לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

היסטוריה אלטרנטיבית - טיולים לרחבי העולם

קראו את המאמרים הבאים

היסטוריה רוחנית 1 - לחצו כאן

היסטוריה רוחנית 2 - לחצו כאן

היסטוריה רוחנית 3 - לחצו כאן

היסטוריה רוחנית 4 - לחצו כאן

היסטוריה רוחנית של אירופה - לחצו כאן

 

מחשבת על היסטוריה אלטרנטיבית
(מתוך הפרק מאטלנטיס לארץ הקודש New Age Religion and Western Culture, Wouter j. Hanegraaff)

אם מסכמים את הספרים השונים בנושא הרי שמתקבלת התמונה הבאה:
בהיסטוריה הרחוקה היו שלוש תרבויות לא ידועות: אטלנטיס, למוריה ומו. (אחד האנשים המתאר אותם הוא אדגר קייסי הרואה בעין את הגלגולים הקודמים של מטופליו).
תרבויות אלו היו מתקדמות יותר מבחינה טכנולוגית ורוחנית מאיתנו, היה להם ידע שעבר מאטלנטיס למצרים ומשם למואר הגדול ישו. אטלנטיס הייתה לפני 50.000 שנה המרכז של העולם, תרבות עם ידע טכנולוגי גבוה, כוח הקריסטלים, כוח גרעיני, שני סוגים של אנשים. כוחות אור וחושך – בליעל. אסונות קרו ואטלנטיס התפרקה לאיים ואלו שקעו.
שירלי מקליין מתארת פירמידות קריסטל השולטות במזג האוויר באטלנטיס.

 

מצרים

לפי קייסי הכוהן רה טה, מקים מוסדות חינוך, רפואה ודת, להתפתחות הרוחנית של האדם, בונה את הספינקס ואת הפירמידות במקום של חניכת האחווה הלבנה, נלחם בבני בליעל. כל זה קורה לפני 10.000 שנה לערך. מצרים ממשיכה את המסורת של אטלנטיס ויש בה בתי ספר למוארים. אלא שגם היא יורדת מגדולתה וצריך להעביר את הידע הלאה.

בספר philosophical Asclepius מתואר איך באמצעים מאגיים המצרים משכו את האלים לתוך הפסלים

 

ישו והאיסיים

לפי מתקשרים כמו רמתה מזמן שהיה בן 12 ועד 30 הוא למד בהודו ובמקומות נוספים ונהיה מואר. במיוחד אצל האיסיים שהכניסו אותו לסוד המסתורין המצרי.

לפי קייסי האיסיים הם נציגי האחווה הלבנה (וכך גם דונוב), המרכז שלהם היה בהר כרמל. ויש להם קשר לאליהו. הם האמינו בגלגולים, אסטרולוגיה, נומרולוגיה וצורת גולגולת. נשים היו חלק משורותיהם והיו להם קהילות בכל ישראל. האיסיים היו עסוקים בניסיונות להביא את נשמת הקרייסט להתממשות בבשר, נשמה מפותחת שהשלימה את ניסיונה בעולם וחזרה לאל. היא התממשה בעבר באדם, חנוך, מלכיצדק, יוסף, יהושע. הם ציפו שהיא תתגשם בכל רגע וחיפשו את האחד. כמו במקרה של קרישנמורטי.
בכדי לעזור לזה לקרות הם הכינו מספר נשים בהר כרמל בתורת הנסתר של הודו, מצרים ופרס, מריה הייתה אחת מהן. האיסיים היו מעורבים בבריחה למצרים. במצרים מריה ויוסף למדו בספריה של אלכסנדריה, שם היו ספרים המצפים לבוא המשיח (בעולם ההלני הייתה ציפייה משיחית כללית).

ישו עבר תקופת הכנה בהודו, פרס מצרים, אחד השותפים שלו ל דרך היה יוחנן, יחדיו הם היו האחרונים שעברו חניכה בפירמידה הגדולה. ישו היה גדול המוארים שפעל בתוך מסגרת של רשת אזוטרית בינלאומית.

ישו לימד גלגולים, אלא שהכנסייה הוציאה את הלימוד הזה מהספרים והחרימה אותו בוועידת הכנסייה החמישית, שהייתה בעצם נגד אוריגן וההנחה של קיום מוקדם. זה היה יוסטיניאנוס ואשתו תיאודורה שעשו זאת.
התגליות של נאג חמאדי וקומראן נועדו בסינכרוניות שלהם להביא לטרנספורמציה של הנצרות בזמן החדש חזרה למקור הרוחני שלה – האחווה הלבנה.

 

אורפיאוס

האורפיזם זה בעצם תורת הגלגולים המושפעת מהמזרח, הירידה לשאול והעלייה חזרה זה סוג של גלגול נשמות, זה מה שאורפיאוס רצה להשיג, בכדי לעשות זאת צריך להיטהר. יש בנו יסוד טיטני – מפלצתי ויסוד אלוהי – דיוניסוס, ואנחנו צריכים לחלץ את הדיוניסוס מתוך המפלצתי ולהחיות אותו, זה נעשה על ידי שירה טהורה. מה שאני מנסה להגיד שיש בסיפור של אורפיאוס הרבה יותר ממה שנראה לעין במבט ראשון.

 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו