לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

מסע ייחודי ומעמיק בדרום הודו הרבגונית והרחבה. הודו שחודרת פנימה ונוגעת עמוק בפנים. נכיר פנים שונות של הארץ שלעולם לא מפסיקה להפתיע... בדרום הודו דרים בכפיפה אחת ישן וחדש, עבר עשיר ומפואר עם הווה חי ונושם. מודרניות מתחככת עם היסטוריה חיה, קידמה עם מסורת. במסענו נשזור עתיק עם חדשני ונאפשר להכל להתערבב בתודעתנו לכדי תמונה צבעונית במיוחד. כל יום במסע יתובל במופע מוזיקה / מחול / מפגש מרתק / השתתפות בטקס ייחודי ועוד המון הפתעות.... מדריכה: רוני גורופי, בשיתוף "לגעת בהודו"

לגעת ברוח הודו 
מחיר הטיול / 
המשרדים שלנו יושבים בסניף דיזנהאוז נהריה. רחוב הרצל .62
טלפון לבירורים: 1-700-50-9992
Alternate Text
Alternate Text
שם מלאאימיילטלפון
מתעניין בטיול/הערות:
שם מלא אימייל טלפון מתעניין בטיול/הערות

חיפוש באתרחדשות האתר

המלצות המטייליםטיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים להודו מתרכזים באזור של דרום הודו. טיול בהודו הוא מסע שחודר פנימה, משנה תפישות חיים, לא חדל להפתיע, טיול להודו טסים למומבאי וממשיכים למדראס, בירתה של דרום הודו, זוהי ארצם של הטמילים, שנשארה כמו שהיא מאז התקופה העתיקה, בדרום הודו נותרה כמו שהייתה ללא כיבוש זר. טיול בהודו הוא חווייה דתית עמוקה, ביקור במקדשים, השתתפות בטקסים דתיים. תרבויות עולמי תיקח אתכם למקומות שבהם יש התרחשות של מקומיים, אירועים מיוחדים, חשיפה לחיים ולדת. בטיול להודו נבקר באשראמים, נעלה לרגל עם כל הקהל. נשמע על מורים גדולים וכן על היוגה, המיתולוגיה ההודית, סיפורי המהבראטה והבגהדגיטה. טיול להודו עוקב אחר סיפורו של המהטמה גנדי, ועל מאבק ההודים לעצמאות. טיולים מאורגנים להודו נוגעים בנושאי הבודהיזם וההינדוהיזם, שניהם התחילו בהודו.

טיולים מאורגנים להודו בדגש מוזיקה וריקודים

הריקוד ההודי מפורסם בכל העולם, למוזיקה ההודית מערכת כללים, כלים וצלילים משלה. טיול להודו כולל חשיפה למוזיקה המקומית, פסטיבלים מוזיקאליים, אירועי תרבות, וכן למסורת הריקוד המעודנת. שנלמדה בארמונות ומקדשים. טיול בהודו מספר על האלים השונים: שיווה, ברהמה וווישנו, על מערכת הקסטות, טיול בהודו הוא חוויה לכל החושים. ביקור באתרי מורשת עולמית, חשיפה לצורת חיים אחרת. הודו היא תת יבשת ענקית ומגוונת שבצפונה הרי ההימאליה ובדרומה האי של ציילון. טיול בהודו מתנהל ברכבות, מטוסים, ורכב ומשתדל לפענח את חידותיה של ארץ מופלאה זו
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו