לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

בלקן - טיולים לרחבי העולם

מידע כללי אלבניה

טיולים לבלקן זה המומחיות שלנו.

הבלקן הינו חבל ארץ נפלא לטייל בו. קרוב, זול, מעניין, מגוון, עם פולקלור עשיר, נופי טבע מהיפים באירופה, עמים מכניסי אורחים, והכי חשוב: ידידותי למטייל ישראלי. בין אם אלו הבולגרים, המקדונים, הסרבים או האלבנים, נוצרים או מוסלמים, נדמה שכולם בבלקן אוהבים את ישראל, מורשת יהדות ספרד המפוארת שהתקיימה באזור.

"תרבויות עולמי" בהנהלת זאב בן אריה היא כיום חברת טיולי בוטיק הגדולה והחזקה ביותר בבלקן, כל שנה אנו מוציאים מעל 400 איש בקרוב ל30 קבוצות למבחר טיולים, יעדים ופעילויות: החל מטיולי ג'יפים במונטנגרו ובולגריה, המשך בפסטיבלים מוזיקאליים: מקהלות באוכריד, חצוצרות בסרביה, ומחולות בבולגריה, וכלה בטיולי תרבות, רוחניות ופולקלור. הצטרפו אלינו לטיולי בלקן.

 

 

פתחו מאמרים בסרגלי הכלים:

מידע מקיף על אלבניה.

מידע מקיף על מונטנגרו.

מידע מקיף על קוסובו.

מידע מקיף על מקדוניה.

מידע מקיף על בולגריה

מידע על סרביה

מידע על קרואטיה

 

ראו טיולים לארצות הבאות:

טיול עצמאי מודרך בולגריה

טיול מוזיקאלי בולגריה

טיול גיפים בולגריה

טיול עצמאי מודרך מקדוניה

טיול מוזיקאלי מקדוניה

טיול מוזיקאלי סרביה

טיול ג'יפים מונטנגרו

 

ראו אתר יעודי "קסם הבלקן" בו מאמרים ומידע רב -  לחצו כאן

 

 בלקן

הבלקן הוא חבל ארץ גדול מאד המחבר בין הים התיכון לבין אירופה, מפרשים את השם בלקן כמורכב מבל - שזה דבש בטורקית וקן - שזה מלחמה, ואכן זאת ארץ מלחמות ודבש. הבלקן פורה מאד, ירוק, והתאים מאז ימי קדם להתיישבות בני אדם. כיום יש בבלקן פסיפס עמים ודתות כתוצאה מההיסטוריה שלו ותנאי השטח הגיאוגרפים ההרריים, מאבקים בין עמי הבלקן הביאו למלחמות קשות לאורך כל ההיסטוריה. למטייל בבלקן זה לא משנה, ונותר לו להנות רק מהדבש, מהשקט, הטבע, האנשים החביבים, המורשת התרבותית העשירה, והנינוחות הבלקנית, יחד עם המוזיקה, הפולקלור, התלבושות, מסכות, פסטיבלים, יין וריקוד.

טיולים לבלקן

הבלקן הוא חבל ארץ אידיאלי לטיולי ישראלים: קרוב, זול, מגוון, והכי חשוב בבלקן אוהבים את ישראל. הבלקן הוא במרחק שעתיים טיסה מהארץ, טיולים לבלקן הם מסוגים שונים, דרך טובה לגלות את הבלקן היא עם ג'יפים, תמיד טוב גם ללכת ברגל, טרק, הבלקן הוא אזור מתאים מאין כמוהו לטיולי פנסיונרים. העמים השונים בבלקן מצטיינים בפולקלור שלהם, כמעט בכל יום בשנה יש פסטיבל כזה או אחר של ריקוד ומוזיקה, האוכל בבלקן הוא משובח וכך גם היין. בבלקן נמצאים כמה מיישובי האדם העתיקים בעולם, הוא תמיד היה ארץ מעבר בין תרבויות, והתפתחו בו ממלכות גדולות מקוריות החל מימי אלכסנדר מוקדון ועד לממלכה הסרבית והבולגרית. בבלקן נהרות גדולים, הרים נישאים, אגמים וחופים נפלאים.

טיולים לבלקן עם תרבויות עולמי

תרבויות עולמי היא כיום החברה הגיאוגרפית עם נפח הטיולים הגדול ביותר והאכותי ביותר לבלקן, מעל 400 אנשים כל שנה היוצאים בקבוצות פרטיות או טיולי הרשמה לפסטיבלים אתניים, טיולי ג'יפים, טרק, וטיולי תרבות ואמנות, טיולי פנסיונרים, וגם רוחניים, טיולי ריקוד וגם גסטרונומיים. לכל אחד הבלקן שלו, וכל טיול לבלקן של תרבויות עולמי הוא יחיד ומיוחד. הניסיון הרב של תרבויות עולמי במדינות הבלקן הוא רב ערך לכל טיול, ובמיוחד בנושאי תרבות, ואמנות, אנחנו מתמחים בטיולי פסטיבלים במשך כל השנה, ויש לנו צוות מוזיקאים ורקדנים המלווים את הטיולים לבלקן
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו