לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

אפריקה - טיולים לרחבי העולם

אפריקה היא היבשת השנייה בגודלה בעולם, ארץ לא מוכרת למטייל הישראלי, בה אוצרות תרבות, נופי טבע נפלאים, חיות, שבטים, תרבויות עתיקות, ג'ונגלים, מדבריות, סוואנות, הרים עם שלגי עד, עמקים, אגמים ונהרות. אבל מעל הכול אפריקה היא עולם חי עשיר, ואנשים. אפריקה היא העבר של המין האנושי, שם הוא התחיל, וגם העתיד. הצטרפו אלינו במסע גילוי באפריקה.

 

 

 

פתחו מאמרים בסרגלי הכלים

אתיופיה

תוניסיה

מצרים

דרום אפריקה

קפריסין

 

ראו טיולים בארצות הבאות

אתיופיה

אל האריות הלבנים בדרום אפריקה

 אפריקה

אפריקה היא היבשת השנייה בגודלה בעולם, ועד לא מזמן הייתה לא נודעת. בניגוד למה שחושבים יש באפריקה אזורים קרירים רבים המתאימים מאד לטיול בכל עונות השנה. ישנה את אפריקה המשוונית, אך יש גם את אזורי ההרים במזרח - אתיופיה, קניה, אוגנדה, את דרום אפריקה שהיא יבשת בפני עצמה, ואת צפון אפריקה כולל מרוקו. אפריקה ממתינה שיגלו אותה, באפריקה החל המין האנושי, ואומרים שאפריקה היא יבשת העתיד, שהיא תהיה הדבר הגדול הבא.

טיולים מאורגנים לאפריקה

חלקים גדולים מאפריקה מחייבים טיול בקבוצה מאורגנת, בין אם זה לראות חיות בספארי, או לשבטים באתיופיה ומקומות אחרים. לאדם המבוגר הממוצע מומלץ לנסוע בקבוצה מאורגנת, טיול באפריקה מחייב בדרך כלל חיסונים, לדעת לאן כדאי ללכת, תנאי לינה סבירים, ומדריך המכיר את השטח. ישנם הרבה ארצות באפריקה שמנסות לפתח תיירות.

טיולים לאפריקה עם תרבויות עולמי

תרבויות עולמי מתמחה בהוצאת טיולים לאתיופיה. בעתיד נרחיב את היריעה ליעדים נוספים באפריקה. אתיופיה היא הארץ העתיקה באפריקה ששמרה תמיד על עצמאותה, באדיס אבבה יושב הארגון לאחדות אפריקה. באתיופיה הרים מהגבוהים באפריקה והיא יושבת על השבר הסורי אפריקאי, ולאורכו אתרי טיול טובים כגון אזור השבטים בדרום אתיופיה ומדבר דנקיל בצפון. יעדים קלאסיים לטיול באפריקה הם קניה וטנזניה. אנו מוציאים טיול מיוחד גם לדרום אפריקה בעקבות האריות הלבנים
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו