לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

טיול עצמאי - טיולים לרחבי העולם

טיול עצמאי מודרך הוא טרנד שמתפשט כיום בעולם התיירות. אתם מקבלים מאיתנו מסלול, ייעוץ, ליווי, שירותי קרקע, טיסות, וחשוב מכל: ניסיון, ידע וקשרים. הטיול הוא שלכם ואנחנו כאן בשבילכם.

באתר זה וכן באתרים הייעודים של "תרבויות עולמי" תמצאו מאמרים רבים שיעזרו לכם לתכנן את הטיול שלכם, פתחו את סרגלי הכלים בחלק העליון

מגוון הצעות לטיול עצמאי מודרך בעולם 
שם מלא אימייל טלפון מתעניין בטיול/הערות

חיפוש באתרחדשות האתר

המלצות המטייליםטיולים בעולם

צא וראה כמה יפה ברא אלוהים את עולמו. יפה לטייל בישראל ויפה גם לחזור אליה לאחר טיול קסום בעולם. אדם מרחיב את דעתו כשהוא רואה ארצות אחרות, תרבויות אחרות, צורות חיים שונות ומשונות. טיולים בעולם ראוי שיכלולו חשיפה לתרבויות ולנופים ובכך אנחנו מתמחים, טיול בעולם שהוא גם חוויה מעשירה וגם נופש, ויש הרבה המתאים לכל אחד. לאלו האוהבים אדרנלין הזורם בדם אנו מציעים טיולי ג'יפים וטרק, לאלו האוהבים נוחות – טיולי הרשמה, לאלו הרוצים לבלות עם חברים – טיולים לקבוצות סגורות, לפנסיונרים – טיולי פנסיונרים מלווים על ידי רופא וצוות מוגדל, בתנאים טובים, כל המדריכים שלנו ברמה אקדמית, נוכל להוציא אתכם בטיול פרטי עם מדריך ישראלי או מקומי.

לאן כדאי לנסוע?

ישנם מקומות בעולם שמי שלא חווה אותם לא יוכל להבין את עוצמתם והשפעתם, דוגמא לכך זה הודו והמזרח הרחוק, אבל זה נכון גם לגבי מרכז אסיה – ארצות דרך המשי שלהם תרבות ואמנות וגם נופים ייחודיים, ואפריקה – אתיופיה ודרום אפריקה. ישנם מקומות בעולם שהביקור בהם הוא חוויה נעימה ומרוננת נפש כגון ארצות הבלקן – מונטנגרו, בולגריה, מקדוניה, סרביה, אלבניה. ישנם מקומות בעולם שהם חויה אסטתית, קולינרית, תרבותית ואמנותית, ארצות העולם הקלאסי כגון יוון ואיטליה. וישנם ארצות בעולם שבהם הטבע הוא הקובע כגון איסלנד. השאלה היא מה אתם מחפשים?

סנוב – באילת כבר היית?

הייתי גם הייתי, טיולים בעולם עוזרים לנו להעריך ולהבין את הארץ הקטנה שלנו טוב יותר. אפשר לצאת בכל עונות השנה. אילת זה נופש, טיול אמיתי בעולם הוא לא נופש, אלא חוויה שלעיתים היא מטלטלת, לעיתים מלהיבה, לעיתים מביאה מזור לנפש, ב"תרבויות עולמי" אנחנו מחפשים לחשוף אתכם לחוויות – פסטיבלי מוזיקה ופולקלור בבלקן, חגים ועליות לרגל, אמנות, צורות חיים אחרות. וגם לנופים ותמונות שישארו אתכם לאחר שתחזרו בשלום לארץ. "תרבויות עולמי" מוציאה קבוצות קטנות – החל מ4 אנשים, באופן עצמאי, נארגן לכם את כל שירותי הקרקע, מדריך מקומי ותוכנית המתאימה לרצונותיכם, תוכלו להנות מיתרונות חברה מסודרת וניסיון טיולים מאורגנים באופן פרטי. צאו לגלות את העולם
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו