לפרטים נוספים: 1-700-50-9992
מקדוניה טיול מאורגן טיול מאורגן לסופיה בולגריה טיול מאורגן למקדוניה טיול בסרביה מקדוניה למטייל אתיופיה טיולים טיול מאורגן ליוון מחיר מונטנגרו למטייל טיול לבולגריה מאורגן למטייל מונטנגרו

התבשמו מטיול עמק הוורדים 2012 - טיולים לרחבי העולם

קבוצה מעמק יזרעאל – פסטיבל הוורדים מאי 2012

זאב

למסלול שהוצע על ידי סודות הבלקן נחשפנו מייד כשלנו ניתן.
מפגש ההכרות הגביר את הסקרנות, למרות ההססנות נפלה החלטה והתגבשה קבוצה. בבוא התאריך הצטופפנו סביבך המדריך, ואתה בשקט המסתורי שלך, חגת סביב עולם מיסטי, רוחני, גרמת לרובנו להתחזק לפחות כאופציה. בזכותך הבנו שניתן לשלב רוחניות, מדיטציה והדרכה מעניינת. בחשת וערבבת בנבכי ההיסטוריה את עולם האגדות, טבלת בריחות וניחוחות של טבע וטעמים בולגריים.
הבאת כוחות עליונים לזהות אותנו אותנו כאנשים, התחלת בצבעים, אברת לקבלה, העברת זרמים ואנרגיות (לקריאת כף יד אנחנו עדיין ממתינים).

מתוך המילים שנאמרו עליך על ידי המשתתפים:
איש רוח, עדין, שקט, אדיב, ביישן, סקרן, ידען, עוף מוזר, לאדמה מחובר ובאותה העת מעופף. רקדן משקיען וסוחף – אפילו את מרדכי הצלחת להרים על הרגליים ולרקוד.

ולסיום זאב, לפני התודות.
ברור לנו שכל ריקוד עם משמעות רוחנית מדבר אליך, אבל, האם אתה במאת מאמין בכל סיפורי אורפיאוס?
מישהו בקבוצה אמר – הזאב שאינו טורף, ובלילות האחרונים גר הזאב עם כבש... הזאב שחי מאוויר, אור ואהבה – האוכל הוא לא בסדר העדיפויות הראשון שלו.

ולתודות... תודה לך על סיור נפלא שגילה לנו את סודות הבלקן, שחפר בתולדות הזמן, שנתן ביטוי לך כמיסטיקן. תודה על הסבלנות והסובלנות, על הרגישות והגמישות, על יכולתך לארגן ולנתב את הזמן, בהתאם למה שנכון וניתן.

זאב!
לו רק נשארנו לעוד השכמה מוקדמת אחת על גבעות פלובדיב. למחול פניאוריתמי עם חברי האחווה הלבנה, קרוב לוודאי שלא היינו חוזרים. ואולי עוד נשוב..

מכולנו

מרים ומנחם ורד

שולי ורחלי הנדוורגר

דני ואיילה

מיכאל ויונת ויסמן

קני וסלי

נעמה וגונן גל

אודי מטס

צבי

נורית ומשה איבניצקי

יורם ולאה דניאלי

זורקה ועוזיטיולים מאורגנים לחו"ל

טיולים מאורגנים בחו"ל צריכים שתהיה להם תוכנית טובה, מדריך טוב, וגם חברה רצינית ומנוסה מאחוריהם, חברת "תרבויות עולמי" היא חברת בוטיק המתמחה בטיולים מאורגנים בדגש גיאוגרפי, תרבות, הכרת ארצות העולם במסלולים לא שגרתיים ותוך שילוב פעילות וחוויה, אנחנו מוציאים טיולים מאורגנים לחו"ל יותר מ14 שנה ליעדים מרתקים ברחבי העולם

מגוון של טיולים

להרפתקנים טיולי ג'יפים וטראק, לתרבותיים טיולי אמנות, תרבות, מוזיקה ופולקלור, לטיילים טיולים גיאוגרפים לאתרים לא מוכרים, לאוהבי הנוחות טיולי פנסיונרים או שייט, בטיולים מאורגנים לחו"ל של "תרבויות עולמי" יש משהו לכל אחד. בטיולי הרשמה ניתן להכיר אנשים חדשים וליצור חברויות, טיול מאורגן יכול להתאים גם לקבוצות סגורות, חברים, משפחה, לחברות הרוצות להוציא את העובדים לחופשה. טיול מאורגן מאפשר לימוד והעשרה עם חווייה והנאה

הקהל הוא הקובע

בטיולים מאורגנים לחו"ל יש חשיבות רבה למשתתפים, טיולי הבוטיק של חברת תרבויות עולמי מושכים קהל תרבותי ברמה גבוהה, במשך השנים טיפחנו קהל מטיילים נאמן שעליו גאוותנו, מטרת הטיולים המאורגנים בחו"ל היא להנות, ללמוד, ולחוות, יש מקומות וחוויות שאי אפשר להגיע אליהם שלא בטיול מאורגן, בנוסף לכך טיול מאורגן חוסך לכם את כאב הראש של ארגון ותכנון וגם כסף. טיולים מאורגנים הם המקצוע שלנו וההנאה שלכם, אנחנו מתמחים באזורי הבלקן, מרכז אסיה, אירופה הקלאסית ואתיופיה.
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו