לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

המלצות - טיולים לרחבי העולם

תיירות אקולוגית

סרטונים:
סרטון על מסע לאוזבקיסטן 2007

כתבות:
זאב בן אריה בוויקיפדיה: לחצו כאן
כתבה בnrg על טיולים רוחניים מהסוג הנדיר: לחצו כאן
כתבה במעריב על טיול לאוזבקיסטן:
לחצו לקריאה.
כתבה במעריב על הבקטשים בטורקיה:
לחצו לקריאה
כתבה במעריב על הבלקן: 
לחצו לקריאה
כתבות במסע אחר (10 כתבות): לחצו כאן
כתבות באתר גו טרוול: לחצו כאן

גופים העובדים איתנו בטיולי חו"ל!
מסע אחר, קלאב 50, הסתדרות המהנדסים, גימלאי האוניברסיטה העברית, מועצה מקומית גני תקווה, דורות בגלבוע, סמיקום, סביבתינו - מכון אבשלום, אתר גו טרוול, חברת לגעת בהודו, ועוד

מדגם המלצות

טיול ג'יפים עצמאי אוקטובר 2014
זאב יקר.
אפתח ואומר שהטיול הזה, אמנם היה קבוצתי אבל לחלוטין היה הגשמה של רצון שלי. רצון לחוות משהו שטרם חוויתי. ואכן החוויה עלתה על הציפיות שלי.. בראש ובראשונה פפי המדריך שעשה לאורך השבוע מעל ומעבר לנדרש. בכל ערב ובוקר עבר איתנו על כל האפשרויות שעומדות בפנינו לאותו היום; ממסלול הנסיעה למסעדות ופקניקים ועד מרכזי קניות. נכנס איתנו לחנויות ותרגם עבורנו, החליף לנו כספים ואפילו בדק כל הזמן שהמחירים הוגנים ואין רמאויות.  וכמובן הידע האין סופי בנוגע לנוף ולהיסטוריה של האזור. הג׳יפ.. רמה גבוהה של נסיעה לאורך כל הדרך, חדשני ונקי.. פשוט תענוג. בזמן מעבר הגבול בין בולגריה למקדוניה נתקלנו בבעיה עם ביטוח הרכב.. מהר מאוד פפי מצא תושיה וסידר את המסמך החסר, בנוסף שדירוג המלון וארוחת הערב עשו את העבודה והקנו שלווה וביטחון שאנחנו בידיים טובות. יחד עם הנופים עוצרי הנשימה ומזג האוויר ששיחק לטובתנו, הטיול הוגדר כהצלחה רצופה. תודה על התמיכה והעזרה מהארץ. היה כיף.
אסף אלול – מדריך בכפר הירוק


טיול עמק הוורדים מאי 2014

זאב יקר,

מלאת תודה על ההזדמנות שהיתה לי (ברגע האחרון ממש( לחבור אליך לטיול לבולגריה, שכותרתו היתה "פסטיבל הוורדים". נכון, היו ורדים - הרבה ורוד, והיה גם סוג של פסטיבל, והיו ניחוחות נפלאים.אבל מבחינתי, לא זה היה העיקר. במשך שבוע נחשפנו לדרכי מחשבה, פילוסופיות חיים, אמונות ומהלכים. מחשבות על מקומו ודרכו של אדם בתוך הבריאה כולה.

האור והטבע, נתינה וקבלה, אהבה ושמחה - ואובדן גם. וכל הזמן הזה, בנופים הנהדרים - בגבהים, בצוקים ובעמקים, ביערות ולצד נחלים ומפלים, במיפגש עם אנשים ובביקור בבתים, מלווה אותנו ווסקו, בְרוך הכשרונות, עם חמת החלילים, בנגינה ובשירתו המיוחדת.

גם את המוסיקה הנפלאה של האחווה הלבנה הבאת לנו ואת חווית הריקוד איתם.לא גדשת בהסברים, אך שמענו כל מה שהיינו צריכים, במינון שיכולנו להכיל ולזכור, בצורה קולחת וברורה מאוד. ניכר שהידע שלך הוא רחב מאוד ומעמיק. נגעת ברוח ובחומר, בהיסטוריה, גאוגרפיה, מיתולוגיה, דתות, תרבות, אמנות ועוד, סיפורים השתלבו בעובדות וברקע, לאורך כל הדרך, המוסיקה...

בשקט שלך ובמזג הנוח, בנעימות וברוגע, וגם בזכות האנשים הנחמדים שהיו בקבוצה, האווירה היתה נעימה מאוד. הבחירה שלך בקיריל המקסים והטוב, עזר כנגד, הועילה מאוד.

שימחה אותי ביותר ההיכרות איתך, מדריך מזן אחר, יחיד ומיוחד, ואני מחכה לטיול הבא. שתמשיך בטוב ובהצלחה,

ושוב תודה על טיול קסום

דבורה ליפשיץ

לזאב  היקר
תודה לך על תיכנון הטיול לבולגריה שהיה מיוחד מעניין ולא שיגרתי
כל יום היו חויות מרגשות וצ'ופרים מפתיעים
כמדריך וכאדם אתה איש נעים הליכות עם המון אחריות ואהבה לאנשי הקבוצה
דבר המביא ליצירת אוירה נעימה ומיוחדת בין כל האנשים ובינך
אנו מקוות שעוד רבים ייהנו ויזכו לצאת לטיוליך 
בהערכה אתי שמיר ואתי עמרמי


הרשמו לרשימת התפוצה שלנו