לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

פטרה באנגלית 17-20.2 - טיולים לרחבי העולם


פטרה לעומק - ארבעה ימים 17-20.2

סודם של הנבטים והיופי של הרי אדום. כולל עקבה, פטרה הקטנה, ואדי ראם, והר אהרון.


מעבר לגבול שלנו, מרחק שעתיים נסיעה, נמצאת עיר מופלאה שדורות של הרפתקנים ישראלים ניסו להגיע אליה  בכל מחיר, הלא זאת פטרה, בירתם העתיקה של הנבטים, אדוני המדבר. פטרה נחשבת לאחד מ7 פלאי העולם ולא בכדי, מעבר דרך נקיק סלע נסתר מביא אותנו לארמונות חצובים בסלע האדום, במות על הרים, מקדשים וקברים שנבנו לפני 2000 שנה וכמותם העולם לא ידע.

פטרה חבויה בין הרי אדום הנישאים, המצטיינים ביופיים ובטבע הפראי שלהם. הטיול שלנו הוא ביקור מקיף בפטרה וכניסה לעומק התרבות הנבטית. בהדרכת זאב בן אריה, מומחה לתרבויות עתיקות שהתעמק בסודות התרבות הנבטית
אנו מצטרפים לקבוצה של ד"ר סם אוסמנגיץ מחו"ל, ההדרכה באנגלית עם תרגום לא מלא
ניתן אחר כך להצטרף אלינו לעוד 3 ימים מדבר הנגב מ20-22.2 –
לחצו לפרטים

לרישום לטיול פטרה 17-20.2 תשלום דמי הרשמה שלא יוחזרו - לחצו כאן

 

 


 

 

תכנית הטיול:

יום 1 עקבה ובדרך

נפגש בירושלים בשעות הבוקר ונצא (שעה 8.00) לכיוון עקבה, בדרך נבקר באתרי מדבר יהודה, הטבילה בירדן, ים המלח, וייתכן שגם יריחו, ככל שהזמן יאפשר, נגיע למסוך הגבול בעקבה בשעה 18.00 בערב. נעבור את הגבול ונבלה ערב בעיר לחופי הים האדום, האחות הקטנה גדולה של אילת, אנחנו מצטרפים לקבוצה מכל העולם בהובלת ד"ר סם אוסמנגיץ

 

יום 2 וואדי ראם ופטרה הקטנה
ניסע לוואדי ראם - שנחשב לנוף המדברי היפה בעולם, שילוב של צוקים אדירים ודיונות חול אדומות. נראה אתרים פרהיסטוריים ונבטיים במקום, את מרכז המבקרים היפה, ונצא לטיול גיפים, לאחר ארוחת צהריים במאהל בדואי ניסע דרך הרי אדום לעמק של פטרה הקטנה, נגלה את העמק המופלא. לינה וארוחת ערב בפטרה.

 

 יום 3 פטרה לעומק
יום זה נקדיש במלואו לביקור באתריה המדהימים של פטרה, נתחיל בהליכה בנקיק הסיק עד שתתגלה לעינינו החזנה, הבניין המופלא ביותר בעולם, נמשיך לביקור באמפיתיאטרון, במקדשים, בקברי המלכים, בבמות ההר, באובליסק, ועוד..  נספר את סוד הצלחתם של הנבטים שהפכה אותם משבט בדואי חסר חשיבות לאימפריה הכלכלית הגדולה ביותר שהעולם ידע. לינה וארוחת ערב בפטרה.

 

יום 4 הר אהרון
נתחיל את היום מוקדם בבוקר בהליכה (אפשרי עם חמורים על אחריותכם) לאתר הקדוש ביותר בדרום ירדן, מקום שם קבור אהרון הכהן - ג'בל הארון. מדובר בהליכה לא קלה אך נוף מדהים המזכיר קצת את סנטה קטרינה. לאחר עלייה להר (ממנו יש תצפיות לכל דרום הארץ) נחזור לפטרה לארוחת צהריים, ומשם בנסיעה לגבול. נגיע לאילת בסביבות 18.00 ומשם במכוניות או אוטובוס/טיסה, הביתה.

  

מחיר הטיול: 2400 שח - הנחה ללקוחות וותיקים

 

המחיר כולל:

2 כניסות לפטרה (שימו לב: מחיר כניסה בודדת לפטרה - 80$! )

מדריך מומחה – זאב בן אריה
מדריך מלווה ד"ר סם אוסמנגיץ

3 לילות במלונות 3-4 כוכבים

ארוחות בוקר וערב

מסי גבול בצד הירדני

מדריך מקומי דובר אנגלית וליווי משטרתי

וויזה קבוצתית לכניסה ירדן

 

המחיר לא כולל:

מיסי גבול: 105 שח' בצד הישראלי ו15$ בצד הירדני

ארוחות צהרים (אפשר להכין סדנוויצים)

הוצאות אישיות

ביטוח רפואי (חובה)

חמורים  - למי שרוצה (על אחריותכם - במסע להר אהרון)

הגעה למעבר הגבול וחזרה (נעזור בהתארגנות על רכבים) 

  

טלפון לבירורים: 1-700-50-992 מייל tarbuyot.olami@gmail.com

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו