לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

קבוצות לבלקן - טיולים לרחבי העולם

הטיולים שלפניכם הם הצעות לקבוצות סגורות, משפחות, חברים, ליעדים של: בולגריה, סרביה, בוסניה, קוסובו, מקדוניה, צפון יוון ואלבניה.

יש לנו ניסיון רב בארצות אלו של הרבה שנים, אנו מוציאים יותר משלוש מאות איש בשנה ליעדים של בולגריה, מקדוניה, סרביה וצפון יוון בטיולי בוטיק גיאוגרפים, תרבות, מוזיקה, פסטיבלים ועוד, כולל טיולי גיפים, טיולים עצמאיים.
במדורי האתר תמצאו מידע רב על ארצות הבלקן

 

"תרבויות עולמי" היא חברת בוטיק הפועלת בשוק התיירות כבר שנים רבות. אנו מוציאים ומציעים, מגוון טיולים מסוגים שונים: טיולי ג'יפים וטראק, טיולים לפנסיונרים, טיולי מוזיקה ופסטיבלים, טיולים לקבוצות סגורות. טיולי הרשמה, וגם לעצמאיים. יש לנו התמחות באזורי הבלקן, מרכז אסיה, אתיופיה, איטליה ויוון.

מגוון הצעות לטיולים בבלקן 
שם מלא אימייל טלפון מתעניין בטיול/הערות

חיפוש באתרחדשות האתר

המלצות המטייליםטיולים מאורגנים בחו"ל

לוקחים אתכם למקומות שלא הייתם יכולים להגיע אליהם בעצמכם, בין אם זה חוויות תרבות כגון פסטיבלים, או ארצות רחוקות שאי אפשר להתנהל שם לבד, טיולים מאורגנים בחו"ל מראים לכם דברים שלא הייתם שמים לב אליהם לבד, בין אם זה באמנות איטליה, או מיתולוגיה ביוון, טיולים מאורגנים בחו"ל מעבירים אתכם חוויה בפסטיבלים אתניים, טקסים וחגים ברחבי העולם, מקומות עלייה לרגל. משתתפים במנהגים מקומיים, נחשפים למוזיקה והריקוד. הולכים ברגל או נוסעים באוטובוס, בג'יפים או במיניואן, קבוצה קטנה או גדולה, יש הרבה מחשבה, ניסיון ותכנון מאחורי טיולים מאורגנים בחו"ל של "תרבויות עולמי".

לבד או בקבוצה

לטיול מאורגן בחו"ל יש יתרון אם הוא נעשה נכון. החוכמה היא להתאים את דרך הטיול, אתרי הטיול, ותוכנית הטיול לקבוצה וכן לאסוף את הקבוצה והאנשים הנכונים המתאימים לנושא והמסלול. טיול פנסיונרים שונה מטיול חברות, אנשים שאוהבים לטייל ברגל יוצאים לטיול טרק, וחובבי המוזיקה לטיולים מוזיקאלים, אלו שמחפשים משמעות יוצאים לטיולים רוחניים, ואלו שרוצים לבלות רק עם החברים שלהם יוצאים בטיול לקבוצה סגורה, חובבי הטבע יצאו בטיולי ג'יפים, ומחפשי החברה בטיולי הרשמה. ל"תרבויות עולמי" מחלקה מיוחדת של טיול מאורגן עצמאי המאפשר לכם לצאת בקבוצה קטנה ובאופן עצמאי, תוך כדי ניצול כל היתרונות של טיול מאורגן.

מתי ולאן לטייל

החיים הם טיול, וכל זמן הוא טוב לצאת למסע, יש ארצות שמתאימות לטיול בחורף, כגון אתיופיה או הודו, ויש ארצות שמתאימות לטיולי קיץ כגון איסלנד או טג'יקיסטן, החגים הם זמן מצויין לטיולים ברוב ארצות העולם, טיולי פסח וסוכות אפשר לצאת לבלקן או אירופה, מרכז אסיה והים התיכון, הקיץ הוא זמן טוב להרים, להתרענן מהחום. בחורף אפשר לעשות סקי ולהשתתף באירועי תרבות ופסטיבלים ברחבי העולם. טיולים מאורגנים בחו"ל של חברת "תרבויות עולמי" יכולים ללוות אתכם במשך כל השנה, ולהכיר לכם את העולם
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו