לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

מצרים - טיולים לרחבי העולם

מצרים העתיקה

 

מצרים העתיקה היא ערש התרבות העולמית, הרבה יותר עתיקה ומתקדמת מאשר גלוי וידוע להיסטוריונים והארכיאולוגים כיום. יש הטוענים שמצרים היא מושבה או המשך של אטלנטיס, ויש כאלו שקושרים אותה לביקורים מהחלל החיצון, כך או כך חוקרים רציניים מאד כגון לוביץ מצביעים על מדע מתקדם וטכנולוגיה שאפשרה למצרים ליצר אנרגיה בעזרת פירמידות, לגרום לאבנים להיות קלות (טכנולוגיות ציפה), לגדל צמחים בעזרת שימוש במוזיקה ובזמן קצר, ולהעביר מחשבות.

 

יש הטוענים שלא הייתה כדוגמת התרבות המצרית, שרב בה הנסתר על הגלוי. כותב אתר זה חקר את התרבות המצרית במשך שנים רבות, המקום הקרוב ביותר למצרים שאפשר לבקר בו כיום נמצא באיטליה, מקדש תת קרקעי בקהילה רוחנית בשם דמנהור - damanhur. שם מחדשים את מסורת המאגיה. לחצו לאתר ייעודי על דמנהור.

 

 

מצרים לפי הארכיאולוגים התחילה לפני 5200 שנה והתקיימה כתרבות ודת במשך 3000 שנה. שיאה דווקא בתחילתה, הפירמידות נבנו לפני 4700 שנה. אותם אמונות שבהם האמינו במצרים העתיקה בתקופת הפירמידות, נמצאו גם במצרים החדשה של רעמסס השני, לאחר 1700 שנה, וגם בתקופת השושלת התלמית של מצרים שהקימה מקדשים רבים לאותם אלים שלהם עבד מנס, מאחד מצרים הראשון.

התרבות והדת המצרית האמינה בעולם לאחר המוות ובמשפט של הנשמות, מביאה לעולם מושגים כמו צדק ואמת והבנה של העולמות הלא נראים והחלקים האנרגטיים באדם. 

 

 

מה שמפליא את המבקר במצרים הוא שהעתיקות נראות חיות, כאילו בנו אותם זה עתה. המקדשים עומדים על תילם וכך גם הפסלים והציורים, הפירמידות והספינקס נשארו כמו שהיו לפני אלפי שנה. קברי מצרים מגלים כל הזמן לחוקרים אוצרות חדשים. תרבות מצרים חיה, ומסע לעתיקות מצרים כמו לוקח אותנו אחורה בזמן אלפי שנה.

 

 

העולם המצרי הוא עולם קסום ומיסתורי שהשפיע רבות על התרבויות שהתפתחו אחר כך, כולל התרבות שלנו. בכל דור ודור יהודי חייב לראות עצמו כאילו יצא ממצרים, מה שאנחנו לא יודעים שבמידה רבה היהדות ממשיכה מסורות רוחניות שהתחילו במצרים.

מצרים העתיקה היא אם התרבות האנושית, שהתקלקלה בתקופתו של רעמסס השני, תקופת יציאת מצרים.

 


ראו מאמרים:

פירמידות


הפירמידה הגדולה


סקרה ודשור

הנילוס


מקדשי מצרים


מצרים התיכונה


דנדרה ואביידוס


מקדשי כרנך


מקדש לוכסור


מקדש קום אומבו


חיים לאחר המוות

כוהני מצרים

יומיים באסואן

 מצרים

מצרים היא המקום שבו התחילה התרבות האנושית לפני יותר מחמשת אלפים שנה, ובו היא הגיעה לשיא, הרבה לפני יוון או רומא. מצרים הייתה מקור הידע של העולם וכמעט כל המסורות הרוחניות מתייחסות אל מצרים. העתיקות של מצרים אין שני להם בעולם. והנילוס זורם כמו פעם, קהיר היא העיר הגדולה ביותר באפריקה, העם המצרי חביב ומקבל אורחים.

טיולים למצרים

כיום קשה לטייל במצרים בגלל המצב הבטחוני, אבל נקווה שמצרים תעלה על דרך המלך ונחזור לטייל במצרים כמו בעבר. טיולים למצרים לוקחים את המטייל אחורה בזמן, העתיקות במצרים מלאים חיים, לימוד תרבות מצרים העתיקה מספק תובנות רבות. יש טוענים שבמצרים התקיימה תרבות מפותחת יותר משלנו, שרק חלק ממנה גלוי לנו כיום.

פירמידות ומקדשים במצרים

הפירמידות המצריות הם פלא שאין שני לא. וכך גם המקדשים וערי הקברים. קשה להאמין שבנו כאלו בניינים, גם כיום. תרבויות עולמי התמחתה בעבר בטיולי מצרים, מבוססים על מחקר רב שנים בהיבטים התרבותיים והרוחניים של מצרים העתיקה, אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים הרבים על מצריים עד שיבוא היום ונוכל לטייל לאורך הנילוס, לוקסור, אסואן, קהיר, דנדרה, אבידוס, ועוד
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו