לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

באבא ונגה - טיולים לרחבי העולם

היא נולדה ב1911 בסטרומיצה שבדרום מזרח מקדוניה כיום, אז טריטוריה בולגרית, אביה היה אקטיביסט בולגרי ואימא מתה בלידתה, המשפחה הפכה ענייה וונגה הייתה נתונה לחסדי אחרים. בהיותה בת 13 קרה האירוע ששינה את חייה, היא הורמה על ידי טורנדו ונזרקה למרחק רב, מצאו אותה בשדה רחוק כשעיניה מוכסות אבק וחול, ומאז היא איבדה את הראיה באופן הדרגתי, בהיותה בת 14 הובאה לזמון שליד בלגרד ללמוד איך להסתדר כעיוורת, לקרוא כתב בריל ולנגן בפסנתר. היא חזרה לאחר שלוש שנים לטרומיצה ותפקדה כאם הבית החדש שהקים אביה. ובמקביל החלה להראות יכולות על חושיות וריפוי.

במלחמת העולם השנייה היא נודעה כבר כמדיום ועזרה לאתר אנשים חסרים, הצאר הבולגרי בוריס הגיע אליה ב1942. ובמאי אותה שנה היא נישאה לחייל בולגרי בכפר ליד פטריץ. בעלה נהיה אלכוהוליסט לאחר החזרה מהמלחמה ומת ב1962 ובינתיים וונגה התפרסמה מאד ואנשים החלו עולים אליה לרגל. בשנות התשעים ברזנייב ביקש את עצותיה, בשנות ה80 לודמילה זלקובה הבת של המנהיג הקומוניסטי הבולגרי.

היא טענה שיכולותיה נובעות מנוכחות יצורים בלתי נראים שנותנים לה מידע לגבי אנשים. הזמן והמקום לא חשובים, היא רואה את החיים של אלו שעומדים לפניה כמו בסרט מלידה ועד מוות, אך משתנה. היצורים עבירו לה מידע שהיא לא יכלה לגלות.

היא ניבאה את התפרקות ברית המועצות, אסון צרנוביל, ספטמבר 11, מתח עם צפון קוריאה
נבואה עמוקה יותר שלה היא שיווצר תחום אחר של קיום, תרבויות שלמות יתחילו להתפשט דרך עולמות כזב, כל אדם יוכל לחשוב בסינכרוניות עם האחרים, מאפשר סוג משני של קיום. זה מזכיר את החיים האינטרנטים, ואכן פייסבוק התחילה לעבוד בתחילת 2004.
היא דיברה עם אנשים מתים חלקם מלפני מאות שנים, וראתה לתוך העתיד. היא טענה שחוצנים רבים חי בכדור הארץ מזה זמן רב, והם הגיעו מכוכב ששמו ואמפים, שלישי מכדור הארץ בעוד מאתיים שנה בני אדם יתקשרו עם אחים למחשבה מעולמות אחרים.

וונגה ניבאה את מותה ב1996 ואמרה שיש בצרפת ילדה עיוורת בת עשר שתירש אותה.
היא ניבאה שיש תורה הודית ותורה של האחווה הלבנה שתתפשט בעולם, תנ"ך של אש, כל הדתות יעלמו ותישאר רק האחווה הלבנה, לבן יכסה את האדמה, זה יגיע מרוסיה

 

וונגה בחרה להקים את ביתה ומקום קבלת המטופלים שלה בלוע הר געש כבוי במקום שנקרא rupite, שם יש כיום מוזיאון ומתחם עלייה לרגל לכבודה, במרכזו מוזיאון המספר את תולדותיה, כנסייה שנבנתה בצורה מיוחדת לפי הוראותיה, הבית שבו היא גרה וקיבלה אורחים, ומעיינות חמים היוצאים מהאדמה

 

מאמרים על היסטוריה בולגרית - לחצו לקישור:
היסטוריה בולגריה כללי

התרקים

אורפיאוס

בולגריה הגדולה (הקדומה)

בולגריה הרומאית

אימפריה בולגרית ראשונה

סנט קלמנט וסנט נחום

אימפריה בולגרית שנייה

בולגריה העותומאנית

עצמאות בולגריה

 

קראו על אתרי הטיול הבאים בבולגריה, ובואו לגלות ארץ יפה זו - לחצו לקישור:

הרי רודופי

הרי פירין

הרי רילה

הרי הבלקן

הר ויטושה

הרי הסטרנזה

פלובדיב

 

סופיה

מנזר רילה

שבע האגמים

 

הצעות לטיולים שונים בבולגריה

טיול משפחות בולגריה 1

טיול משפחות בולגריה 2

טיול עצמאי מודרך בולגריה

טיול גיפים בולגריה

טרק בהרי רילה

 

טיול לקבוצות סגורות בולגריה

 

ארבע הטיולים הגדולים - הצטרפו לטיולי הרשמה - לחצו לקישור:

מוזיקאלי אחווה לבנה

עמק הוורדים 

פסטיבל מסכות פרניק

פסטיבלי תחילת האביב סוף החורף

 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו