לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

דמנהור - טיולים לרחבי העולם

 טיולים קרובים לדמנהור

הנסיעות לדמנהור הם חוויה לכל החיים, ומהותם היכרות עומק עם הקהילה, דרכה הרוחנית והמקדשים המופלאים שהם בנו. כולל: ביקור במקדש, ביקור ביער המקודש, היכרות עם הקהילה, לימוד התורה, השתתפות בטקסים, ושיעורים ספציפיים בנושא זה או אחר

זאב בן אריה מוציא קבוצות לדמנהור כבר 14 שנה, במשך השנים נהפכתי לחבר של הקהילה ואף כתבתי ספר על המקדש. ניתן לקרוא חלקים ממנו באתר איטליה המקודשת: www.sacreditaly.co.il

מאד ממליץ לכם לצאת למקום מיוחד זה, חשוב שתדעו כמה דברים:

דמנהור איננה במקום אחד, אלא מפוזרת על פני עמק גדול, הקהילה הגדולה מורכבת מ40 קהילות קטנות אוטונומיות, המפוזרות על פני שטח של 30 ק"מ, בנוסף לקהילות ניתן למצוא במקומות שונים בעמק את מרכז האמנות, קבינות הריפוי, יער מקודש, מקדשים שונים ומעגלי אבנים, בכדי לראות ולהכיר את דמנהור צריך לפחות כמה ימים וחייבים רכב

הקהילה מציעה תוכניות ביקור של כמה ימים וקורסים שאפשר להצטרף אליהם באופן עצמאי במידה והם מתקיימים - תלוי בכמות המשתתפים. אין אפשרות לבקר במקדש או בחלקים אחרים של דמנהור שלא כחלק מקבוצה. הפעילות בדמנהור יקרה ומשמשת למימון הבניה. לדוגמא ביקור של יום אחד במקדש עולה 106 יורו, רק הביקור.

פעם בחודש אנחנו יוצאים לדמנהור, בזמן טקס האורקאל של הירח המלא. לנים בבית הארחה של דמנהור או באכסניות קרובות, ומשתתפים בפעילות. אוכלים בבתים, ולומדים את התורה, מבקרים במקדש, ונהנים מהטבע שמסביב. אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

ניתן לארגן קבוצות פרטיות, החל מ10 אנשים

 

ראו מסלולים אפשריים לקבוצות פרטיות

חשיפה לדמנהור

אלות ונביאות

 

קראו את המאמרים הבאים

הר הקסמים

האורקאל

לדבר עם עצים

 טארות ודמנהור

ספרואידים וסלפיקות

אלים חדשים

האלכימאי

היסטוריה דמנהור

 

על המקום:

דמנהור נמצאת כ40 קילומטר מטורינו לרגלי הרי האלפים. אין זה יישוב אחד, אלא פדרציה של קהילות המפוזרות על פני שטח גדול. יחידת הבסיס בדמנהור היא המשפחה המורחבת, וכמה משפחות יכולות להוות קהילה. גודלה של קהילה לא צריך לעלות על 200 איש, וכל הקהילות מאוגדות בפדרציה של דמנהור. לדמנהורים מטבע משלהם, שיטת שלטון משלהם, אמונות משותפות משלהם, ואף, כפי שכבר הזכרנו: צורות חיים משלהם. הם חיים יחדיו במשפחות מורחבות המוקמות סביב מטרה, שקשורה להגשמת הדרך הרוחנית שלהם.

דמנהור הוקמה בשנת 1976 על ידי תלמידים של אוברטו ארודי, שהקים את "מרכז הורוס" בטורינו. אוברטו הוא המנהיג הרוחני של הקהילה.

בתחילת דרכם היו הדמנהורים סגורים לעולם ואת מלאכת חפירת מקדש האדם הם עשו בסתר, בלילות. בשנת 1992 נגלה המקדש עקב התערבות השלטונות, והדמנהורים החליטו לשנות כיוון ולפתוח את עצמם. כיום זהו מרכז לימוד וביקור פעיל ביותר, שהקים שלוחות של קהילות דמנהור ותומכי דמנהור בכל רחבי העולם.


אוברטו ארודי – מייסד דמנהור:

נולד בבלנגרו – איטליה בשנת 1950, מגיל צעיר היה בעל יכולות על חושיות יוצאות דופן. הוא פיתח את מחקריו הרוחניים מחוץ למסגרות הרגילות, וכן את כשרונותיו האומנותיים. פילוסוף, מרפא, כותב וצייר. ב1975 הקים את מרכז הורוס בטורינו ומשם יצא ביחד עם תלמידיו להקים את דמנהור כניסיון בחיים סוציאליים, רוחניים ואנושיים, חדשים. נפטר ב2012 ביום הארוך בשנה - 21.6 בזמן הירח המלא.

 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו