לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

סקוטלנד


טיול בסקוטנלד
הסקוטים הם עם קטן ואמיץ שהחזיק מעמד מאות שנים מול הלחץ הבריטי מדרום ושמר על עצמאותו. הסקוטים הם צאצאי הקלטים הקדומים, אנשים שנמצאו בקשר הדוק עם הטבע ואהבו את החופש יותר מכל. הצבע של הסקוטים הוא הצבע הכחול שמסמל קשר לטבע זה, כיום יש בסקוטלנד יישוב רוחני בשם פינדהורן שמנסה לחדש את הקשר לטבע שהאבות הקדומים הסקוטים ידעו.

הטבע בסקוטלנד מרשים, לא רחוק מפינדהורן יש את אגם לוך נס, עם המפלצת הידועה. הרי סקוטלנד החשופים לרוחות נישאים עד לגובה של 1000 מטר, שינוי מרענן מאנגליה, ויחד עם זאת החיים האמיתים של הטבע של סקוטלנד הם נסתרים, חיים של פיות ושל אנרגיות שהדרואידים העתיקים ידעו להתקשר אליהם, חיים של בארות מסתוריות ואבנים קדושות שרק אנשי סקוטלנד מכירים

כשבאים מלונדון לסקוטלנד ישר מרגישים בשינוי האווירה, האנשים מחייכים, צוחקים, הכל קל יותר, חברותי ופתוח. הסקוטים הם פרוטסטנטים וברובם שייכים לזרם הקלוויניסטי. ביקור בסקוטלנד יכול לכלול גם את האיים מצפון לסקוטלנד וגם את הערים החשובות של סקוטלנד: גלזגו ואדינבורו, וגם את הרמות והחלקים הפראיים בצפון. האי הקדוש של סקוטלנד, האי של איונה, מקום שם קבורים מלכי סקוטלנד וגם סנט קולומבה - האיש שהביא את הנצרות לסקוטלנד, מקום שם יש את באר הנעורים, שווה ביקור בפני עצמו, וכן גם האי של אדם הנמצא בין סקוטלנד ואירלנד.

 

מאמרים - לחצו לקריאה

פינדהורן

אתרים בסקוטלנד

סנט קולומבה - האיש שניצר את הסקוטים

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו