לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

המלצות - טיולים לרחבי העולם

טיולי משפחות אחרון לבולגריה 10 אנשים

בס"ד, מנחם אב תשע"ז, אוגוסט 2017

בתאריכים 7/8/2017 עד 14/8/2017 טיילנו בבולגריה.

הטיול היה טיול משפחתי, אבא אמא, ארבע בנות, חתן ושלושה נכדים, משפחה שומרת כשרות ושבת.

את הטיול אירגן עבורנו זאב בן אריה, שעליו קיבלנו המלצה מחברים שלנו שטיילו איתו לפני כן בבולגריה. לאחר שהבין מה המטרה ומה האופי הכללי של הטיול שאנו מעוניינים בו, ולאחר מספר חילופי מיילים וטלפונים, נפגשנו עם זאב והתיכנון המפורט קרם עור וגידים.

טיילנו בחלק הדרום מערבי של בולגריה, בהרי רודופי ובהרי פירין. בהרי רודופי התארחנו במלון מוצלח מאד (מלון פרמייר) בעיירה בנסקו, ובהרי פירין התארחנו בבתי אירוח מפנקים וייחודיים. האירוח היה על בסיס ארוחות בוקר וערב. הטיול היה עם מדריך צמוד, ועם שני רכבים שכורים, באחד נהג המדריך ובשני אנחנו.

הטיול כולו היה מוצלח ביותר, ולהלן הדברים שעשו את הטיול מהנה כל כך:

האירגון של כל הפרטים הטכניים – הטיסות, הלינות, הרכבים, וכל נושא האוכל – כולל ההתחשבות בצרכים שלנו כמשפחה דתית - היה ללא דופי. התשלום ששילמנו מראש כיסה את כל ההוצאות כפי שהובטח, ולא היו הפתעות לא נעימות במהלך הטיול (אנחנו הוספנו מיוזמתנו טיפ נכבד למדריך, לאור שביעות הרצון שלנו כפי שיפורט מייד)

למדריך שהיה צמוד אלינו לאורך כל הטיול, אסן מרינוב, היה חלק חשוב בהצלחת כל המסע. הוא אדם אינטליגנטי ביותר, נעים הליכות בצורה מרשימה, בקי ומתמצא היטב בכל נושאי הטיול, וגם ברזי האירוח והטיפול בפרטים הטכניים. מעבר לזה הוא גם נגן גיטרה ואיש מוזיקה ברמה גבוהה, ובין לבין הוא הנעים לנו את הזמן בנגינתו.

האזור שבו טיילנו הוא אזור של נופים יפים מאד, הרי פירין עם הרכבלים והפסגות המרשימות, והרי רודופי עם המערות והקניונים, ומכיוון שאנחנו רצינו בעיקר טיול של נופי טבע ונופים אנושיים – קיבלנו את מבוקשנו בצורה טובה מאד. האירוח המסורתי באחד הכפרים, כולל התלבושות והשירה, הוסיפו גם הם לאווירה. (הסתובבנו גם חצי יום בסופיה, ראינו את בית הכנסת הגדול ואת הבניינים ההיסטוריים במרכז העיר. זה היה יפה, ומספיק לזה חצי יום).

וכמובן שכל הדברים שמסביב, שהיו מעניינים ויפים, ומאורגנים בצורה טובה כל כך, תרמו לגיבוש המשפחתי שהיה כל כך חשוב לנו, ושהיה המטרה הראשונית של כל הטיול מבחינתנו.

נשמח למסור בעל פה עוד פרטים והמלצות

נורית וגרשון צין - כפר אדומים

 

סרטונים:
סרטון על מסע לאוזבקיסטן בהדרכתי 2007


כתבות:
זאב בן אריה בוויקיפדיה: לחצו כאן
כתבה בnrg על טיולים רוחניים מהסוג הנדיר: לחצו כאן
כתבה במעריב על טיול לאוזבקיסטן:
לחצו לקריאה.
כתבה במעריב על הבקטשים בטורקיה:
לחצו לקריאה
כתבה במעריב על הבלקן: 
לחצו לקריאה
כתבות במסע אחר (10 כתבות): לחצו כאן
כתבות באתר גו טרוול: לחצו כאן


גופים העובדים איתנו בטיולי חו"ל!
מסע אחר, קלאב 50, הסתדרות המהנדסים, גימלאי האוניברסיטה העברית, מועצה מקומית גני תקווה, דורות בגלבוע, סמיקום, סביבתינו - מכון אבשלום, אתר גו טרוול, חברת לגעת בהודו, ועוד

טיול ג'יפים 8 אנשים מקדוניה אוקטובר 2014
זאב יקר. אפתח ואומר שהטיול הזה, אמנם היה קבוצתי אבל לחלוטין היה הגשמה של רצון שלי. רצון לחוות משהו שטרם חוויתי. ואכן החוויה עלתה על הציפיות שלי.. בראש ובראשונה פפי המדריך שעשה לאורך השבוע מעל ומעבר לנדרש. בכל ערב ובוקר עבר איתנו על כל האפשרויות שעומדות בפנינו לאותו היום; ממסלול הנסיעה למסעדות ופקניקים ועד מרכזי קניות. נכנס איתנו לחנויות ותרגם עבורנו, החליף לנו כספים ואפילו בדק כל הזמן שהמחירים הוגנים ואין רמאויות.  וכמובן הידע האין סופי בנוגע לנוף ולהיסטוריה של האזור. הג׳יפ.. רמה גבוהה של נסיעה לאורך כל הדרך, חדשני ונקי.. פשוט תענוג. בזמן מעבר הגבול בין בולגריה למקדוניה נתקלנו בבעיה עם ביטוח הרכב.. מהר מאוד פפי מצא תושיה וסידר את המסמך החסר, בנוסף שדירוג המלון וארוחת הערב עשו את העבודה והקנו שלווה וביטחון שאנחנו בידיים טובות. יחד עם הנופים עוצרי הנשימה ומזג האוויר ששיחק לטובתנו, הטיול הוגדר כהצלחה רצופה. תודה על התמיכה והעזרה מהארץ. היה כיף.
אסף אלול – מדריך בכפר הירוק

 

טיול בולגריה 12 איש סתיו 2016

שלום זאב,

רצינו להודות לך על ארגון הטיול שלנו ועל הארוחה היפה והטעימה שתרמת לנו ביום האחרון.

הטיול עצמו היה מעניין ולעיתים מרתק. המדריכים שבחרת היו מצוינים כאשר כל אחד תורם היבטים שונים על ההיסטוריה, הכלכלה והמצב הנוכחי.

נהנינו לפגוש את זורבה ואת האחים אותם הזמין לפגישה.

ושוב תודה ולהתראות

פרופסור זאב לוין אוניברסיטת תל אביב וכל המטיילים 

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו