לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

האורקאל - טיולים לרחבי העולם

האורקל

קטעי דברים וסיכומים שנרשמו בפגישה של גזה סולדיגו מדמנהור בישראל – חורף 2015/6
מפגש בנושא טקס האורקאל ונבואה במעגן מיכאל

 

המשימה של דמנהור היא חיבור בין הכוחות האנושיים והאלוהיים. הרמוניה במישורים הגבוהים והנמוכים. הטקס של האורקל נחגג מאז ספטמבר 1985 באופן פתוח לכולם כמו בימי קדם. אנו מציעים משהו פיזי, מכירים בכוחות, וזוהי הצהרה של כוונה הקשורה לעולם הרגשות, דמנהור לא מדברת בשפת המיינד אלא בשפת הרגש, המיינד אחר כך יפרש וישים את זה במקום. זה לא קל לעבוד כך. האורקל הוא רגע של השראה.

מהו טקס?

מספר דברים:

1. מחוות

2. מילים

3. מצבים

 

טקס זה מערכת שעוזרת לנו לתקשר עם מה שמעלינו, עם האלוהי. לא משנה מה המיינד אומר ומה אנו מאמינים. אנו צורות גשר. יש לנו צד אחד באדמה והשני בשמיים, בחיים של היום קשה לנו לתקשר עם מישורים גבוהים, איננו יכולים לעשות זאת בטבעיות כמו עצים, ולכן משתמשים בטכנולוגיות של טקס שמכיל סדרה של פעולות.

בטקס אתה מחוץ לזמן ויכול לתקשר עם העבר ועתיד. יש בתוכנו את שפת הטקסים. כשאנו מתעוררים בבוקר אנו עושים את אותן מחוות זו גישה אינסטינקטיבית שמטרתה למשוך סינכרוניות ולעבוד במישורים הגבוהים

 

חוקי הקסם הבסיסיים הם

similar goes to similar 1. דומה מושך דומה

as above so below 2. כמו למעלה כך למטה

thought creates 3. המחשבה יוצרת

 

אז מה צריך עבור הטקס?
חלל מוגדר, גדרות ברורים ,שיהיה ברור מה קורה בפנים ובחוץ, אזור מדויק, לא פתוח או פרוץ, אחרת האנרגיה שנרצה לשתף מתפזרת. צריך ליצור חלל.

אחר כך עלינו לנקות את החלל הזה כדי שיגיב לאנרגיה טהורה. אפשר לנקות דרך צליל, אש, בצורה פיזית, מדיטציה, צלילים. אחרי שנטהר את החלל נשתמש בקטורת, צמחים. אנו חלק מהטקס אז עלינו לשחרר מתוכנו מה שלא צריך.

אחרי שהכנו את החלל מה צריך?

מטרה, כוונה.

 

מהו טקס האורקל?

האורקל מתרחש פעם בחודש בירח מלא, עם שני חוקי הקסם של דומה מושך דומה, וכמו למעלה כך למטה, ניצור קשר עם העולמות האלוהיים. המחשבה יוצרת לכן עלינו לשמור על מחשבה נקיה, כדי לא ליצור משהו לא רצוי. לטקס יש התחלה וסוף, הוא מיכל שבו מוחזקת אנרגיה עד סיומו. אנו יוצרים חלל, מנקים אותו, מטהרים אותו, יוצרים קשר לירח, יוצרים חלל שנפתח ונסגר

 

איך נפתח את הטקס?
במילים, תפילה, כוונה.

הצליל יוצר ספירה בה הכול קורה. הצליל יוצר בועה שהיא כמו בלון, החומר בתוכו הדברים קורים. הטקס מתחיל ונגמר עם מילים. זה המבנה אך חסר משהו מרכזי.


מה האלמנט שמפעיל את הטקס?

אש.
אש היא האלמנט המרכזי שבלעדיו הטקס נעלם. אנו פונים למישורים ומבקשים תשובות ותובנות לצעדים הבאים בחיינו והשראה.

למה האש חשובה?

אנו מתייחסים לאש כמו לגוף שמארח אינטליגנציות גבוהות ומתוך כבוד נדבר על האש בנוכחותה. יש הרבה סוגי אש, מים, אויר. האש היא התרגום הראשון של חוקי היקום לחומר, לאלמנטים, תרגום של רוח לחומר, גשר. התרגום יכול לעבוד בשני הכיוונים.

חוקים (מעצבים יקום, כוחות רוחניים יודעי כל) מתגשמים דרך ארבע היסודות, האלמנטים, ואלו מופיעים בהרכבים שונים ויוצרים את עולמם החומר.

האש מפעילה את המערכת, היא חיבור הטלפון בלעדיו לא נוכל לדבר עם מי שאנו רוצים להגיע אליו. יש לנו אש שונה ששמורה במצתים שונים. אלו הם כוחות שונים אליהם נגיע. הלהבה היא כמו גוף.

 

רגע לפני תחילת הטקס אנו מברכים את הכוחות שמיוצגים באש ונותנים להם תשורות על ידי נציגים של קבוצות ומשפחות מדמנהור המציעים לאש פירות, אומרים תודה על מה שעשינו, מה שאספנו, על מזג האויר, מזמינים לחודשים הבאים מזג אויר מאוזן, סינכרוניות לעבודה המתוכננת.
זו מערכת יחסים שכוללת את החיים שלנו, לא משהו נפרד מהטקס. האלוהויות הן חלק מהאקוסיסטמה ולא נפרדים מהבקטריות שבתוכנו. הכל מחובר ואנו חלק מהכל. בגישה זו נכין משהו שנרצה להציע לאש. עלה, פרח, ונבקש מהפרח שיפתח את הטקס.

 

אחרי התשורה שאנו מציעים הטקס מתחיל, התופים מתופפים בקול קבוע, ששומר על הקצב מהתחלת הטקס ועד סופו. לפני שהטקס מתחיל אני מציגה את עור התוף לאש שדברנו עליה. בכדי ליצור alignment אחד מול השני כדי שיחוברו, ייושרו להשתתפות בטקס, אני קוראת לאויר ולאש ולירח שהוא שער חשוב שמביא אש אחרת, לבנה.

הייצוג השלם הוא שמש (מיוצגת על ידי אש), ירח (מיוצג על ידי נר לבן), ואויר.

 

אפשר לשאול את האורקל דברים בדרך מסוימת. יש בדמנהור צוות שאומן לקרוא ולענות, אלו קבוצות של נשים במקדשים השונים. את התשובות שמגיעות צריך לזקק והן נכתבות על עלה עץ אגוז שמהווה חיבור לעולם הצומח. התשובה מתקבלת באופן אישי עם אנרגיה של תשומת לב. זה מביא סינכרוניות ותשומת לב אלוהית, כמו קצב לב. יש פה תהליך של זיקוק התשובה, טקס המסירה של התשובה הוא ציבורי.

 

בידי אלוהים אנו מאבדים את עצמנו, מעמיקים ללב ושואפים להגיע לחלקים העמוקים בתוכנו. הדממה היא חומר חשוב להגיע לחלק העמוק בקלות וישירות, לצאת מהאני הרגיל בצורה כלשהי. בטקס האורקל הכוחות הגבוהים עוזרים לאנושות באינטואיציות לגבי הצעדים הבאים שלנו ופותחים מגע איתם.

 

האורקל נותן לנו חזון ואינטואיציה. הטקס עובד מכיוון שלמרכיבים יש משמעות. השאלה משמשת כהשראה לאנרגיה ולאור הנבואה והתשובה.

העבודה עם האורקל היא כמו לחפור במכרה ולמצוא יהלום. רושמים את השאלה שעולה, מזקקים אותה מעצמנו, ככל שהשאלה חשובה וקשורה לחיים שלנו, כך התשובה תפתח דלתות עבורנו. מה שאנו קוראים מגיע לא רק מהאש אלא גם מהאוויר והירח והכוכבים, הכול ידבר אלינו. יכול להיות שהתשובה תהיה מילה או משהו שאנו כרגע לא מבינים. קצה חוט. זה נפלא אם אנו לא מבינים, אנחנו לא רוצים להבין, בוא נתייחס לטקס כשעה וחצי של שגעון. אם המוח עובד הוא יספר לנו סיפור יפה אבל עלינו לגעת בחלק העמוק ביותר של עצמנו. השאלה צריכה להיות חשובה עבורנו.

תהליך הפתיחה הוא לא קשה, הוא קל, בגלל המוח שלנו זה נראה לנו קשה. עלינו לשים אותו בצד, לפתוח עצמנו לחלק הקדוש והעמוק כי יש לנו בתוכנו את כל האש והתשובות ועלינו להשתמש בזה בחוץ ובפנים על הכוכב הזה.


אנו פותחים כספת ומוציאים יהלום מתוכנו, את השאלה החשובה עלינו להציע לאלוהי ולבטוח בו שנקבל משהו, מפתח, שיגע בחלק העמוק. אז אני מוציא מעצמי משהו שהוא התמצית שלי וסומך שהאלוהי יחזור אלי עם תשובה. התשובה יכולה להיות מילה, סמל, קונספט. אתם תעבדו, אחרי הטקס תחלמו, אל תדאגו, תאמינו וזה יגיע.

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו