לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

הרצאות - טיולים לרחבי העולם

  

הרצאות בהזמנה:
אנו מעבירים הרצאות בכל מקום בארץ! חוגי בית, מוסדות, בתי אבות, ארגונים, כהכנה לטיולים וכעניין כללי. בנושאים הבאים:

מסתורין עולמי: 

סדרת הרצאות שתיקח אותנו לפינות מופלאות של העולם שקשורות לחיפוש האנושי אחר משמעות והאמונה בעולמות הנסתר והאנרגיות. נבקר אצל הדרווישים המחוללים בקוניה, נרד לאולמות מדהימים מתחת להרי האלפים באיטליה, וגם לפתח השאול בהרי רודופי בולגריה, נבקר מעגלי אבנים בסקוטלנד, מאסטרים במרכז אסיה, נביאות ביוון, ארון הברית באתיופיה, את האחווה הלבנה במקדוניה, נחפש אחר הגביע הקדוש באנגליה, ושנמצא אותו נלגום לשיכרון מהאהבה האלוהית.


 

1. הדרווישים המחוללים בתורכיה - לחצו לקישור

2. מקדש האדם - אדריכלות מקודשת איטליה ירושלים - לחצו לקישור

3. החיפוש אחר הגביע הקדוש - אנגליה ירושלים - לחצו לקישור

4. הסודות של מרכז אסיה - אוזבקיסטן וטג'יקיסטן - לחצו לקישור

5. אור מיסטי בבלקן - אחווה לבנה בבולגריה ומקדוניה - לחצו לקישור

6. מסתרי ארון הברית באתיופיה - לחצו לקישור

7. נשים נביאות בעולם העתיק - איטליה ויוון, מסורת הסיבלייה - לחצו לקישור

.8 החיים הם משל - המורה פטר דונוב - לחצו לקישור


המלצות מהרצאות: 
שלום זאב,
אני חשה צורך להודות לך מקרב לב על הרצאה מעניינת ומסקרנת – אור על האור: מסע בעקבות הסופים - שהעברת בסינמטק חיפה במסגרת התוכנית "סינמה נירוונה" בסינמטק חיפה  (גם סינמטק תל אביב).
ההרצאה פתחה צוהר ונתנה ידע הן למביני דעת והן לקהל הרחב שרצה לדעת מעט על עולם הרחוק ממנו. היה איזון בין מצגת עשירה, הדגמה, שיחה שו"ת וסרטון לקינוח,; בין ידע וחוויה; בין הקשבה וצפייה. כה לחי,

בברכה, נוגית אלטשולר. מנהלת תוכניות חינוך ופרויקטים מיוחדים
סינמטק חיפה

 

 הרצאות

ההרצאות של תרבויות עולמי הם סיפור מסע פנימי וחיצוני בעקבות תרבויות ודתות העולם. זאב בן אריה הוא האיש שמאחורי השם, משנות העשרים הוא במסע של חיפוש שלקח אותו על פני 5 יבשות ולמקומות רחוקים, זאב משתף במסע שלו בעקבות הסופים, יישובים רוחניים בארץ ובעולם, מיסטיקה נוצרית. בעל השכלה אקדמית וידע כללי נרחב, פותח יריעה של הבנה שמעשירה את חיי השומעים.

הרצאות טיולים

ההרצאות מספרות סיפור מסע אל מקום כזה או אחר ברחבי העולם, מסתרי ארון הברית באתיופיה, דרווישים מחוללים בטורקיה, מיסטיקה וגנוסטיקה נוצרית בבלקן, ישוב רוחני בשם דמנהור באיטליה, בו בנו מקדש תת קרקעי מופלא, הסודות של מרכז אסיה, במקום לצאת לדרך אפשר להתרווח בכורסה וליהנות מהתמונות, המצגות, סרטים מטקסים ומקומות ייחודיים.

הרצאות של תרבויות עולמי

את ההרצאות אפשר להעביר בחוגי בית, כנסים, אירועים, אפשר הרצאה בודדת או סדרה של הרצאות שנקראת מסתורין עולמי, מקומות מיוחדים בעולם. ההרצאה היא גם הכנה טובה ליציאה לדרך, לבלקן, אתיופיה, מרכז אסיה ואיטליה. הרצאות ניתן להעביר בנושאים שונים, כל מה שקשור לתרבויות, דתות ומיסטיקה. הרצאות בחוגי בית, בערבים, והרצאות במקומות עבודה במשך היום
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו