הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

פירמידות בוסניה - טיולים לרחבי העולם

הפירמידות של בוסניה

האם ייתכן שבכדור הארץ היו ציוויליזציות קדומות ומפותחות שאין יודעים עליהם דבר?
הארכיאולוג החובב ד"ר סם אוסמנגיץ גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית, פירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה. הפירמידה מכוסה באדמה ולכן לא ידעו עליה עד כה.
אם התגלית של אוסמגניץ נכונה הרי שמה שמספרים לנו בשיעורי ההיסטוריה חייב רביזיה קיצונית. ההיסטוריה האנושית לא התחילה לפני 5000 שנה, אלא היו מחזורי תרבות קדומים הרבה יותר שבהם בני אדם הגיעו לפסגות של טכנולוגיה והתפתחות שאינם בנמצא כיום.

השתתפתי בהרצאתו של סם אוסמגניץ במקום בשם דמנהור באיטליה, קהילה אלטרנטיבית המאמינה באותם רעיונות שהוא הציג, ואני מוכרח לציין שהתרשמתי מטיעוניו ואישיותו, למרות הביקורת הרבה שהוא סופג והטענות לזיוף שמושמעים כלפיו מהקהילה המדעית.

לפי סם אוסמגוניץ ישנם כמה הגדרות ל"מה זה פירמידה" ואלו שהוא מצא בבוסניה עונים על הגדות אלו לעילא ולעילא. הפירמידה שהוא התייחס אליה נקראת "פירמידת השמש" והיא נמצאת ליד העיירה ויסוקו שהיא סיפור מעניין בפני עצמו (הייתה הבירה של הממלכה הבוגומילית בימי הביניים).  גובה 220 מטר (70 מטר יותר מהפירמידה הגדולה בגיזה) והיא הבולטת ביותר מבין שש הפירמידות שהוא מצא.

 

 

ישנם כמה פרמטרים להגדרה של פירמידה, ופירמידת השמש עונה על כולם:

1.      צורה – הפירמידה של בוסניה היא בצורה הנכונה ונראית כך מרחוק, למרות התכסית של אדמה ויער

2.      כיוונים – הפירמידה של בוסניה מכוונת כלפי הצפון המדויק, בסטייה מזערית של 0.01 מעלות. הרבה פחות מפירמידת גיזה

3.      שיפוע קבוע – ישנו בפירמידה בערך של 45 מעלות

4.      חומר בנייה מלאכותי - הפירמידה מצופה בלוקים של בטון מלאכותי, חזק יותר ממה שיודעים לייצר כיום – לפי בדיקות של מעבדות בעולם

5.      מערכת של מנהרות – קיימת מתחת לפירמידה – התגלתה גם בבדיקת של ראדאר וגם בחפירות אינטנסיביות המתקיימות בשנים האחרונות

6.      נהר העובר ליד הפירמידה -  כמו הנילוס במצרים, גם ליד פירמידת השמש עובר נהר גדול – בוסנה.

7.      שיקוף של השמיים והאדמה – זה קיים בפירמידה, הצל של פירמידת השמש ביום הארוך בשנה, לפני השקיעה, מכסה באופן מלא את פירמידת הירח הנמצאת דרום מזרח משם.

8.      קרינה אנרגטית – בראש הפירמידה נמדדה קרן של אנרגיה היוצאת ממנה כלפי היקום, בתחתית הפירמידה נמדדו תופעות של אולטראסאונד מיוחדות.

9.      עתיקות – בדיקות פחמן דו חמצני מראות שגיל הפירמידה הוא בסביבות 30.00 שנה. בדיקות אחרות מצביעות על גיל של 12.000 שנה.

 

 

פירמידות בכל העולם

לפי סם אוסמגנוביץ פירמידות עתיקות כגון אלו של בוסניה קיימות בכל העולם, החל מסין וכלה בדרום אמריקה. הם נבנו על ידי ציוויליזציה מפותחת מאתנו שהתקיימה בעבר הפרהיסטורי והושמדה באירוע קטליטי, תרבות עתיקה זו הייתה בקשר עם מבקרים מכוכבים אחרים והיה לה טכנולוגיה מתקדמת של אנרגיה השונה מזו שבה אנו משתמשים כיום. הפירמידות היו מעין תחנות כוח מקומיות ששימשו ליצירת שדה אנרגטי באטמוספרה שעבר באופן על חוטי למשתמש. הפירמידות שאבו אנרגיות מהיקום וכדור הארץ כך שהאנרגיה שלהם הייתה אינסופית.

לפי אוסמנגיץ היו כמה מחזורים של תרבות, שלנו הוא רק החמישי. לפניו היו מחזור תרבות שהסתיים לפני כ10.000 שנה, ולפני כן אחד נוסף שהסתיים באסון לפני כ20.000 שנה, בסך הכלה ההיסטוריה האנושית היא של 75.000 שנה, ולא הייתה התפתחות אבולוציונית כמו שטוען דרווין, לעולם לא ימצאו את החוליה החסרה, כי הייתה הנדסה גנטית של אורחים שהגיעו ממערכות כוכבים אחרות

מעניין לציין שבאזור הבלקן מגלים הארכיאולוגים בשנים האחרונות תרבות קדומה פרהיסטורית הנקראת תרבות הדנובה, חלק ממנה הוא כפר בשם לפנסקי וויר הנמצא לחופי הדנובה וצופה אל הר קדוש בצורת פירמידה ליד דולנה מילנוביץ. בכפר זה נתגלו אנשים בעלי תוחלת חיים ארוכה ובריאות מושלמת.  

בנוסף לפירמידות של בוסניה נמצאו באזור הבלקן כדורי אבן ענקיים, מדויקים ומסתוריים, כמו בקרמנה שליד מוקרה גורה, שאיש אינו יודע איך הם נוצרו, בנוסף לכך נמצא הרים נוספים בעלי צורת פירמידה כגון רוטנג' בדרום מזרח סרביה, שלפי אוסמנגיץ הם בעלי אנרגיה מיוחדת אך לא מבנה מלאכותי.

 

הפירמידה בבוסניה פעילה במידה מסוימת עד היום, ויש לה תכונות אנרגטיות של ריפוי והשראה, המשפיעות על המבקר במקום. בהקשר לכך מעניין לציין שהעיירה ויסוקו הייתה בירה של אחת הממלכות המסתוריות ביותר בימי הביניים – ממלכת הבוגומילים. תנועה נוצרית מיסטית שהתייחסה לאנרגיות וממנה יצאו הקתרים שהתפשטו לדרום צרפת ורחבי אירופה. אבל על כך במאמר נפרד

 

 

קראו את המאמרים הבאים - לחצו לקישור

אתרים בבוסניה

אתרים הרצגובינה

בוסניה בימי הביניים

הפירמידות של בוסניה

ביקור בפירמידות

סרייבו

בוגומילים בוסניה

סופים בבוסניה

מסתרי בוסניה

נצרות בוסניה

טיול בוסניה

 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו