתרים בויילס

קלטים

דרואידים

מידע על סקוטלנד

 

טיולים קרובים לאנגליה - לחצו לקישור

בעקבות הגביע הקדוש

 אתרים בסקוטלנד
קלטים
דרואידים

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו