לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

הודו - טיולים לרחבי העולם

טיולים להודו

הודו  היא יבשת בפני עצמה ואחד ממקורות הרוחניות והתרבות של העולם.
הדרכת וארגון טיולים הוא מקצוע בפני עצמו הדורש התמחות וניסיון רב.

חברת תרבויות עולמי מוציאה טיולים מיוחדים להודו בנושאי תרבות, דתות, מוזיקה, פולקלור ואיך אפשר בלי רוחניות ומיסטיקה בתת היבשת המרתקת. אנחנו משתפים פעולה בהוצאת טיולים מיוחדים הכוללים השתתפות בטקסים ופסטיבלים, ביקור באשראמים ואתרי תיירות מחוץ למסלול הרגיל.

הטיול הקרוב להודו 16-27.10 עם ניר שילה - לחצו לפרטים

 

קראו את המאמרים הבאים

הודו כללי

היסטוריה הודו

עקרונות אוניברסאליים

הימאליה ההודית

טקסי הקאיקה

הינדואיזם

מלוכה ופולחן

נפאל

תיאוסופיה ובודהיזם

 טיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים להודו מתרכזים באזור של דרום הודו. טיול בהודו הוא מסע שחודר פנימה, משנה תפישות חיים, לא חדל להפתיע, טיול להודו טסים למומבאי וממשיכים למדראס, בירתה של דרום הודו, זוהי ארצם של הטמילים, שנשארה כמו שהיא מאז התקופה העתיקה, בדרום הודו נותרה כמו שהייתה ללא כיבוש זר. טיול בהודו הוא חווייה דתית עמוקה, ביקור במקדשים, השתתפות בטקסים דתיים. תרבויות עולמי תיקח אתכם למקומות שבהם יש התרחשות של מקומיים, אירועים מיוחדים, חשיפה לחיים ולדת. בטיול להודו נבקר באשראמים, נעלה לרגל עם כל הקהל. נשמע על מורים גדולים וכן על היוגה, המיתולוגיה ההודית, סיפורי המהבראטה והבגהדגיטה. טיול להודו עוקב אחר סיפורו של המהטמה גנדי, ועל מאבק ההודים לעצמאות. טיולים מאורגנים להודו נוגעים בנושאי הבודהיזם וההינדוהיזם, שניהם התחילו בהודו.

טיולים מאורגנים להודו בדגש מוזיקה וריקודים

הריקוד ההודי מפורסם בכל העולם, למוזיקה ההודית מערכת כללים, כלים וצלילים משלה. טיול להודו כולל חשיפה למוזיקה המקומית, פסטיבלים מוזיקאליים, אירועי תרבות, וכן למסורת הריקוד המעודנת. שנלמדה בארמונות ומקדשים. טיול בהודו מספר על האלים השונים: שיווה, ברהמה וווישנו, על מערכת הקסטות, טיול בהודו הוא חוויה לכל החושים. ביקור באתרי מורשת עולמית, חשיפה לצורת חיים אחרת. הודו היא תת יבשת ענקית ומגוונת שבצפונה הרי ההימאליה ובדרומה האי של ציילון. טיול בהודו מתנהל ברכבות, מטוסים, ורכב ומשתדל לפענח את חידותיה של ארץ מופלאה זו
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו