לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

קווים סינכרוניים - טיולים לרחבי העולם

קווים סינכרוניים

אחת ההוכחות להיותו של כדור הארץ יצור חי היא שבמהלך ארבעה וחצי מיליארד שנות קיומו גדלה הקרינה מהשמש פי שתיים וחצי, אולם הכדור המשיך לשמור על תנאים קבועים ועל טמפרטורה קבועה באזור הביוספרה, שהוא טווח צר מאד של כמה קילומטר בין קרום כדור הארץ והאטמוספרה. בזכות זאת יכלו החיים על הכדור להתפתח באין מפריע ולא נכחדו. מה שאִפשר לכדור הארץ לשמור על הטמפרטורה הקבועה בביוספרה היה שינויים בהרכב האטמוספרה ממיתן לחמצן. שינויים אלה הושגו הודות לפעולת הצמחים בימים ועל פני היבשה, וכן הודות לפעילות החיות ולשינויים על פני היבשה, כמו היווצרות סלעי הגיר שגרמו לכליאת גזים כגון דו-תחמוצת הפחמן.

במבט מבחוץ נראה כאילו לכדור הארץ יש אינטליגנציה הגורמת לו ליצור צורות חיים ודוממים העוזרים לו לשמור על טמפרטורה קבועה על פניו, דבר המאפשר לו להמשיך ולפתח צורות חיים מפותחות ומגוונות יותר ויותר. יכולתו של אורגניזם לשמור על תנאים קבועים אל מול סביבה משתנה היא אחת התנאים להגדרה של חיים.
ישנם הגדרות נוספות של חיים המתאימות לכדור הארץ, ואחת מהן היא קיומו של קרום בררני המפריד בין היצור לבין הסביבה ומאפשר תנאים קבועים בסביבה עוינת. במהלך השתנות האטמוספרה ממיתן לחמצן נוצרה בצדה החיצון של האטמוספרה שכבת אוזון, סוג של חמצן מיוחד שיודע לסנן את קרינת השמש האולטרה סגולית. אם תגיע קרינה זו לכדור הארץ, היא תשמיד את כל סוגי החיים הקיימים על פני האדמה. הכדור יצר מעין שכבה מגוננת מקרינות מזיקות מהיקום, וזאת בנוסף לאטמוספרה עצמה שמגינה מפני אסטרואידים ונשורת מהחלל.

היכולת של אורגניזם ליצר קרום בררני, המאפשר רק לדברים מסוימים לחדור פנימה ולא לאחרים, היא תכונה של בעל חיים. בנוסף לזה, לאטמוספרה יש תפקיד כפול, שכן היא אף מונעת מקרינות מסוימות, שחיוניות לתפקוד התקין של הביוספרה, כמו למשל גלי החום, מלצאת מהכדור ולהיעלם בחלל. בקיצור: אם מסתכלים על התמונה הגדולה לאורך זמן, הרי שכדור הארץ מתנהג כמו יצור חי לכל דבר ועניין. בתור שכזה, פיתח כדור הארץ שדה מגנטי סביבו וקווים שבהם עוברת האנרגיה דרכו.

כדור הארץ מרושת ברשת של קווי אנרגיה הנקראים "קווים סינכרוניים". ישנם עשרים ושמונה קווים כאלו העוברים על פני כל כדור הארץ ואף מחברים אותו לחלל. ישנם רק שני מקומות על פני כדור הארץ שבהם יש הצטלבות של ארבעה קווים: האחד נמצא בטיבט והשני – בדמנהור. מכאן חשיבות מיקומה של דמנהור והצורך לבנות במיקום זה מעין מכונה אנרגטית, מקדש, שמשפיע על העולם כולו.


קווי האנרגיה שעוברים דרך כדור הארץ מחברים לא רק אזורים שונים על פני כדור הארץ אלא גם את כדור הארץ עם היקום ועם מימדים אחרים. מקדש האדם בדמנהור הוא דיקור גדול אחד בתוך קווי האנרגיה של האדמה, דיקור שאולי יצליח לשחרר את חסימת האנרגיה שממנה סובל בדורות האחרונים המין האנושי, וכתוצאה מכך גם כדור הארץ.

 

מאמרים נוספים על דמנהור, המקדש, הקהילה ואורח החיים

המקדש מתחת לאדמה

הר הקסמים

האורקאל

לדבר עם עצים

 טארות ודמנהור

ספרואידים וסלפיקות

אלים חדשים

האלכימאי

היסטוריה דמנהור

קווים סינכרוניים

המקדש הפתוח

הדרך הרוחנית

חשיפה לדמנהור  - הצטרפו אלינו לאחד הטיולים הקרובים

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו