לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

אתרים איטליה - טיולים לרחבי העולם

איטליה היא ערש התרבות האנושית, בה התפתחה התרבות הרומית, האימפריה הגדולה והמרשימה ביותר שהעולם הידע. בה התפתחה התרבות המערבית. רומא הייתה בירת העולם הקלאסי, מקום מושבם של קיסרים, ולאחר נפילתה של הקיסרות הרומית באיטליה ישב האפיפיור, המנהיג של העולם הנוצרי המערבי.

איטליה ידעה תחייה תרבותית ורוחנית בימי הביניים והובילה את תנועת הרנסנס. הממציאים והאומנים של העולם המערבי באו מאיטליה. תנועות דתיות נוצריות כגון הנזירות לסוגיה התחילה באיטליה. לאונרדו דה ווינצי, רפאל, כולם חיו ויצרו באיטליה, וונציה שבאיטליה שלטה על הימים ומרקו פולו מאיטליה גילה את העולם

 

מאמרים על אתרים באיטליה - לחצו לקישור

אתרים איטליה

פסלים ברומא

דמנהור

טורינו בירת המאגיה של איטליה

מילאנו

פיזה

אסיזי

רוונה

סיינה

פירנצה

 

מאמרים על חבלי איטליה - כולל פירוט על אתרים

חבלי איטליה

פיאמונטה

לומברדיה

ליגוריה

אומבריה

טוסקנה

דרום איטליה

אפוליה

קמפניה

לאציו

בזיליקטה

אברוצו ומוליזה

 

למאמרים על דמנהור - לחצו כאן

בצפון מערב איטליה ישנו את היישוב הרוחני הגדול באירופה - דמנהור. 800 מבוגרים החיים בפדרציה של קהילות ורואים באומנות דרך לביטוי רוחני. בדמנהור שבאיטליה נוצרה מסורת אומנות חדשה, רנסנס מחודש, במסגרתו בנו אנשי דמנהור מקדש עצום מתחת לאדמה בו נתנו ביטוי לדרך הרוחנית שלהם באומנות. מקדש זה שבצפון איטליה, נחשב לאחד מפלאי עולם ובנוסף לו יש הרבה יצירות אומנות וסדנאות אומנות של אנשי דמנהור על פני האדמה.

דמנהור נמצאת כמה עשרות קילומטר מטורינו שבאיטליה, בטורינו נמצא מוזיאון מצרי ובו מהאוספים המרשימים בעולם של עתיקות מצרים, לא רחוק משם נמצאת כנסייה ובה הבד של טורין, בד אניגמטי שלפי הנטען עטף את גופתו של ישו, ונטבעה בו דמותו האמיתית. לא רחוק מטורינו שבאיטליה ומדמנהור נמצאים הרי האלפים האיטלקיים המרשימים, נוף בתולים של קרחונים, אגמים, יערות והרים נישאים.

 

ראו אתר ייעודי שלנו לגבי איטליה - "איטליה המקודשת"  לחצו לקישור

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו