הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

טיול מאורגן אלבניה - טיולים לרחבי העולם

במלחמת העולם השנייה התגייס העם האלבני כאיש אחד להציל את יהודי ארצו, במהלך כל ימי המלחמה לא היה מקרה אחד של הסגרת יהודי לידי הנאצים, התנהגות יוצאת דופן זו נבעה הן מקוד הכבוד – בסה המנחה את תושבי אלבניה במשך חייהם והן ממסורת הסובלנות בין הדתות השונות באלבניה והקשר עתיק היומין בין היהודים לאחיהם בני הדתות האחרות. בטיול שלנו נכיר ארץ מופלאה זו, על נופיה היפים, המצודות שלה, האתרים הארכיאולוגים המרשימים, ההרים הנישאים והים. אלבניה היא המסתורין האחרון באירופה, עם עתיק ואמיץ בן 3000 שנה (אילירים), שמצא מפלט בנקרות הסלע, ההרים והעמקים, ונפתח לעולם רק לאחרונה תרבויות עולמי מטיילת לאלבניה יותר מעשור וחלוצה בתחום הטיולים הגיאוגרפים ליעד זה ולבלקן בכלל.

אלבניה לקבוצות 1
מחיר הטיול
המשרדים שלנו יושבים בלוטם ד. נ. בקעת בית הכרם 20124
טלפון לבירורים: 1-700-50-9992
Alternate Text
Alternate Text
שם מלאאימיילטלפון
מתעניין בטיול/הערות:


המשרדים שלנו יושבים בלוטם. ד.נ. בקעת בית הכרם 20124
שם מלא אימייל טלפון מתעניין בטיול/הערות

חיפוש באתרחדשות האתר

המלצות המטייליםטיול לאלבניה

אלבניה היא אחת הארצות המסקרנות באירופה, עד לפני יותר מ20 שנה הייתה סגורה לעולם נשלטת על ידי שליט בסגנון צפון קוריאה, בשנות ה90 התפרקה בגלל משחק פירמידה ונכנסה לכאוס שלטוני, ורק בשנים האחרונות היא מתאוששת ופותחת עצמה לעולם. האלבנים הם עם עתיק הטוען למוצא מהאילירים, באלבניה תמצאו עתיקות רומאיות, יווניות, ביזנטיות, ימי ביניים ועותומאניים. אלבניה היא הארץ היחידה בעולם בה חיים יחדיו בשלום בני 4 דתות – אורתודוקסים, קתולים, סונים ושיעים.

חופי הים האדריאטי

אלבניה שוכנת לחופי הים האדיריאטי למול איטליה, באלבניה תמצאו חופים נהדרים, לגונות ומפרצים, בדרום מגיעים ההרים עד הים, אלבניה היא ארץ של הרים גבוהים ודרמטיים, נוף שבור שמהווה קושי תעבורה מצד אחד וחוויה נופית מהצד השני, במפרץ וולורה ההרים נופלים ישירות לים מגובה 2000 מטר, זאת רצועת החוף היפה באירופה, חופי הטורקיז של הים האיוני ופסגות מיוערות ומושלגות היורדות אל עמקים עם זיתים וברושים. בתוך ההרים ישנם ערי מוזיאון עותומאניות כגון בראט וג'ירוקסטרה שהם אתרי מורשת עולמית. האדריכלות של הרחובות המתפתלים וגגות הצפחה המחוברים מפתיעה ומרשימה ומעבירה את המבקר אחורה בזמן.

טירנה

עיר הבירה של אלבניה היא כרך תוסס המשלב בין השפעה איטלקית, אווירת שוק טורקית ונינוחות בלקנית, רכבלים ייקחו אתכם מהעיר אל ההרים שצופים עליה, מצודות נישאות בהרים יספרו על המאבק לעצמאות כנגד כל הסיכויים, האלבנים הצילו את היהודים בשואה, נוהגים לפי קוד כבוד שנקרא "בסה". בצפון נמצאים האלפים האלבנים, אזור יפה של אגמים, הרים ועמקים נסתרים, ולידיהם ימת שקודרה – הגדולה בבלקן, שמשותפת גם למונטנגרו, בדרום נמצאים הרי אפירוס המשותפים עם יוון, במזרח שני אגמים גדולים ויפים, אוכריד ופרספה, אותם חולקת אלבניה עם מקדוניה. אלבניה מגוונת מאד בנופיה ותרבותה, אבל יותר מכל המטיילים מתרשמים מהאלבנים החביבים ומקבלי האורחים שהם אנשים שמחים וישרים.
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו