לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

טיול לגאורגיה - טיולים לרחבי העולם

מסלול טיול לגיאורגיה

בטיול שלנו נגלה תרבויות עתיקות, נשים גדולות, סיפור היסטורי מרתק, אבל מעבר לכך גם ארץ יפהפייה, הרים גבוהים עם קרחונים ושלגי עד, כפרים נידחים בהם חיים כמו פעם, אגמים ונהרות. נטייל יומיים בגיפים אל אזורי הקווקז הגבוה, נבקר גם בקווקז הנמוך, שהוא לא כל כך נמוך. נהנה מהאוכל, המוזיקה ואירוח (שאין כמוהו) הגיאורגי. הטיול מיועד לקבוצות סגורות, בקרוב יתפרסם מועד לקהל הרחב. 

תוכנית טיול גיאורגיה - 11 יום 
מחיר הטיול / 
המשרדים שלנו יושבים בלוטם ד. נ. בקעת בית הכרם 20124
טלפון לבירורים: 1-700-50-9992
Alternate Text
Alternate Text
שם מלאאימיילטלפון
מתעניין בטיול/הערות:


המשרדים שלנו יושבים בלוטם. ד.נ. בקעת בית הכרם 20124
שם מלא אימייל טלפון מתעניין בטיול/הערות

חיפוש באתרחדשות האתר

המלצות המטייליםטיולים מאורגנים לגרוזיה

יאסון מהמיתולוגיה היוונית הגיע לכאן בחיפוש אחר גיזת הזהב, אז קראו לגרוזיה – קולכיס, וכיום גאורגיה, טיולים מאורגנים לגרוזיה הם בעצם טיולים מאורגנים לגיאורגיה. לא תמצאו את גיזת הזהב אלא משהו יקר ערך הרבה יותר, חוויית טיול אולטמטיבית המשלבת בין נופים מדהימים של הרי הקווקז, קרחונים, עמקים נסתרים, כפרים ציוריים, מקום שם נשמרה התרבות הגרוזינית לא מופרעת כל ההיסטוריה, מסורת אתנוגרפיות ופולקלוריסטיות מגוונות. עמים שונים ועתיקים בין העמקים שבחלקם לא דרכה רגל תייר עד לא מזמן.

גרוזיה היא ארץ מגוונת

על ראשי ההרים שלגי עד ולחופי הים השחור גנים טרופיים, בניגוד לדימוי שלה, חלקה המרכזי הוא חם יחסית גם בחורף ואפשר לטייל בה במשך כל ימות השנה. את הרי הקווקז הכי טוב לגלות בטיולי ג'יפים או ברגל, בשאר המדינה אפשר עם אוטובוס או באופן עצמאי עם רכב פרטי. הגרוזינים מאירי פנים ומקבלי אורחים, אוהבים את ישראל ותמיד ישמחו למשקה טוב וארוחה טובה. בגיאורגיה תמצאו מבנים מדהימים של קתדראלות ומנזרים מימי הביניים, עת הארץ הייתה המתקדמת בעולם ומרכז של ממלכה גדולה ומצליחה

מה היתרון של טיול מאורגן לגרוזיה?

את גרוזיה צריך להכיר, כי רב בה הנסתר על הנגלה, זאת ארץ עתיקה וחלק גדול מהמקומות היפים והמיוחדים נמצאים מחוץ למסלול התיירות הרגיל. גם ההתנהלות בארץ שבה התשתית התיירותית לא מפותחת יכולה להיות בעיה. בירת גיאורגיה – טיביליסי, היא עיר שוקקה שבמרכזה נהר ורובע עתיק, במזרח מתשרעת ארץ היין ובה טירות ומנזרים, במערב אזור חו הים השחור והעיר קוטאיסי, בצפון הרי הקווקז לאורך מאות קילומטרים של עמקים נסתרים, ובדרום הרי הקווקז הקטן, שהם לא כל כך קטנים. בכדי לראות את כל זה צריך מסלול מוקפד ומתוכנן נכון, שירותי קרקע אמינים, והדרכה, בין אם ישירה או עקיפה.
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו