לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

פסח ופסחא 3-9.4 - טיולים לרחבי העולם

טיול מיוחד העוקב אחר מסורות השבוע הקדוש ומשתתף בטקסי שבת האור בסלוניקי שביוון. החג החשוב ביותר ביוון ומקדוניה הוא חג הפסחא, ובשנה זו הוא משתלב עם הפסח. במסגרת החג ישנם טקסים ססגוניים, תהלוכות והדלקת נרות, ביצי פסחא, תבשילים מיוחדים עצב ויגון המתחלפים בשמחה וריקודים.

נכיר את הארצות היפות של מקדוניה, וצפון יוון, נבקר באגם המופלא של אוכריד, בסקופיה בירת מקדוניה, , אזורי טבע מקסימים כגון אגם קרקיני ומלניק, ואתרים ארכיאולוגים והיסטוריים חשובים.

מדריך אור ריין.

לתשלום דמי הרשמה - לחצו כאן

 

  

פסח ופסחא בבלקן 3-9.4 
מחיר הטיול /1180 יורו בקבוצה מעל 20 איש.  
טלפון לבירורים: 1-700-50-992
Alternate Text
Alternate Text
שם מלאאימיילטלפון
מתעניין בטיול/הערות:


המשרדים שלנו יושבים בלוטם. ד.נ. בקעת בית הכרם 20124
שם מלא אימייל טלפון מתעניין בטיול/הערות

חיפוש באתרחדשות האתר

המלצות המטייליםטיולים מאורגנים לפסח

חג האביב הוא חג הנדודים, הזמן הטוב ביותר לטיולים בעולם, אפילו משה הבחין בכך, לא חייבים לחצות את ים סוף, אבל אפשר לחצות ימים אחרים בדרך למקומות מרתקים בעולם, טיולי ג'יפים, טיולים גיאוגרפיים, טיולים בפסח שלא כולים בהכרח את מצרים, טיולים בפסח של תרבויות עולמי יוציאו אתכם ליוון הקלאסית, טיולים לבלקן, טיול לאוזבקיסטן. טיולים בפסח כחלק מטיול מאורגן או לבד עם כל המשפחה

פסח ופסחא בבלקן, מקדוניה וסרביה

היעד שמומלץ לגלות אותו בפסח הזה הוא הבלקן, טיול בפסח למקדוניה בעקבות קהילות יהודיות עתיקות, אגמים והרים, מנזרים בהרים, שרידי התרבות ההלנית והרומית. טיול פסח במקדוניה יוצא בזמן חגיגות הפסחא של המקומיים, תהלוכות מרהיבות בערים, מפגשים אנושיים צבעוניים. היעד לגלות אותו בטיול פסח הוא סרביה המפתיעה, נהר הדנובה בטיול מוזיקאלי הכולל שייט, ביקור בבלגרד העיר הגדולה והחיה, חיי לילה תוססים, מוזיקה וקניות.

טיול פסח ביוון ואיטליה

טיול פסח אפשר לקחת את המשפחה ולנסוע למקום המדהים ביותר באיטליה, קהילה רוחנית שבנתה מקדש מופלא מתחת לאדמה בשם דמנהור. טיול פסח לא חייב להיות בקבוצה, אפשר לנסוע באופן עצמאי עם חברים. תרבויות עולמי מוציאה טיול בפסח ליוון הקלאסית הכולל ביקור באי של איתקה ממנו יצא אודיסוס למסעותיו. טיולים בפסח קורים לפני ליל הסדר ואחריו. האביב הוא הזמן הטוב ביותר לצאת לטיול. הפריחה בעיצומה ומזג אוויר טוב
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו