לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

אסיה - טיולים לרחבי העולם

טיולים למרכז אסיה זאת המומחיות שלנו

"תרבויות עולמי" היא חברת בוטיק גיאוגרפית בעלת התמחות במרכז אסיה. מנהל החברה זאב בן אריה נחשב למומחה בעל שם במיסטיקה האיסלאמית (הסופים) והוביל מסעות רבים לאזור זה שמצטיין בפריחת האמנות, התרבות והמחשבה המוסלמית. זאב כתב 3 ספרים על הדרווישים המחוללים, ומסדרים אחרים באוזבקיסטן, טג'יקיסטן, תורכיה והאזור. בנוסף לכך גם מאמרים על נצרות גיאורגית וארמנית, דתות עתיקות כגון בודהיזם והלניזם שפרחו בעמקי נהרות האמו דריה (אוקסוס). 

אנו נעזרים בשירותיו של זאב נוסף: ד"ר זאב לוין שהוא מומחה בעל שם עולמי בנושא הרפובליקות לשעבר של ברית המועצות. ומדריכים מובילים בתחומם. מוציאים כל סוגי הטיולים כולל פרטיים, ג'יפים, טראק, טיולי הרשמה, ובמיוחד לקבוצות. 
 

 

פתחו מאמרים על מרכז אסיה בסרגלי כלים

אוזבקיסטן

ארמניה

גיאורגיה

טג'יקיסטן

טורקיה

ירדן

טורקמניסטן

קירגיזסטן

 

ראו טיולים בארצות הבאות

אוזבקיסטן

טג'יקיסטן

גיאורגיה

טורקיה

ירדן


 אסיה

אסיה היא היבשת הגדולה בעולם, ומטבע הדבריים בעלת יעדי טיולי רבים, החל מיפן וסין במזרח, המשך במונגוליה וסיביר בצפון, טורקיה במערב, הודו בדרום, וויאטנם וקמבודיה בדרום מזרח. בלב אסיה נמצאות הארצות של מרכז אסיה, על דרכי המשי המפורסמות. זהו עולם בפני עצמו, של נהרות גדולים, הרים נישאים, ערבות אין סופיות, ערים אגדתיות, משם יצאו אנשים שהצליחו לתקופות קצרות לאחד חלקים גדולים של אסיה תחת שלטונם.

טיולים מאורגנים למרכז אסיה

אזורי מרכז אסיה הם יעד מבוקש בטיולים מאורגנים. הערים האגדתיות של חיווה בוכרה וסמרקנד, הם מפניני האדריכלות של העולם. בנוסף לאוזבקיסטן החלו בשנים האחרונות טיולים מאורגנים לטג'יקיסטן, קירגיסטן, ובעתיד גם קזחסטן. הארצות הללו הם בעלי הרים נפלאים, שילוב נהדר של קרחונים, ירוק, ולעיתים מדבר, עם אגמי טורקיז ונהרות כבירים. הרים הנוגעים בשמיים, ותרבויות נוודים, ובמקביל לכך כמה מיישובי האדם העתיקים בעולם, ותרבויות עתיקות ומסתוריות בנות אלפי שנים.

טיולים למרכז אסיה עם תרבויות עולמי

תרבויות עולמי עוקבת אחר התרבויות העתיקות של מרכז אסיה, בקטריה וסוגודוניה מתקופת אלכסנדר מוקדון, זרתוסטרא הפרסי, ממלכת קושן ההודית, המונגולים ועוד. כמו כן אנחנו מתמחים בדתות והרוחניות של מרכז אסיה ובמיוחד המיסטיקה הצופית. יש אומרים שבתי ספר רוחניים קדומים התקיימו בהרים הנידחים של מרכז אסיה, שם שימרו את המסורות העתיקות. בצוות שלנו מומחים מובילים בתחום האקדמי למרכז אסיה בכל ההיבטים, וגם היהודי
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו