הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

פטרה באנגלית - טיולים לרחבי העולם

פטרה לעומק - ארבעה ימים 

סודם של הנבטים והיופי של הרי אדום. כולל עקבה, פטרה הקטנה, ואדי ראם, והר אהרון.


מעבר לגבול שלנו, מרחק שעתיים נסיעה, נמצאת עיר מופלאה שדורות של הרפתקנים ישראלים ניסו להגיע אליה  בכל מחיר, הלא זאת פטרה, בירתם העתיקה של הנבטים, אדוני המדבר. פטרה נחשבת לאחד מ7 פלאי העולם ולא בכדי, מעבר דרך נקיק סלע נסתר מביא אותנו לארמונות חצובים בסלע האדום, במות על הרים, מקדשים וקברים שנבנו לפני 2000 שנה וכמותם העולם לא ידע.

פטרה חבויה בין הרי אדום הנישאים, המצטיינים ביופיים ובטבע הפראי שלהם. הטיול שלנו הוא ביקור מקיף בפטרה וכניסה לעומק התרבות הנבטית. בהדרכת זאב בן אריה, מומחה לתרבויות עתיקות שהתעמק בסודות התרבות הנבטית

 

 


 

 

תכנית הטיול:

יום 1 עקבה ובדרך
נפגש בירושלים בשעות הבוקר ונצא (שעה 8.00) לכיוון עקבה, בדרך נבקר באתרי מדבר יהודה, הטבילה בירדן, ים המלח, וייתכן שגם יריחו, ככל שהזמן יאפשר, נגיע למסוך הגבול בעקבה בשעה 18.00 בערב. נעבור את הגבול ונבלה ערב בעיר לחופי הים האדום, האחות הקטנה גדולה של אילת, אנחנו מצטרפים לקבוצה מכל העולם בהובלת ד"ר סם אוסמנגיץ

 

יום 2 וואדי ראם ופטרה הקטנה
ניסע לוואדי ראם - שנחשב לנוף המדברי היפה בעולם, שילוב של צוקים אדירים ודיונות חול אדומות. נראה אתרים פרהיסטוריים ונבטיים במקום, את מרכז המבקרים היפה, ונצא לטיול גיפים, לאחר ארוחת צהריים במאהל בדואי ניסע דרך הרי אדום לעמק של פטרה הקטנה, נגלה את העמק המופלא. לינה וארוחת ערב בפטרה.

 

 יום 3 פטרה לעומק
יום זה נקדיש במלואו לביקור באתריה המדהימים של פטרה, נתחיל בהליכה בנקיק הסיק עד שתתגלה לעינינו החזנה, הבניין המופלא ביותר בעולם, נמשיך לביקור באמפיתיאטרון, במקדשים, בקברי המלכים, בבמות ההר, באובליסק, ועוד..  נספר את סוד הצלחתם של הנבטים שהפכה אותם משבט בדואי חסר חשיבות לאימפריה הכלכלית הגדולה ביותר שהעולם ידע. לינה וארוחת ערב בפטרה.

 

יום 4 הר אהרון
נתחיל את היום מוקדם בבוקר בהליכה (אפשרי עם חמורים על אחריותכם) לאתר הקדוש ביותר בדרום ירדן, מקום שם קבור אהרון הכהן - ג'בל הארון. מדובר בהליכה לא קלה אך נוף מדהים המזכיר קצת את סנטה קטרינה. לאחר עלייה להר (ממנו יש תצפיות לכל דרום הארץ) נחזור לפטרה לארוחת צהריים, ומשם בנסיעה לגבול. נגיע לאילת בסביבות 18.00 ומשם במכוניות או אוטובוס/טיסה, הביתה.

  

מחיר הטיול: 

 

המחיר כולל:

2 כניסות לפטרה (שימו לב: מחיר כניסה בודדת לפטרה - 80$! )

מדריך מומחה – זאב בן אריה

3 לילות במלונות 3-4 כוכבים

ארוחות בוקר וערב

מסי גבול בצד הירדני

מדריך מקומי דובר אנגלית וליווי משטרתי

וויזה קבוצתית לכניסה ירדן

 

המחיר לא כולל:

מיסי גבול: 105 שח' בצד הישראלי ו15$ בצד הירדני

ארוחות צהרים (אפשר להכין סדנוויצים)

הוצאות אישיות

ביטוח רפואי (חובה)

חמורים  - למי שרוצה (על אחריותכם - במסע להר אהרון)

הגעה למעבר הגבול וחזרה (נעזור בהתארגנות על רכבים) 

  

טלפון לבירורים: 1-700-50-992 מייל tarbuyot.olami@gmail.com

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו