לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

כח הגרייל - טיולים לרחבי העולם

כוח הגרייל

פלקו עזב מורשת אינדיבידואלית וקולקטיבית ­ בעיקר ל­6 אנשים המורכבים משתי שלשות שמיצגים את מורשתו. לכל  הוא גם נתן מתנות אישיות. nבנה הנשמה שלו היה שונה משל רב האנשים, מבחינות מסוימות הוא היה alien.  הוא השאיר מכתבים ומתנות. באביב הוקרא מכתב בנוכחות של אנרגיה רוחנית חשובה שמאז תחילת דמנהור מגיעה מדי פעם לבקר ואנו מקוים שתמשיך והיא מאפשרת קסם בעולם. היא לא Divinity, היא משתנה, והשם שלה Grail.

 הGrail הוא ארכיטיפ של מדידה, מידה של אלוהים ובאופן ספציפי של האלוהות של המין האנושי.

כדי לחבר את המראה, נדרש משהו שמחבר את היקום של התופעות לאבסולוט REAL אחרת אי אפשר לעשות טרנספורמציה וליצב את מה שהשגנו. 

ה­Grail מגיעה כאשר האבולוציה מגיעה לנקודת אל­חזור עם מתנה חדשה. אפשר להשוות את פעולת ה Grail לצלם אשר לוקח תמונה של המציאות ואז סוגר את המסך ומכין אותנו לרמה חדשה של המשחק. 

רק Grail יכולה לקחת מידה ולסמן את המעבר למידה הבאה. זה דורש עבודה גדולה של היטהרות, שהיא אלמנט עיקרי לבי"ס איזוטרי. נותן כח ואחריות. הנוכחות של הכח זה מביאה למוטציה של מצבים ­ נכנסים לזמן חדש, החוקים משתנים, הצורה החדשה של הכח הזה דורשת מיכל חדש. 

לא ניתן לזהות Grail עם גביע, זו היתה הצורה בהתגלות מסוימת, למשל בהתגלות החמישית היתה לה צורה של מקל, מגן. הצורה החדשה עדיין לא הוגדרה.

 

אז באביב הוכרז בדמנהור שפותחים את הGrail Quest לא רק לאבירים אלא לכל אחד בכוכב בלי קשר למין, מצב חברתי, בריאותי ועוד.היום זה מגיע בצורה דמוקרטית ­ בעבר רק חלק יכול להגיע ל Grail. היום כולם יכולים. אנו בטוחים שבזמן חיינו כולם הולכים לפגוש נוכחות זו. האם נבין ונכיר זאת או נסתובב לצד שני ולא נדע? תלוי בהכנה שלנו וזוהי הסיבה עבורה פתחנו את הלימוד והחלטנו להיות פה.

אחד המקדשים מוקדש ל Grail וזהו אולם הספירות ו­12 גביעים. למה 12?

הגביע הוא משהו מדעי, המקדש הוא מעבדה שמטרתה לשמור על כוחות חזקים שיהיו בסירקולציה בהר. נוכחות ה Grail היא המהירה ביותר בכוכב. גם את נוכחות האלוהים אנו לא מסוגלים לתפוס כי הוא זז במהירות אבסולוטית.

 

אז יש 12 גביעים על מנת לקיים נוכחות. האנרגיה עוברת מגביע מאחד לשני בכל רגע כדי לשמר את נוכחות ה Grail ויש להיזהר כי נוכחות זו מחברת את המציאות שלנו, של עולם התופעות, לאבסולוטי REAL וזה יכול להגיע לכח גדול של איחוד fusion שהוא ברמה של פצוץ גרעיני, לא נשלט, שיכול ליצור חור במציאות ולקחת איתו הכל ­ את כל מי שלא מוכן לשנוי. לכן יש לעשות הכל בצורה נשלטת. אחד הנושאים המסתוריים שחוקרים כעת בדמנהור קשור ל Grail וזוהי משימה של פאלקו בקשר לנוכחות זו. המשימה של פלקו בגלגולו האחרון היתה להיות החוקר האחרון שחוקר את ה Grail ומכין את

הופעתו השישית. מותו מהפרספטקיבה הזו הוא אירוע שקשור לטרנסמוטציה ­ היום אנו חווים טרנספורמציה קטנה, הוא במותוחווה טרנספורמציה גדולה שקשורה לקירבה שהוא חי לכח כזה. אחרי מותו היה לנו קשר עם פלקו ועם Grail. 

 

מכתב מפלקו שנפתח ביוני 15

SEEDS שנוי, גדילה, חידוש שמכיל קסם ורצון של שליחי אהבה לאנשים ולכוכב. 

הזרעים מיוצגים בדמנהור ומוכל בהם מתנות לעמים ­ שהם יהיו עשב ירוק שמציץ ויהפוך לעשב חדש. עשב של חידוש. יתן מולד להזדמנויות, חלומות, מדעים, פרחים חדשים. הדבורים יבואו, הן חשובות.אם הן מותקפות הן יזהירו אותנו. הן מוכנות למות עבורכם. אם הן עוזבות דע שזה סימן. הן תמתקנה את חייך ותהיה יותר ערות. אם תקרא בין השורות במכתב תמצא קסם. אני מדבר עליך או על הדבורה? תחיה את הדרך זמן מה? כל הזמן זו גישה של המחקר הרוחני. עם גישה זו אתה מעורר מודעות. הדבר קורה ביום מדויק ותאריך ידוע. החשיבות היא איך להיות בקשר עם ה race mind של חיות וצמחים. למה זה יכול להיות טוב? למה אני משנה נושא כל הזמן?

אנו יצורי גשר ­ יש לנו תפקיד ביניים, אנו מתרגמים בין העולמות כמו pontifex  שמשמעו בונה גשרים וגם כהן גבוה רומאי. אנו מקשרים בין היקום של התופעות לסף למוחלט. אנו גשר לכל המינים לתקשר עם המוחלט REAL וחזרה.  יש 4 צורות גשר חוץ מהאדם: פיל, לויתן, דולפין, דבורה

פאלקו אמר: למה מועיל לתקשר עם יצורי גשר? בעתיד נעשה זאת גם עם עצים, חיות, שהם בני ברית. דברו עם הדולפינים, הם יבינו הכל, אתה לא תבין כלום בהתחלה.  אתה לא תחשוב להשתמש במים כמדיום למחשבות אבל זה אפשרי, זה שדה טוב למחקר. יש בני ברית רבים. האויב שאותו אתם שוכחים מגיע בדרכים ערמומיות לכן לא בחרתי בממשיך. יש חכמים 3+3 שישגיחו ואז אתם עם רעיונות ותשוקה חזקה לתמוך בחלום גם תיתמכו על ידו. התקשורת  חשובה וזה משפר ומציל אתכם. אם הדבורה נסוגה זה ישבור את ליבכם. הדיבור מחזק אתכם, תקשורת זה דבר אלוהי. 

הכוורת היא לא של איש אחד, כולם יודעים מה לעשות כדי לתמוך במכלול, אף אחד לא לבד, אף אחד לא שוכח, הדבורים לא הולכות בלי מטרה מפרח לפרח.     

תשוקה ביחד, אתם לא יודעים מה זה, אתם מתבלבלים עם החומר הכימי שמטשטש את החושים שלכם. 

הקשבתי לדמנהורים שמלוים מבקרים למקדש ­ התמה העיקרית היא להעביר את התשוקה של מה שהם עושים וזה נכון לכל הדברים. לבחור במקום להתפזר. בעידן החדש של בית הספר חשוב שנסכים על משימות קטנות. שהתלמידים החדשים יוכלו להשתתף, למצוא את "הפקקים" הנשמות שצריכות לחזור. התחייבנו בזמן אטלנטיס והחלטנו להיפגש שוב עם האפשרות להתעורר. חזרנו בים כפקקים שצפים עם הזרם ­ כולם יגיעו. זו אחת הסיבות לסיבוב שאנו עושים בעולם, אנו מחפשים פקקים. מכסים. לכל מכסה יש משימה ותחלקו משימה קטנה עם המכסים הקטנים ­ השארתי רשימה מדויקת למשימה. 

החולצים extractors צריכים ליסוע ­ לא להיות במצב של סטגנציה/קיפאון. ללכת לכל התלמידים. חוץ מהמשימה הקטנה, הכניסה של אורחים שהם עולי רגל משתנה. יותר פתיחה, יותר אפשרות לאסוף פקקים וחלקים של ME שמגיעים בעתיד הקרוב. ללמוד דברים חדשים מכל אחד. טוב ללוות אבל להציע אפשרויות חדשות. קצת מים להביא רגשות של קודש, איחוד. communion. שימו את המחומשים בקופסא, החוקים השתנו, המעגלים ללכת ללמוד נפתחו, שכולם ינסו, המחשבות של העולים לרגל חשובות, האם יש עוד את הספרים שהם רושמים בהם במקדש? אנו נודרך על ידי החויות שלהם, הקשר בין האולמות והטארוט, לפתוח את היערות, תהיו פתוחים ומקבלי פנים, להביא הביתה את הזרע החדש ולטפל בו. 

 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו