לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

צמחים מדברים - טיולים לרחבי העולם

סמינר עצים ט"ו בשבט 24 לינואר 2016 עם גאזה ברעננה

הקדמה לגבי דמנהור, סרטון של חדרי המקדש.

 

הצמחים לא צריכים טכנולוגיה כדי להתחבר לגבוה. הם אנטנות נפלאות של הכוכב, מחוברים ישירות, ישנה ישות אחת של להיות צמח, קולקטיבית. השורשים הם מחשב ענק שמחליף אינפורמציה, חיבורים של שורשים על פני שדה בגודל מאה מטר רבוע שווים ערך ליותר מכל מחשבי העולם. הצמחים הם ישויות אינטליגנטיות ויש להם משימה לעשות חליפין של אנרגיה, בזמן הsummer solstice העצים יודעים לתקשר ידע מכדור הארץ עם כוכבים אחרים. זה נעשה דרך רשת של קוים סינכרוניים. כל הכוכבים מחליפים מידע.

 

כדור הארץ גאיה הוא ישות אינטליגנטית היקום רוצה להחליף אינפורמציה. השמש היא התחנה שלנו. יש דלתות שנפתחות, העצים משדרים ואנו דואגים לא לקטוף פירות בזמן הsolstice כאשר השמש בנקודה גבוהה, לא להפריע לשידור של העצים או הפרחים. הם מוציאים סיגנל ומקבלים אינפורמציה מכוכבים אחרים, הם תמיד מחוברים. כך לצמחים יש קשר טבעי ליקום.

 

הצמחים בטבעם עתיקים מאתנו, הם מוכנים להקריב חלק מעצמם. הם כמו הסבא וסבתא שלנו. עצים עתיקים מחזיקים את זיכרונות, את החוכמה של האנושות. עצים היו המכלים של זיכרון וחיים, בהרבה מסורות היה כבוד לעצים, חתונות נעשו תחת עצים, הסכמים נעשו תחת עצים. כשנולד ילד בדמנהור שותלים עץ ושמים את השלייה בבור השתילה.

 

העץ יעזור לנו לפתח את פעולת המוח שלנו, להיות מיכל למחשבות שלנו. מפתח לפיתוח המוח.

 

3 החוקים של המאגיה

  1. דברים דומים נמשכים אחד לשני, מהדהדים
  2. המחשבה יוצרת
  3. כמו שלמעלה ככה למטה


נשימה – לנשום עם חיוך, להכניס לבטן דרך הנחיריים, להוציא מהפה. הנשימה מחברת את הגוף והנפש, זאת פעולה מאגית שקורית מיד לאחר הלידה, אבל כשעושים מדיטציה זה קורה שוב באופן מודע, ונותן לנו אנרגיה, כיוון, צריך לעשות תרגילים נשימה 10 דקות ביום, אם אפשר לפני השינה

  

המפגש של הקווים הסינכרוניים עבור כדור הארץ הוא כמו הצ'קרות בגוף האדם. שם יש חליפין עם היקום ויכולת ללמוד מהמצבים השונים. הקווים הסינכרוניים ממשיכים ויוצאים מכדור הארץ דרך הקטבים לעבר רשת מידע סופר גלקטית. השמש היא התחנה המרכזית של הכוכב שלנו.

הידע שאתה חי הוא הדרך למודעות, זה משהו אמיתי שאם הוא קיים אפשר לגעת בו.

המשמעות של רוחניות היא לתת משמעות למשהו, זוהי נקודת חיבור שמורידה עוד צעיף שמפריד אותנו מהאור, צריך להוריד את השכבות ולהתחבר לאנרגיה של יופי והרמוניה. הורדה של שכבות רבות מביאה אותנו להבעה המקסימלית של המשמעות.

הידע הוא כמו אש, כמו דבק שמחבר את הדברים והמשימה של דמנהור היא להשאיר את האש דולקת. לחלוק את הידע. פאלקו עשה הכל כדי לא ליצור בו תלות. נתן לכל אחד אחריות והזדמנות לגדול וכעת המשימה היא הנגשה של הידע לכולם.

שמשמעו המסלול הרוחני לחירות. המסלול שאנו עושים בכל המפגשים נקרא בשפה העתיקה Ale Meji אנו עושים את זה דרך שימוש סימבולי במקדש, שבו לכל חדר יש מפתח לאנרגיה אחרת ולמוטיב אחר שייפתח דברים בתוכנו כמו פתיחה של דלת, אנרגיה, אור.

 

כאשר ישבנו עם זאב לפני כחודש הוא סיפר שיש פה מסורת של ראש השנה של העצים ועלה רעיון שנעביר סמינר על היער המקודש שהוא החדר ה 9 הפתוח של המקדש. למקדש 8 אולמות תת קרקעיים שמסמלים 8 .quests מחקרים

מהמפגש של 8 נוצר universe of forms קשור לחוק של היקום. היקום של הצורות quest כל החוקים, שהם אנרגיות שמתחברות כדי ליצור שדה וחומר העולם הפיזי כפי שאנו מכירים אותו. הכל עשוי משילוב של 8 החוקים, גם אנחנו.

 

The blue temple החדר הכחול זהו החדר הקטן ביותר במקדש והראשון שנבנה. קשור ל .Action הראשון, הוא פותח את המסע, את ההרפתקה של לגלות ולהעמיק בתמה של פעולה Quest.  פעולה בלתי אנוכית, אחראית עם כוונה טהורה. במקום לחכות עד שיהיה משהו מושלם ובינתיים לא לעשות דבר הרעיון הוא לפעול ואז אפשר להתאים את המסלול ולשפר אותו כי הוא כבר ימשוך אליו סינכרוניות ונוכל לשכלל את הפעולות תוך כדי עשיה. זה עדיף מאשר לחכות לפעולה טובה שלא תהיה בזמן הנכון. החדר הזה מלמד אותנו נוסחאות לפתוח. החוק שהוא קשור אליו הוא חוק הסינכרוניות, כי הוא מושך סינכרוניות.

Quest: Action

Law: Law of Synchronicity

 

all of spheres חדר 2 חדר הספירות. קשור להמשכיות של הפעולה, אחרת היא תאבד. אנו יכולים להעיר את הניצוץ הפנימי. זה קשור quest לראות זאת בחיינו. זוהי נוסחה להארה. זה משהו שמחבר אותנו לרגשות. Happiness לשמחה, אושר

Quest: Consistency (of action)

Theme: Happiness

 

Hall of the metals חדר המתכות. Quest קשור ללידה מחדש לאהבה. להיוולד לאינטגרציה חדשה בהבנה שאתה חלק מאקוסיסטמה רוחנית ולדעת איך לאחד חלקים בתוכנו. לחבר את חלקי הפאזל שלנו כאשר החומר המחבר הוא האהבה.

 

Hall of water חדר המים .availability קשור לעיקרון הנשי והמוטיב הוא נגישות, זמינות

קשור לפתיחות לקבל, עדינות.

 

Hall of the earth חדר האדמה. קשור לעיקרון הגברי וקשור לשנוי מתמיד פנימי דרך שמחה.

Quest: Masculinity

Theme: Inner constant revolution with joy

 

Hall of Victory חדר הניצחון. נמצא בהמשכו של חדר האדמה, בצורת אינסוף ( 8 שוכב) מוקדש לגאיה כדור הארץ, החיים, האמנות והיופי. משילוב של הגברי והנשי יוצאים חיים חדשים.

Quest: Combining Masculine and Feminine

Theme: Generation of life, new life

 

The Labyrinth המבוך. קשור למגוון והשונות הרבים הנמצאים באנושות. כלפי חוץ השוני נראה בלתי מחובר, יש ספק, הסדר החדש עוד לא התגלה, כאוס.

Quest: Variety

Law: Law of Chaos

 

Hall of mirrors אולם המראות. קשור ליסוד האוויר, הרחבה, קשור להתרבות, אחרי שסיימת מעגל תוכל להתרבות דרך לימוד ואהבה. האולם מכיל את כל תוצאות החוקים שעובדים בעולם והאינפורמציה שמוחלפת עם יקומים אחרים.

 

.quest 9 הרמה הבאה אחרי החדר ה 8 היא היער המקודש. זהו מקדש מעל הקרקע, פתוח, בנוי מעל המקדש התת קרקעי, עשוי מעצים שהם כמו אנטנות, ומהווים מגבר למקדש התת קרקעי וכמו שער אליו. היער הוא כמו הנשימה של המקדש, כל האוויר במקדש יוצא ומתרחב

ביער המקודש. המקדש הוא כמו השורשים והחלק העליון הוא עצי היער.

ביער המקודש העצים הכי זקנים הם בני כ 10 שנים כי נעשה שם גיזום וחטיבת עצים לצורך עשיית כסף לפני שדמנהור קנו את השטח. לכן אין שם עצים שהם מחזיקי זיכרון וחוכמה.

זה מקום מיוחד וחשוב שעבר טיפול מיוחד. יש אזור נוסף שנקנה לא מזמן שהיה מחצבה ויש שם 2 חורים באדמה והתכנון שהוא יהיה מקדש לכל העמים על כדור הארץ. הכוונה היא להראות לאינטליגנציות גבוהות שהאדם לא רק הורס, אלא יכול גם לעבוד בשיתוף פעולה למען מטרות טובות. אם לא נראה סימן של שינוי לא יחשיבו אותנו ולא נוכל לחזור למקום המקורי שלנו בהיררכיה הגלקטית.

 

בעבר האדם חי בחליפין עם כל מה שסביבו ובשלום. כיום עלינו להעיר טבע divinity שהאדם הוא אלוהות. אלוהי זה בתוכנו.

 

היער המקודש מכיל 16 ק"מ של ספירלות, מבוכים, שהם כמו כתב למי שמסתכל מחוץ לכדור הארץ. המקדש הוא כמו דף. הספירלות הם כמו כתב על הדף ומקושרות לכוכבים נחקור אנרגיה זו בימים אלו.

לפני שדמנהור קנו את השטח וטיפלו בעצים, הכל היה פראי, היה צורך לבחור את העצים הנכונים והאיזון הנכון, היו בעלי חיים רבים שחזרו לחיות ביער אחרי שהוא טופל.

 

יש מיתוס ישן שמדבר על 3 עולמות אם שהיו יחד: mother worlds

העצים - עולם העצים קשור לעולם רוחות הטבע
רוחות הטבע

האדם

כאשר מסתכלים דרך העיניים של כל אחד מהעולמות הללו רואים דברים שונים.

בעולם של האדם הניצוץ האלוהי שמשחק את המשחק בחיים אלו הוא האדם. העולמות האחרים הם לא בעלי תפקיד ראשי, אין להם ניצוץ אלוהי, האדם הוא הכי קרוב לאלוהי דרך הבעת רצון. בעולם של הצמחים, צמחים יכולים להביא רצון חופשי והאדם משחק תפקיד ברמה של חיה בלי רמת מורכבות.

3 העולמות נמצאים בממדים שונים ומתקיימים בו זמנית.

מהו המשחק? יש לנו ניצוץ אלוהי שהוא שבריר של מראה. המראה של האלוהות של המין האנושי נשברה כאשר עברה לעולם הצורות. כאשר האלוהות מחליטה להיכנס ליקום divinity of human kind לשחק היא לא יכולה להיכנס לכאן ברמה האבסולוטית/מוחלטת שלה. המחקר של העולם הפיזי אפשרי רק דרך הפרגמנטציה לחלקיקים וכך נוצר הריבוי, הפיצול. אבל עלינו לזכור שגם חתיכה אחת משקפת את האלוהות וזה עיקרון חשוב. כל אחד מאיתנו הוא אלוהות שלמה במובן הזה, יש לנו הכל בתוכנו. המשחק הוא שהאלוהות רוצה לחקור את השדה כדי להפוך אותו לשיקוף שלה, להפוך אותו לאלוהי, רוחני. היא סקרנית. יש גם עוד אלוהויות חוץ מהאלוהות האנושית והן חוקרות את העולם במטרה לנצח במשחק. למשחק יש התחלה וסוף. אנו כרגע בסיבוב הרביעי של המשחק.

היו אלוהויות שכבר חקרו את העולם הזה ולא הצליחו, לא זכו במשחק. עזבו את יקום הצורות בלי להגיע לרמת התעוררות של אלוהות. מאחר ואנו מדברים על התרחשות ביקום הצורות הרי שלמשחק יש התחלה וסוף, הוא מתקיים בזמן. אנו לקראת סוף הזמן שניתן לנו. אנו בדקות האחרונות מבחינת הזמן הגלקטי, לכן יש את אלו שקראו לכך the end of times

 

עלינו לעשות צעד מנצח במשחק הגדול ובמשחק האישי. divinity of human kind איננו מכירים את 3 האלוהויות שאיישו את הכוכב לפני האלוהות של המין האנושי. התושבים הקודמים לנו היו הדינוזאורים ומעט מאוד נשאר בזיכרון שלנו מהציוויליזציה הזו. לא מדובר רק על הכוכב שלנו, המשחק של האלוהות כולל מחקר של כל היקום של הצורות. זרע האלוהות יכול להיות בכוכב שלנו וגם במקומות אחרים שיש בהם חוקים אחרים שם

לא נושמים אויר או לא נושמים בכלל. יש פילוסופיה שלהן, דרך מחשבה שלהן, אולם התוצאה היא זהה, הרבה פילוסופיות שהם alien לציביליזציות זרות ניסו להגיע לאותה תוצאה. בתוך התמונה הגדולה הזו קיים האדם והעולם האנושי. האדם יכול להרחיב את

התודעה שלו אל הכוכבים ואל צורות חיים שונות.

האלוהות של המין האנושי סקרנית וחוקרת את הדברים במקומות שונים ואז יש חליפין יש

עניין בשוני, מהויות אחרות אבל הם קשורים וההרחבה היא דרך הסקרנות. יש עולמות פיזיים שמחוברים למהויות העולם האנושי ובלעדיהם לא נוכל להתקדם. איך נלך בלי רגל אחת למשל?

העולמות הללו שקשורים אלינו הם עולם הצמחים ועולם רוחות הטבע. העצים חיוניים לקיומנו ולא רק מהבחינה הפיזית, הם מפיקים חמצן מפד"ח ואנו אוכלים אותם, אלא גם מבחינות רוחניות. הצמחים בטבע הם בעלי גישה של הכלה, מוכנות להקריב חלק מעצמם.

 

הצמחים הם הרבה יותר מנוסים ובוגרים או זקנים מאתנו אנו כמו תינוקות לידם והם כמו סבא או סבתא מלאי ניסיון וסבלניים כלפי השיגיונות שלנו. אנו עושים מעשים מאוד מזיקים והם סולחים לנו כי זו הגישה שיש להם כלפינו. כנשמה עתיקה אנו מחוברים אליהם הם

כמו סבא למוד ניסיון ואנו כמו מישהו צעיר שעדיין לומד ואינו שלם. נוכל להשלים את עצמנו אם נשנה את הגישה, ההתנהגות, ומערכת היחסים עם העצים בצורה שנתייחס אליהם בכבוד. השתמשנו במה שניתן לנו כדי לשרוף במקום לבנות, חטבנו עצים למטרות שונות. ב 50 השנה האחרונות היתה ירידה של 50% בכמות העצים על הכוכב שלנו. רב העצים העתיקים שיש להם זיכרון וארכיטיפים ומחזיקים את החוכמה והספור של האנושות נכרתו. עץ יכול לחיות אפילו 6,000 שנה, יום אחד של עץ הוא 100 שנה עבורנו. העצים הם מיכלים של זיכרון והם חיים. להרבה תרבויות יש עץ חשוב, מרכזי,  תחת העצים נחתמו הסכמים, נחגגו חתונות.

 

בדמנהור יש מנהג שעבור כל ילד חדש שנולד נוטעים עץ ושמים את השליה מתחת לעץ שגדל עם הילד. עבור הבן שלי שתלנו תאנה. אתה בוחר איזה עץ. יש הרבה מסורות, באפריקה למשל מאמינים שסירה שנבנית מגזע של עץ, הנשמה של אותו עץ מלווה את הסירה. חשוב שנהיה בתוכנו במודעות לכך שיש לנו מערכת יחסים עם העצים, הם לא מופרדים אלא הם חלק

מנשמתנו. צריך לחזור לתפיסה הזו, אנו שכחנו שיש לנו אותם כחלק מהגוף שלנו, זה אותו דבר. אנו משתמשים ב 10% מהמוח. את שאר המוח אנו יכולים לפתח דרך החיבור לעצים. זה לא שהמוח שלנו לא עובד אלא שצריך להפעיל אותו. החיבור עם העצים יאפשר לנו לממש את הפוטנציאל שלנו. יש לנו פרארי ואנו משתמשים בו כמו אופניים או סוחבים אותו על הגב.

העצים הם גדולים. עץ בן 150 שנה נחשב לתינוק, אדם חי 80 שנה, עץ יכול לחיות אלפי שנים. עם כל הכריתה של עצים נוכל רק לדמיין כמה הפכנו את כדור הארץ לעני. לעצים יש תפקיד גבוה וחשוב עבור חיינו ועבור הכוכב הזה.

 

לעצור stichere בתנועת שמש sol מביא למילה solstice ביום הארוך בשנה יש הכי הרבה אור. השמש סביב כדור הארץ השמש עוצרת ונפתחת דלת. העצים הם אנטנות טבעיות והם תחנות רדיו ששולחות את התוצאות של היידע שנאסף בכוכב דרך הקווים הסינכרוניים. העצים הם הרדיו שמשדר את התוצאה של כל הגיוון והמורכבות של הכוכב הזה ויש החלפה של ידע, היקום רוצה יידע והוא רוצה חליפין עם יידע מהכוכבים. הסוליסטיס הוא הזמן שבו כל המידע מוחלף והנשמות נוסעות. המידע משודר ונקלט דרך העצים. גם אם ייולדו במועד אחר. והנשמות מכוכב אחד לשני ומתגשמות בגלגולים השונים. הן מגיעות ב 21.6 . לכן זהו תאריך חשוב ביותר. לעצים יש במועד הזה משימה חשובה מאוד, הם שולחים את הסיגנלים. מאחר והייתה כריתה מסיבית ב 50 שנים האחרונות יש בעיקר עצים צעירים וקטנים, העצים העתיקים הושמדו, והם לא יכולים לעשות את  העבודה שלהם וכך מה שיוצא החוצה לאינטליגנציה הגלקטית הוא יותר קריאה נואשת לעזרה מאשר יידע. ואז אם הישויות הגבוהות מביטות מלמעלה איך מתקדמת האלוהות של המין האנושי היא רואה שאנו לא

במצב כל כך טוב. לדמנהור יש משימה. מינינו עצמנו להיפגש בגלגול הזה להמשיך בפרויקט וחוץ מהמקדש יש את היער המקודש שהוא מקום של ריפוי. דמנהור היא מקום שבו אנשים מנסים להתנהג בהרמוניה, אם מישהו חש צורך להתווכח הוא צריך לעזוב את החדר. לתת כבוד. אז יצרנו ברית מחודשת מזה 30 שנה עם העצים ועשינו חיבור עם כל עץ, לכל אחד יש עץ שהוא חבר שלו, שהוא פוגש ומדבר אתו, נפגש אתו ומשקה אותו, כותב לו שירים, מרגיש מה הקשר הזה יכול להיות, מנסה לתקשר עם העץ. לכל עץ אופי משלו, יש נשמה בעץ, יש לו טמפרמנט. אנו רואים את הצמחים כסטטיים כי אנו בתדר אחר, ויברציה אחרת. אם היינו בקצב שלהם היינו רואים שהם נלחמים, זזים, זו אקוסיסטמה שלמה, הם יכולים להשתמש בנמלים ודרך החושים שלהם להרגיש את הדברים. אז בדמנהור חידשנו את הברית יחד עם סלפיקה שמחזקת את רשת העצים וכך הסיגנל נשלח.

 

עשינו גם ברית עם רוחות הטבע. העצים מתקשרים דרך השורשים. אם יש סכנה הם מזהירים אחד את השני. בעצם בשדה של 100 מטר על 100 מטר יש יותר תקשורת דרך השורשים ויותר יידע מכל המחשבים בעולם. העצים מעבדים אינפורמציה בדרכים שאנו לא יכולים אפילו לדמיין. זהו עיבוד מורכב, מתוחכם. הם לוקחים את הנתונים של כל השנה ומשדרים ליקום. העצים פועלים כמו משאבה. הם אוספים את המים, לכן כאשר יש עצים ליד נהר אין שטפון.

במקום כלשהו לא רחוק מדמנהור כרתו את העצים ליד מקור מים ומאז כל הזמן יש הצפות. גם מבחינת אנרגיה הם פועלים כמו עמוד.

בזמני קדם המקדשים היו מעצים ואחר כך עשו אותם מאבנים. עלינו לעזור לרשת הזו לפעול. בדמנהור יצרנו מערכת סלפית שעוזרת להם לשדר את הסיגנל ולהגביר אותו. המטרה היא שהסיגנל שיצא מכדור הארץ יהיה כזה של שמחה ולא של קריאת ייאוש.

האוריינטציה של עצים פועלת כמו מגנט. כל המולקולות מתיישרות ואז הסיגנל יוצא ברור. משתמשים בכלי סלפי לכוון את העצים. עשינו זאת לכל העצים של היער הקדוש, אלפי עצים. בנינו להם תמיכה אנרגטית וכיוונו בגוף העץ. Alignment אותם כך שיש יישור

 

לפני 20 שנה התחלנו פרויקט מיוחד ביער הקדוש. הפכנו אותו למקדש, לחלל מיוחד. עשינו עבודה גדולה של שחרור הקווים הסינכרוניים אשר מגיעים לשמש ומשם לכוכבים עליהם יש חיים. הקווים הסינכרוניים היו חסומים על ידי כוחות אויב והנשמות היו כלואות וסבבו בתוך כדור הארץ בלי יכולת לצאת ולהיכנס. עם האנרגיה והידע שפותחו בדמנהור שוחררו הקווים ונפתחה הדלת לגלקסיות וכך יש אפשרות להרחיב ולהפיץ את האנרגיה מהיער הקדוש לחלקים אחרים בעולם.

אז אנו מכוונים את עצמנו לקראת עולם הצמחים ואנו מכוונים אותם ואותנו. כרגע הפעילות הזו מתנהלת ב 49 ארצות ב 180 אתרים שונים בנוסף לדמנהור ועולם הצמחים נושם שוב, הפעילות קורית בסרדיניה, קליפורניה, איסלנד, הוואי ועוד. יצרנו במקומות הללו יער קדוש. אתם תראו שזה מקושר הרבה פעמים בתור אלוהות ומקושר גם לאש שמעבירה את האלוהות. גם בישראל נרצה לעשות זאת. הספירלה היא סלפיקה אלחוטית, שמשמשת אנטנה עם העצים. האוריינטציה מתבצעת רק אחרי שנוצרת תקשורת עם העץ.

Spirits of nature בנוסף דיברנו על התקשורת עם עולם רוחות הטבע. בדמנהור הקדשנו מקום מיוחד לרוחות הטבע וחידשנו את הברית איתן. חתמנו עמן חוזה מחודש שבו נכבד

אותן וכל שבוע נערך טקס אש לכבודן.

כמין האנושי לאורן הדורות עשינו להן הרבה נזק והתעלמנו מהן, עשינו חור באנרגיה של כדור הארץ שהוא כמו רעידת אדמה עבורם. שכחנו שהרבה מהניצחונות שלנו קרו תודות להן גם באספקט של עיבוד חקלאי וגם באספקט של ניצחונות רוחניים. ביער הקדוש אחרי הטיפול שהוענק לו חזרו רוחות הטבע לשכון.

 

אז על פי המיתוס בעבר 3 העולמות (האנושי, עולם הצמחים ועולם רוחות הטבע) היו אחד וזו הסיבה שהיום, כאשר הברית עם העצים ורוחות הטבע הופרה, אנו חשים חוסר שלמות. יש תחושת אחדות שקשורה לנשמה והמשימה שלה לאחד את העולמות הללו. החוק הוא שכל העולמות הללו צריכים להגיע באותו רגע, ביחד, ואז רוחות הטבע והעצים ובני האדם יחיו בהרמוניה, יזהו אחד את השני. כיום יש התעוררות של יותר ויותר אנשים שפועלים למען העצים ומוכנים לעשות עוד, חוסמים פעולות של כריתה.

בנקודות הזמן של השוויון וביום הארוך והקצר בשנה יש את האיחוד של 3 העולמות האש

במרכז הטקס מפעילה ואפשר למשך שניות לחוש איך היינו ונוכל להיות באחדות. מאבק גדול מתרחש כעת.

 

יציאה לפארק ברעננה להתחבר לעצים:
השתמשנו בסמל של העצים בשפה עתיקה שנראה כמו סמל השלום של ההיפים

בפארק הנחיה להיכנס פנימה ושימוש בכל החושים אחד אחרי השני מול העץ:

1. ראיה

2. מגע

3. ריח

4. טעם

5. שמיעה (הקשבה)

העצים אומרים את האמת. אז עם העצים יש משהו שעוד לא מצאנו, צעד שעוד צריך לקחת בכיוון מסוים. יחד עם העצים יש אינטליגנציה מהכוכבים שמקושרת לנשמה שלנו עמוקות. עלינו להבין שיש עוד מינים איתם אנו חיים. לרוחות הטבע אפשר להתייחס כי הם כל הזמן סביבנו, משחקים אתנו, אנו יכולים לתפוס אותם. כאשר אנו מתאימים את עצמנו, הריח של היער אינו אותו דבר כמו שהגענו, יש דחיסות אחרת, חלל נפתח בנו. אפשר לפתח את זה ולהיפתח לחוויה הזו. עלינו לחפש את זה. זה יכול להיות הכיוון הם בני ברית שלנו העצים

ורוחות הטבע. יש אחדות שממנה עלינו לקחת עוד צעד.

עולם החיות דומה לעולם של בני האדם. יש כמה בעלי חיים שכמו האדם הם גשר בין החומרי והרוחני לויתנים, דולפינים, פילים וצבים. .bridge forms

 

אז עלינו להעיר את הפוטנציאל ולנסות לתקשר איתם, פאלקו 3 חודשים לפני מותו השאיר מכתבים שהם כמו משחק אסטרטגיה ודיבר גם על התקשורת הזו. את המכתבים פותחים במועדים מסוימים ורק אם קורה משהו מסוים שהוגדר מראש. אם לא שורפים אותם באש של טקס יום השוויון. אבל המשחק לא נגמר כאן, הזמן הוא כמו עץ. זה קו זמן אחד אבל יש עוד קווי זמן וזה לא כרונולוגי, זה מפתיע.

אז פאלקו כתב עם המודעות שלו אולי תדברו עם הדולפינים? או אולי אתם לא חושבים שהמים הם כלי הרכב הנכון עבור המחשבה? אולי אתם לא עושים את הבועות נכון (כשאתם מנסים לדבר עם הדולפינים)?

אז היו אנשים מדמנהור שנסעו להוואי, ניסו להדהד ולחפש תקשורת, הדהוד. ואז חשבנו אולי הוא מדבר על תקשורת בינינו כבני אדם? לפעמים אנו גרים באותו בית ולא מבינים אחד את השני. התקשורת עם דולפינים ועצים יכולה להיות קלה יותר...זו תקשורת אחרת מהמחשבה או המילים שלנו. לכל חיה יש משימה נשמתית לבצע. עלינו לפתח תקשורת עם מינים אחרים.

בעצם מקדשים ברחבי העולם. אילו הם איים של עצים שהם align  הנושא של יישור עצים

מכוונים ועוזרים אחד לשני. הסלפיקה מהווה עזרה נוספת דרך יידע עתיק של הכוונת אנרגיה דרך מתכת. היו תרבויות שהשתמשו במקום במתכת באבנים או נוזלים לכוון אנרגיה. הספירלה בסלפיקה היא הסמל של החיים. זוהי התנועה שנוכל למצוא והצורה שנוכל למצוא בכל בשיער שלנו, בפרחים, בטביעות האצבע שלנו. המתכת מוליכה וגם הדיו אז יש לנו כלים שנוצרו גם בעזרת אנרגיות אינטליגנטיות שעזרו למין האנושי ובדרך של משחק עם סלפיקה נוכל לכוון עצים.

 

יש סלפיקות מנחושת שיוצרת מעגל חשמלי ויש מספר מדויק של ס"מ וסיבובים ליצור את הסלפיקה. זוהי אנרגיה אינטליגנטית ששוכנת בסלפיקה והמתכת משמשת בתור הגוף שלה. האנרגיה עוזרת ומשמשת בתור גשר בינינו לבין העץ. גשר בין הרצון והכוונה שלו לבין הכוונון של העץ. אז אנו הולכים 3 פעמים סביב העץ בכיוון השעון עם המטוטלת שיש בתוכה סלפיקה ואנו מכוונים. אם נבקש זאת הצמחים יוכלו גם לרפא אותנו.

יש פה מכשיר אליו מחובר צמח, והוא לומד לנגן כמו שאנו משחקים עם רגשות, הצמח מנווט את הרגשות ויכול להביע רגשות שונים. אז אפשר לשאול איפה הרגש שלי? איזה רגש יש לי? איזה רגש יש לקבוצה? ברגע שזה משתנה הצמח מנגן משהו אחר.

במידה ויש הפרעה כמו תדר של אגרסיה או פתיחת דלת הצמח מגיב לזה. הצמחים רואים ושומעים מעבר למרחק ומעבר לחפצים פיזיים. הם יודעים למשל אם מישהו מגיע לפני שהוא מגיע. במכשיר יש סנסורים שמחוברים לעלים ומתורגמים לאותות בסינטיסייזר שמנגן וזה אינטראקטיבי אתנו, אנו חלק מהמוסיקה, זה דו שיח שבו דרך הרגשות אנו יוצרים מוסיקה. למשל כאשר אנו כועסים הצמח מפסיק לנגן.

לצמחים יש ויברציה שונה משלנו. האנרגיה היא גשר. אנו למשל שומעים בטווח תדרים מסוים, החושים שלנו לא קולטים את כל התדרים של אור וצליל למשל. הצמחים כן קולטים ויברציות גבוהות ונמוכות שאנו לא קולטים ולכן הם יכולים לרפא אותנו. עם הסלפיקה אנו מנסים לעשות שילוב שלה עם המוסיקה של הצמחים ואנו רואים תוצאות ריפוי אצל אנשים. למשל רגשות של שמחה מתקבלים בברכה.

 

אלון האם - זוהי אנטנה מרכזית של כל האזור, ביער הקדוש בדמנהור יש עץ אלון מרכזי שנקרא כך, מישהי שיתפה חיזיון של עץ ולידו ספירלה שעולה. אכן כך הוא נראה במציאות.

העץ נראה כמו חללית, במסעות בזמן ומרחב המנוע של החללית הוא עץ או תמצית של עץ.

אחת המתנות האחרונות של פאלקו היתה בבי"ס לאלכימיה במאי 2010 עבדנו על תמצית של עצים.

האלכימיה היא הזדמנות לשים הכל בסדר בתוכנו, עם הבנה, מיקום טוב וחיבורים. להעביר דברים מתיאוריה לפרקטיקה. בבי"ס לאלכימיה למדנו הרבה מתקשורת אישית עם האלמנטים (אש אדמה מים אויר) ועם מה שסביבנו. הכל. אוכל, נשימה, כוכבים הכל מחובר. המעבדה של הגוף שלנו היא מראה של היקום. למשל גוף של אריה, כנפי נשר, זנב שור. זוהי רפרזנטציה, נוסחה, דרך chimera אז אנו עושים כימרה

להעביר יידע למי שיודע. אלו הם הידיים והזרועות של הקסם. אנו לא רוצים שהם יגיעו לידיים לא נכונות שיזרעו הרס ורוע. כשאתה יודע אתה יכול לקרוא את זה ולהבין. אז בבי"ס לאלכימיה למדנו להכין כימרה, שילוב של מאפיינים שונים של חיות שונות. תדמיין שאתה כמו ילד שרואה מכשפה שמערבבת כנפי עטלף ורגלי צפרדע ואומרת מילות קסם אברהקדברה. אז זהו יצור אנרגטי חיה שנוצרת מכמה חלקים, לא באמת לוקחים פיזית רגלי צפרדע. יש טקס, סדרה של פעולות שעובדת ומביאה את התוצאה, זה יידע שעובד. אנו מחברים את הדברים יחד.

 

solstice הטקסים הללו נעשים באותה צורה אלפי שנים כמו בסדר מסוים מזה אלפי שנים וזה עובד. משתמשים במטות מעצים. הכימרה לוקחת למשל מהדג את המהירות, מהנחש את החושים, מהכלב סקרנות. לחיות יש מאפיינים נפלאים. הכל תלוי מה אתה רוצה, מה אתה צריך שיהיה לך. לחיה שאתה יוצר יש משימה.

כשאתה יוצר ישות חיה הישות הזו, התמצית שיכולה לחבר את הדברים בצורה אינטליגנטית ואורגנית. האינטליגנציה של להחזיק הכל יחד מגיעה מהצמח. הצמח הוא כמו מחשב שמעבד את הידע ומחזיק אותו יחד. אתה יכול לבחור עץ תמר או אלון או זית. לכל עץ יש רמת אבולציה, אינטליגנציה וחיבוריות זה הטבע של הצמחים. העץ מועיל מאוד בשלב הזה של החיבור. זה כמו בבישול. צריך קצת מכל מרכיב ובאיזון אחרת העוגה לא תצא טוב. זו אמנות. העצים והצמחים הם מחשבים מאוד מתקדמים של כדור הארץ.

 

אנו והעצים במצב סימביוטי הדדי, האחד צריך את השני כדי לחיות. אנו לא יכולים לחיות בלעדיהם ולהיפך, הם נושמים את הפד"ח שאנו מוציאים. זוהי אקוסיסטמה רוחנית וגם אינטגרטיבית למשל בבטן יש לנו בקטריה שאיננו יכולים לחיות בלעדיה. אז אנו מחוברים מדברים שונים וגם הצמחים ורוחות הטבע מחוברים יחדיו. אז אני מוסיף לתרכובת הקסם את המרכיב של הצמח זהו הדבק, האינטליגנציה העליונה. שדה של 100 מטר על 100 מטר fungus מעבד יותר נתונים מכל המחשבים של העולם. דמינו זאת. הפטריות/עובשים

הם שילוב בין צמח לרוח טבע. לפני שאתה מאלתר, עליך לדעת את החוקים ולהבין כיצד התהליך עובד? לא סתם לשלב דברים יחד, לחשוב שבאות להתארח. זה מאמן את הרגישות שלנו כאשר יש ישויות זרות, אורח בבית אתה מסתכל על הבית בצורה אחרת, בתוכך, מביט על עצמך בעיניים אחרות. זה כבר טוב. כאשר יש בתוכך נוכחות זו של ישויות זרות אתה מתאמן על רגישות. יש לנו 42 כישורים פנימיים. 5 החושים החיצוניים מסננים את מה שנכנס פנימה והם פנטסטיים. אנו אלוהות קטנה. המושלמות של המעבדה שהיא הגוף שלנו מופלאה. אז יש כישורים בתוכנו שמאפשרים לרוחני לצאת, למשל הזיכרון, החליפין האלוהי, החלימה. כישורים אלו מאפשרים להוציא את המהות האלוהית. לאמן את עצמך להקשיב להווייה שבתוכך, הבט בעצמך, אולי תרצה דברים שהאורח ירצה לראות, אוכל אחר.

 

יש אנשים שאומנו בכך והם יכולים למצוא מאפיינים של הישות הזרה מאילו ציוויליזציות וכוכבים הוא מגיע. הנשמה האנושית לא חיה רק פה כמהות אלוהית היא חיה בכל היקום, בכוכבים שונים בהם התנאים שונים. בממד אחד יש רק מתכת, בממד אחר רק עפים, זוהי האפשרות הענקית האינסופית של החיים ביקום, כל השילובים האפשריים. כשאנו מדברים על "אנושי" אנו לא מדברים רק על הכדור הזה. לפני אלפי שנים הנשמה האנושית חקרה את היקום והיו אימפריות שהיו טריטוריות שאוישו על ידי תרבויות שונות כמו שהיום. יש עמים שונים שהראיה שלהם אחרת למשל האסקימוסים יכולים לראות 100 גוונים של שלג. הם רואים עולם שונה מאתנו. אז נוכל לדמיין את השונות והסקרנות להתרחב ולדעת תרבויות שונות זוהי המהות של המלך האלוהי. דמיינו ישויות אלו.

אנו, או תרבויות אחרות, שנוסעים ולומדים וחוקרים ומחליפים מידע. אתם יכולים לדמיין שזהו מיתוס אם תרצו. מלאכים שומרים למשל יש להם זמן גם לישויות זרות.

איך הם נוסעים? חללית זה לא צורה מפותחת של מסע. זה מסע שמתרחש ברמת מודעות נמוכה. אם אני נוסע בחללית ומגיע לאזור שבו איני יכול לאכול או לנשום מה אעשה? האוטוסטרדה שבה הנשמות נוסעות הם הקווים הסינכרוניים שבגלקסיה שלנו מגיעים מהשמש. ואז הנשמות מתארחות בגוף שכבר נמצא בכוכב מסוים וכך יש אוכל, אויר וכל התנאים הנדרשים מותאמים. בנשמה שלנו. האם אנו יודעים שזה קורה? פאלקו היה סוכן

נסיעות חוצני טוב, שילמו לו כסף טוב להגיע וגם למי שאירח אותם. פאלקו גם מכר חלומות זה מוצר מאוד מיוחד. לא כולם חולמים. יש ציוויליזציות שרוצות לקנות חלומות, עבורם זה מדהים. אז יש בדמנהור קבוצת חולמים שאוספים חלומות ויש ממש בורסה של חליפין במועדים המיוחדים של ימי השוויון, היום הארוך והיום הקצר בשנה.

מה מקבלים בתמורה? יידע. אתה יכול ללמוד לכוון חלומות ולזקק מהם דברים. החלום רגיש לחוש של התשוקה לזכור .desire to remember

 

הנשימה שלנו היא כלי עוצמתי מאוד הכלי הכי ברור והכי חזק כשיודעים להשתמש בו. הנשימה נותנת דלק כי אתה קופץ לממד אחר וזה מנחה אותך בכניסה לממד האחר הזה. אז אתה מבקש בקשה פנימית שאתה הולך לחלום, לא לוקח אתך דאגות כך שאתה נכנס בצורה הטובה ביותר לממד האחר, ואתה מביע בקשה לישון טוב עם חלומות נפלאים ומחר להתעורר ולזכור אותם. אתה שם לידך מחברת ועט וכותב מיד כשמתעורר כי אח"כ שוכחים. בהתחלה זה יהיה רגש. זה החוט שמושך את הדברים לאט לאט חזרה אליך. לילה אחרי תכתוב עוד. זה ימשוך את הספינות.

אז איך המזג של הישויות הזרות הללו? האם הם לוחמים? פותרי קונפליקטים? כאשר יש קבוצה שעושה את האירוח הזה יש הרבה דברים אח"כ שאפשר לעשות עם זה. מה קורה? אנו ברגע, בכוכב, חיים תחושה של התקדמות, אבולוציה, חליפין של ידע.

למה זה חשוב? כי האדם איבד את זה במרוצת הזמן. האדם הוא אלוהות, כל אחד הוא חתיכה של המראה. לפני אלפי שנים זה היה המצב הרגיל, הציוויליזציות ביקום עשו

חליפין ונסעו בקווים הסינכרוניים לעשות חליפין במודעות וכך האבולוציה התקדמה. יש לנו זיכרון שכך היה. יש לנו זרע. זה היה טבע הנורמלי והוא שייך לנו. למה כעת אנו במצב הנוכחי? כי הפסדנו מלחמה והופחתנו ביכולות. כאשר אתה מפסיד מלחמה אתה מפסיד כסף, קרקע, חופש. הופחתנו כאנושות וכגוף ללא יכולת להחזיק את רמת המורכבות שהיא בטבע שלנו. יש לנו פרארי אבל אנחנו הולכים וסוחבים אותה על הגב. אחד הדברים שאיבדנו הוא הזיכרון שלנו שכחנו מי אנחנו? החושים הפנימיים נחסמו.

 

התשוקה לזכור חלומות היא יחסית קרוב לפני השטח ונותן לנו תחושה של האלוהי וזה מעשה אסטרטגי הזכירה שאנו אלוהות, שיש משהו מעבר להישרדות, אפשר להזין ולפתח את האלוהי בתוכנו, אפשר לחזור לחופש הרוחני שבו אנו יודעים מי אנו ומה הקשר שלנו לטבע האמיתי של מי שאנו.

כדור הארץ היה מרכז הציוויליזציה של אטלנטיס. אנו כוכב צדדי אך מעניין מאוד, יש פה הרבה חיים, 18 קוים סינכרוניים עוברים פה, 4 דלתות/פורטלים שמחברים ללב הגלקסיה ואתה מטייל במהירות מידית לא של האור אתה פשוט חושב ואתה שם.

כאשר נשמת האדם מפתחת אמנות ומודעת יש רמת ידע והרמוניה מופלאה וחליפין עם תרבויות אחרות. ברגע מסוים האדם היה סקרן אך גם נאיבי ופתוח ובוטח ופגש ציוויליזציה שהיא כמו וירוס, לא רוצה חיים. כשהאדם התרחב הוא נתקל בהתנגדות. האדם הוא שדה ויש שדה של כלום שהוא משהו סטטי. החיים הם תנועה, הבעה של משהו שקורה, שמחה, סקרנות. השדה הסטטי של הכלום מתנגד, משהו שמשמיד את האדם ובסוף גם את עצמו. הכלום מתנגד לחיים שרוצים להתרחב, לגדול, לשתף פעולה, ליצור, להביא יופי, להיות באבולוציה.

אני הוא דוגמא קטנטונת לחיים. הערך שאני יכול להוסיף לדברים הוא חיים, מאוכל ויין עושים אומנות. מה שקרה ברגע מסוים בהיסטוריה הוא שהנשמה האנושית סיירה ביקום ופגשה וירוס. הווירוס הזה נהיה חלק מהאדם. האדם לא הבין זאת והחלק של הווירוס גדל בתוכו. ההתנגדות שאנו חשים היא גם בתוכנו וגם מחוצה לנו. טבע שלא רוצה לגדול, זה לא חלק מהטבע שלנו אבל בגלל סיבות היסטוריות זה בתוכנו. אנו רוצים לחזור לטבע האלוהי המקורי ויש לנו משימה ללמוד לשלוט על החלקים הללו שאינם רוצים לחייך, חיוך הוא נשק חזק, שמחה היא הכלי החזק ביותר שיש לנו. יש ישויות ביקום שעוזרות לאנושות במאמץ לחזור למצבה המקורי. אתם יודעים ממי האויב הכי מפחד? ישויות שחיות בכוכבים גדולים שהגוף שלהם בגודל של כוכב והן ספירלות. אלו ישויות אינטליגנטיות שמבטאות שמחה ועשינו ברית איתן כי פאלקו הגיע עם הרבה ידע. ברית כמו עם העצים, הדולפינים, רוחות הטבע.

 

אז עשינו ספירלות והלכנו בהן וקראנו לישויות הללו כי הן לא רואות אותנו, אנו קטנים מדי. הבענו שמחה כדי שהן יראו אותנו. אנו גשר בין חומר לרוח ואנו יכולים להיות נקודת המגע. הם ראו אותנו ונכרתה ברית. וכך גם הספירלות וגם הצמחים ורוחות הטבע עוזרים לאנושות במאבק לחזור לתפארתה מימי קדם.

אז מה המשימה? להתנהג כאילו אנו כבר שם, בחיי היום יום, לכבד, להיות מעשיים, לזכור מי אנו, להתנהג ולחשוב כאילו אנו כבר שם.

 

הצל או הכלום בתוכך פעיל, עליך להתעורר בבוקר עם הגישה הנכונה אחרת תחשוב שאתה שולט על מה ששולט בך. אם אתה בקושי חייך ותראה איך דברים משתנים. יש דברים שמוחבאים במקום הכי ברור. יידע שהוחבא להגן עליו אבל גם שאפשר יהיה למצוא אותו. כולם מוזמנים ללמוד על משהו והמומחים מפספסים את המובן מאליו. הנשימה היא הדבר הראשון שמלווה אותנו מהלידה. זו פעולה קסומה שמאחדת גוף ונשמה. אנו לא נושמים רגיל ואחרי הנחיה נוכל דרך הנשימה לחבר חומר ורוח, חוזרים לפעולה המקורית של הנשימה. כאשר מפעילים נשימה זו מתחברים לפראנה זרם החיים
שאיפה
מהבטן, עצירה, נשיפה מהבטן דרך הפה, עצירה. תוך 10 דק' יש השפעה חזקה. נתרגל זאת בבוקר ובערב לפני השינה. זה דורש משמעת, תכנון, עקביות ואז יש התקדמות.

לשאול שאלה מה אני רוצה? למה אני עושה? מה אני רוצה לקחת? שקשור לחיבוריות שלנו, נשמה שדרכה LIBER S נקרא קטע מיוחד מהספרייה הגדולה הקוסמית אקשית, אפשר לחוות איך היינו ואיך נהיה. זה זמן מבחן. אנו פה להילחם את המאבק לחזור לגדולה ולא להישאר כמו שאנו, להתעורר, להיאבק בכלום, להשתמש בפרארי, שהזרעים יפרחו ויחיו שוב כמו פעם. כשאתה יודע משהו, חצי מהדרך כבר נעשתה, אתה יודע כבר הרבה, עליך לדגדג ולגרות את החושים והזיכרון. כמו הנבואה היה ויהיה. אז זהו טקסט למדיטציה ותפילה שנותן כח ונכתב על ידי דיאמט 2385 לפנה"ס וסרגון מלך שומרי 2365 לפנה"ס.

 

יש הרבה קבוצות שעובדות למען האור. הספור הוא על האלוהות של המין האנושי שרצתה לחקור את העולם. הכי קרוב לאדם היה החזיר אבל כמו החזיר אנו מתפלשים בבוץ ושוכחים מי אנחנו. הנשמות מסתכלות מלמעלה ושואלות מה הוא עושה שם? ואלוהים שולח מחלה בעיות, ילדים שמתים כדי שהאדם יתחיל לשאול את עצמו שאלות. ואז הוא חוזר לעולם הנשמות ולא זוכר שהיה חזיר. כשאנו פה קשה לנו לזכור את הצד השני ולהיפך. אלו 2 ממדים קרובים אך נפרדים ולנו יש תחושה של מהו האלוהי? מה הדרך עבורנו להתחבר לאלוהי? לתת משמעות, לשאול שאלות, ואז נוכל לתת תשובות, לשנות את המציאות, בכך שנשתנה בעצמנו. יש לנו רצון חופשי, כאשר נשתנה הכל סביבנו ישתנה.

אז בהליכה בספירלה אנו מתקשרים עם היער הקדוש, האלון עם הספירלה שעולה ואנו מתקשרים לארכיטיפים והזיכרון של מה שחווינו במגע עם העץ, שלמות, בלי גבולות, תקשורת, לקחת את התמצית דרך העץ אליו אנו מחוברים, ההוויה של העציות, להתקשר לעץ שלנו ומשם ליער הפתוח וחזרה.

 

הצמח שניגן השתתף ועזר נתן השראה לאנשים. עוד דרך נשאל תרגיל מביה"ס לאלכימיה הפאר העתיק. הדלתות למעבר בזמן הם סלע ועץ. רק משהו חי למסע בזמן. כמה שעות פה הם 3 ימים באטלנטיס. פאלקו חשב לגבי הציורים של אטלנטיס שאם תהיה עדות

פיזית נוכל להיזכר זה. קיים כרגע בזמן וטריטוריה.

 

 

 

 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו