לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

המלצות נסיעה לדמנהור - טיולים לרחבי העולם

המלצה דמנהור רונית פסטרנק

 

ביוני האחרון 2016 יצאתי עם זאב וקבוצה לדמנהור למסע חגיגי במיוחד, שכלל קורס אמנות, חגיגות היום הארוך בשנה וטקס האורקל.

דמנהור היא חויה אסטטית ורוחנית - מקום שבו הכל יכול לקרות אם מאמינים בקסמים.

קורס האמנות היה מרתק במיוחד עבורי, שאיני עוסקת ביצירה ואמנות בחיי היום יום שלי. למדנו אמנות אקספרסיבית של ציור בגואש וטכניקות עדינות של צפוי בעלה זהב  golden leaf הדורשות מיקוד וריכוז - מדיטציה באמנות. היה יפה לראות איך כולנו קיבלנו אותן הנחיות יצירה וכל אחד יצר משהו כה ייחודי ושונה מהאחרים.

 

הדבר המרכזי שחזרתי איתו מהנסיעה הוא הבנה עמוקה יותר לגבי תקשורת שהיא מעבר למילים, תקשורת של סמלים ומראות. הכל סביבנו "מדבר" אלינו, ללמוד להקשיב יותר ובעיקר לסמוך יותר על המצפן/המגדלור הפנימי שבתוכי. האינטואיציה.

 

 
נובמבר 17
מילים לא יכולות לתאר את החוויה, התחושות וההתרגשות שהייתה בטיול לדמנהור, החל מביקורים במקדש, ביער המקודש ושיחה עם הצומח, ועד לסדנת אומנות (שהיתה חוויה מדהימה בפני עצמה של לימוד עצמי והתחברות לזולת).

אני מנסה לתאר לעצמי את הביקור ללא זאב ולא מצליחה לראות את מה שהוא הראה לנו בכישרונו המיוחד - כל מקום, תמונה, מצב או ארוע, קיבלו גוון מפתיע ומעורר השתאות.

אני ממליצה בחום לסמוך על זאב ולתת לו להוביל אתכם למסע קסום.

אני מחכה בכיליון עיניים למסע הבא שלי איתו.
בברכה,

מיי מלאך
 
 
נסיעה לדמנהור עם קבוצת חברות, אתחיל מהסוף... זה מסע פנימה. ביקרנו בפדרציה של קהילות כחצי שעה נסיעה מטורינו איטליה, האיזור יפהיפה, למרגלות האלפים, זכינו לראות את השלג הראשון על הפסגות, למרות שהיו מספר ימים גשומים במסע שלנו, בהחלט לא הורגש. רוב הפעילות נערכה בתהליכים פנימיים במקדש האדם, ו חדרי כינוס של הקהילה, מקום המקבל אליו בסובלנות את כל גווני האמונה. נחשפנו לצורת חיים אקולוגית, אהבה ונתינה חזרה לטבע, זאב נתן לנו אפשרות להציץ לתוך הקהילה שקיבלה את ביקורנו בשמחה ואף ברצון לשמוע גם את דעותינו. נחשפנו למכשור המערב אלכימיה וידע עתיק,  שיטות שונות להעצמה אישית וסביבתית, שמענו צמחים מנגנים... לנו בבתי הארחה של אנשים מרתקים, המטבח והחדרים מאובזרים ודאגו לנוחותנו המרבית בכל זמן השהייה. המסע היה מאורגן ומרתק ולא היה זמן ללא מעש, טיילנו באיזור מרהיב ביופיו, בעיניי חוויה מרתקת שאשמח לעבור שוב....
ליאורה חורש

 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו