הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

טיול לבולגריה - טיולים לרחבי העולם

בולגריה היא הארץ הכי פחות מאוכלסת בדרום אירופה, ההרים הגבוהים ביותר בין הקווקז לאלפים, אזור היערות הגדול בבלקן, הכי הרבה מעיינות חמים ביחס לשטחה לאחר איסלנד. כפרים אתניים, פולקלור, מוזיקה וריקודים. ולא נשכח את הגבינה הבולגרית. בולגריה היא ארץ מגוונת. הרי רודופי בעלי נוף קרסטי מצוקי ודרמטי. הרי פירין ורילה בעלי מאפיינים אלפיניים, רכס הרי הבלקן חוצה את הארץ ממזרח למערב שלרגליה התפתחו החיים. נצלול לתוך מסתרי הרי רודופי. היערות העבותים והמצוקים המסתוריים ששבו את דמיונם של משוררים ומיסטיקנים. זוהי ארצו של אורפאוס, הבכחידות ופאן, ארץ גידול היין. נבקר באזור דרום מזרח בולגריה שכמעט לא מתויר, שם יש אתרים מדהימים בני אלפי שנים, מאצ'ו פיצ'ו של הבלקן – פרפריקון, מקום מקדש דיוניסוס. נבקר בפארק הרי הבלקן בחלק הפראי והגבוה שלו. ונעלה למרומי הרי פירין ורילה, מקום של אגמים אלפיניים, כרי דשא ופסגות משוננות. הטיול כולל הרבה מוזיקה, יין ואוכל טוב (מי שלא אוהב גבינה שלא יבוא), ביקור בכפרים אותנטיים, אתרים לא ידועים, מעיינות חמים, מערות, גילוי התרבות, ההיסטוריה והרוחניות של הבלקן והעם הבולגרי.

טיול לבולגריה
מחיר הטיול
המשרדים שלנו בלוטם. ד.נ. כרמיאל 20124
טלפון לבירורים: 1-700-50-9992
Alternate Text
Alternate Text
שם מלאאימיילטלפון
מתעניין בטיול/הערות:


המשרדים שלנו יושבים בלוטם. ד.נ. בקעת בית הכרם 20124
שם מלא אימייל טלפון מתעניין בטיול/הערות

חיפוש באתרחדשות האתר

המלצות המטייליםטיול לבולגריה

מתחיל בעיר הבירה סופיה, הבירה הגבוהה באירופה, בבולגריה 5 שלשלות הרים בעלי נופים מרהיבים, לכל אורך המדינה חוצה רכס הרי הבלקן ולאורכו כפריים ציוריים, יערות, מפלים, דובים, מעברי הרים מקסימים, מתחת לרכס הבלקן נמצא עמק הוורדים בו התגלו שרידי תרבויות עתיקות מתקופת התרקים, פירמידות והמקדשים בני יותר מ2500 שנה הבולגרים הם עם עתיק, שילוב של סלאבים, שבטים תורכים ותראקים קדומים, יש בבולגריה מגוון אתני מדהים המתבטא במוזיקה ובריקוד במיוחד, בתלבושות ובמאכלים

עמק הוורדים והרי רודופי

בולגריה מייצרת את רוב שמן הוורדים בעולם, בחודשים מאי יוני הוורדים פורחים בעמקים שלרגלי הרי הבלקן, זה מלווה בפסטיבל אתני מרשים, בולגריה היא ארץ הפסטיבלים, בקיץ יש הרבה אירועי מוזיקה והאחווה הלבנה מתכנסת לריקוד ונגינה במרומי הרי הרילה, בחורף מתרחש פסטיבל המסכות הגדול בבלקן בעיר פרניק, מסורת פאגאנית של גירוש שדים, כלי הנגינה הלאומי של בולגריה הוא חמת חלילים, מנגנים בו בעיקר בהרי רודופי שנודעים ביופיים עוד מהעת העתיקה, כאן היה מקדשים לדיוניסוס ואורפיאוס, ארצם של הסאטירים והנימפות. הרי רודופי נודעים ביערות האשוחים הגדולים באירופה, בקניונים האדירים ובמערות הנטיפים.

הרי רילה ופירין

אזורי הסקי של בולגריה הם הטובים באירופה ומתרכזים בהרים המגיעים ל3000 מטר גובה הגבוהים בבלקן, הרי פירין ורילה נקראים על שם אלים סלאבים קדומים, הבולגרים הם הממלכה הסלאבית הראשונה שנוצרה, שלטו על כל הבלקן ופיתחו תרבות מפוארת ששרידיה נמצאים במוזיאונים ובמנזרים, מנזר רילה הוא היפה והמרשים בבולגריה, נחבא בין פלגי מים והרים, ניתן לעלות ברכבל לפסגות המושלגות, לעשות רפטינג בנהר הסטרומה, לרכב על סוסים, להנות מפיינטבול וטרקטורונים, בריג'יט בארדו בנתה פארק לדובים בהרי רילה. עיירת היין של מלניק נחבאת בין גבעות חול מסתוריות, מעל סופיה מתנשא הר ויטושה שהוא הריאה הירוקה של העיר. סופיה ופלובדיב הם הערים הראשיות של בולגריה, הרים יפות שאפשר לטייל ברחובותיהם בפארקים ובגנים.
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו