הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

אולם המים - טיולים לרחבי העולם

אולם המים - מקדש אדם

החדר הגדול הראשון הגדול שהושלם במקדש הוא אולם המים. השם מים מטעה במקצת, מכיוון שאולם זה מוקדש לעיקרון הנשי המוליד בכללותו ולא רק למים. למעשה, זהו עקרון הלידה של הבריאה ומטרתו של אולם המים היא להוליד, לעורר, להעיר, להבעיר אש פנימית הקשורה לחיפוש ולרוחניות באדם. וכך, למרות ששמו של האולם הוא אולם המים, הרי שמטרתו היא לעורר אש פנימית באדם, לעורר את החיפוש הרוחני. סמל לכך מהווה אש תמיד שנשמרת מאחורי ספרואיד שמעל מזבח בצד החדר.

החפירה של המקדש הייתה תהליך שהקביל להתגבשותה והיווצרותה של הדרך הרוחנית והקהילה של דמנהור. אולם המים הושלם בשנת 1989, שלוש שנים לפני הגילוי הפומבי של המקדשים. אולם המים הוא האולם היחיד שאותו פלקו קישט בעצמו. על גבי הקירות הוא כתב בשתים-עשרה שפות עתיקות את מכלול הידע האנושי החשוב לפי תפישתו. האולם הוא מעין ספריה רוחנית שמופיעה בכתבים שעל הקירות, ודרכה אפשר ללמוד על ההיסטוריה האנושית ולקבל את הידע של חיפוש רוחני בעולם.

באולם ישנם שני מזבחות בצדי החדר בתוך גומחות שבקיר, גומחה אחת מופרדת על ידי דלת זכוכית צבעונית והשנייה פתוחה. בשתי הגומחות מוצבים ספרואידים (כדורים עגולים מלאים נוזל אלכימי). האחד מוקדש לאנרגיה של הירח, אותה אנרגיה שאמורה לעורר אותנו בלילה החשוך שבו אנחנו נמצאים, והשני – ליסוד האש. על דלת הזכוכית שמפרידה את הספרואיד הראשון מהעולם יש ציור של ירח חסר, הפונה כלפי מעלה בצורת גביע. מאחורי הספרואיד הנמצא בגומחה חשופה של יסוד האש, בוערת אש תמיד שמסמלת את החיפוש הרוחני, את הניצוץ האלוהי החבוי בתוכנו.

התקרה של אולם המים בצבע כחול, צבע זה מתקשר לחלק הפנימי של להבת הנר, לאור הפנימי, לאש הכחולה. האולם בנוי בצורה של גביע הפוך ומסמל בכך את האלמנט הנשי.
על קירות אולם המים, בין הכתבים המסתוריים וסמלי הכוכבים, ישנם ארבעה נחשים, ספק דרקונים מוזהבים, המסמלים את מקום המפגש והכניסה אל האולם של ארבעה קווים סינכרוניים מבין העשרים ושמונה המרשתים את כדור הארץ.
אולם המים בפרט ומקדש האדם בכלל הם מקום מפגש של ארבעה קווים סינכרוניים.

לאחר השלמת בניית אולם המים ובמקביל לו החלה בנייה של חלקים נוספים של המקדש, מעין התפשטות שלו לכל הכיוונים.

 

 

לקריאה על אולמות המקדש השונים - לחצו לקישור

אולם האדמה

אולם המתכות

אולם המבוך

אולם הספרואידים

אולם הניצחון

אולם המים

החדר הכחול

אולם המראות

 

אולם המים לעומק

סמינר בביתן אהרון 9-10 לאוקטובר 2015

לבנות את המקדש הפנימי, חדר המים, העיקרון הנשי. רשמה רונית פסטרנק

המסלול לחופש רוחני - בנית המקדש הפנימי - עבודה בתוכנו ועל עצמנו.  צריך להיכנס לאנרגיה, זיכרון ורצון שצריך לעורר בנו כדי לבצע את הצעד שהניסיון הזה מציע. כל חלק מסדרת הסמינרים מוקדשת לחדר אחר. אנו נכנסים למקדש גם אם אנו עובדים מרחוק. יש אפשרות דרך הסלפיקה ליצור שער אישי וקבוצתי כדי להיכנס למידע, לגיאומטריה ולאנרגיה של כל חדר. המקדש הוא מעבדה ומראה לטבע הרוחני של האדם - גבר, אישה, אנדרוגינוס.

יש 8 חדרים למקדש שמקבילים לאיברים בגוף האדם ולצ'קרות. מדובר על מבנה אנרגטי והאפשרות להיכנס ולהרכיב מחדש את המראה של מודעות האדם.

סביון הוא הצמח של השמש, צהוב זהב, והזרע הוא סמל של כל אחד שמביא לעולם את זרעי ההתעוררות של האדם. היה אדם שחלם על פאלקו שיהיה לו שם של צמח ורק אז הוסיפו את הסביון לשם שלו ובזכות זה אותו אדם קיבל משהו ייחודי מפאלקו. שם של אבן מיוחדת-  דיורי,  מאוד חזקה שבמצרים בנו ממנה פסלים.

אחת האפשרויות במסלול היא שאתם תבנו שם רוחני לעצמכם. שם שלכם. אולי יש לכם, אבל תוכלו להתחבר למסלול הזה, זו בחירה אישית, אפשרות.

אז החופש הוא לפעול כל רגע, מה מונע ממך? ההווה הוא ביטוי של מה שיכול לשחרר אותך, כל רגע אפשר להשתחרר לגמרי, תלוי כמה אני בהיצמדות לעבר או לעתיד שמהווים משקל ולא נותנים לי לעוף ברגע הזה. דרך שאלות שאנו נותנים לעצמנו אנו יכולים לתת משוב כמה אנו פה נוכחים וחיים לגמרי את ההזדמנות להארה.

האם תדע מה תרצה להיות?

ובכלל מה אתה רוצה?

יש 3 נהרות של התהוות: חינוך סביבה, מורשת גנטית

הנהרות הללו נותנים מאגר של אפשרויות. אם אנו עושים כמו שאנו אמורים, אנו מרגישים אשמה שלא זורמים בכיוון הרגיל. ויש עוד נהר שהוא הנילוס - חופש, והוא בכיוון הפוך, מטפס על הר, חופש רוחני, ובו נפטרים מהמגבלות שמחזיקות אותנו עבדים לתוכניות שירשנו, להיסטוריה, חברה, משפחה.

חופש קשור לבחירה. אין מודעות אם אין בחירה. המציאות נשלטת על ידי התניות. אם תרצה חופש תצטרף לכוון. אין צירוף מקרים. יש סינכרוניות מלאה. כדי להגיע למטרה נדרשת מתודה- לממש עצמך רוחנית בלי לאבד עצמך. יידע הוא כח שאומר מה לעשות ועם אלו כלים?

אז יש לנו: רצון ובחירה, יידע וכוח, זיכרון ושיטה – מתודה

אז עלינו לנקות ולפתוח שלוש קופסאות של: שיטה, שקשורה לעמוד של הזיכרון, בחירה הקשורה לעמוד של הרצון ויידע שקשור לאנרגיה כוח

אנרגיה, זיכרון ורצון - 3 עמודים.

אז אנו בונים בחוץ ובפנים מקדש שמוקדש למין האנושי. .truth is being - האמת היא להיות

אנו עושים את זה דרך: משחקים, גוף, תפישה של עצמנו ושל אחרים, מרכיבים אלכימיים שונים, לימודים של פיזיקה רוחנית, כלים ליצירת טקס ואמונה

טקס הוא טכנולוגיה של המחשבה.אנרגיה להזיז בחירה של יידע ושיטה כדי ליצור אפקט בחיים.

אולם 1 החדר הכחול

מילת המפתח היא אקטיבי, התכונה שלמות, החוק הוא סינכרוניות, משפט המפתח: לפעול כדי להיות. לחיות רגע אחר רגע, להשתתף בחיים ועדיין להיות מרוחק.

החולשה שהוא נלחם בה היא עצלות, החיפוש אחר נוחות בעולם המודרני. דחייה של דברים. החיפוש הראשון הוא לחפור מקדש תת קרקעי וליצור קהילה.

אולם 2 - אולם הספירות

מילת המפתח היא עקביות, המרכיב האלכימי הוא שמחה, החוק הוא האטום הבודד. זה הכח שנותן המשכיות ליקום, היקום לא מקומי, הכל הוא תזוזה של אטום אחד לא מחולק, התזוזה הזו משמעה שהיקום כל הזמן בתזוזה ושנוי. עלי להמשיך לפעול כדי להמשיך להיות וצריך להיות עקבי. לחבר את החלקים ולהגיע לרמה חדשה של סדר בחלקים הפנימיים. משפט מפתח: אני משחרר עצמי מהפסימיזם, שהיא החולשה שהוא נלחם בה

אולם 3 אולם המתכות

מילת המפתח היא אהבה, החוק הוא האלוהות, החולשה שנלחם בה היא אנוכיות, הסלף מבין שהמימד של אלוהות יוצא בקבוצה, אנו נפתחים לממדים אחרים

אולם 4 אולם המים

זאת המהות שיכולה להכיר את העבודה, את הנשי. לתת לו סדר וכיוון, לקבל את האטום הבודד ולתת לו תבנית, מבנה, כמו אימא. התכונה היא רכות, החוק הוא מהות גאומטרית. משפט המפתח הוא להיות מודע ונגיש לעצמנו ואחרים. זיכרון וידע של האנושות כולה, מיכל של זיכרונות ורעיונות. זה בתוכנו, האולם משחרר משטחיות ורדידות. הצורה היא רחם של אישה, הגביע הקדוש, מיכל של השוניות, שום דבר לא הולך לאיבוד.

אולם 5 אולם האדמה

מילה המפתח היא גברי, התוכנה היא תנועה פנימית בתוכנו כדי לחיות ולהשתנות, שמחה לשחרר עצמי מהחזרתיות ולקבל התנסות שחולקים עם האחרים. החוק הוא רשת הזמן.

אולם של העמוד hall of the pillar 6 אולם הניצחון

זה חוק הנפילה-ירידה של אירועים נייטרלים, מספיק זמן כדי לאפשר שינוי, התוצאה של איחוד הזכר והנקבה הוא יופי בפשטות וצניעות של חלק מהיקום

אולם 7 לבירינט

החוק הוא כאוס, נוגע בספק וודאות, הכל הוא לא כמו שהוא נראה, המבוך יכול להוביל לוודאות והבנה של לא להיצמד לתרבות אחת, האמת היא קריסטל רב פנים

אולם 8 אולם המראות

החוק או המורכבות, מחבר את עולם החומר למוחלט שהוא ההתחלה וגם הסוף של היקום. זה אפשרי רק אם אנו מסוגלים לשחזר או להכפיל את עצמנו לא רק גנטית אלא גם רוחנית, לא לאבד עם החיים והנסיון , קשור לאהבה והתפשטות. מעבר של היקום מחומר למודעות וחיים דרך אינטגרציה של חלקים שונים. כדי להיות נוכח חייבים לעשות תהליך דיבינציה לחומר. לשחרר עצמי מהבורות והאשליה של הנפרדות.  קשור ליצירת הרמוניה .Law of the single atom . אז יש לנו 8 צ'קרות - מעבר ל 7 הקבועות אחת נודדת פנימית דרך איזון חלקים שונים וקשור למאגר התנסויות וההבנה שאנו חלק מאקוסיסטמה שלמה. זה קשור לגזע המוח - מאגר של התנסויות וזכרונות של חיות ושלנו באקוסיסטמה. זה עוצמתי כדי   mind race מאגר אנרגיה כשצריך.

אז בסמינר הנוכחי אנו מכוונים להיכנס למקדש שבתוכנו. גאזה תעזור לנו להכין את עצמנו להיות יחד באותו תדר ברמה עדינה.

 

 

ניכנס כעת למקדש של האלה - לחדר המים. אנו צריכים מפתח, סיסמא, כדי שהמקדש יכיר ויקבל אותנו. הכנו סמל שאנו נטען עם התדר שלכם ואתם תשתמשו בו כמפתח כניסה. הסמל הוא שילוב של שפה וגיאומטריה קדושה שפאלקו צייר על החול כאשר עבדו על פתוח החלק הנשי בדמנהור ב 1985 . קשור להולדת האורקל בדמנהור. קבוצה של 12 נשים שפאלקו ביקש מהן להוציא החוצה כישרונות. בהתחלה המנהיגות של פאלקו הייתה יותר ברורה. במצב של קונפליקט הנוהג הוא שלא יוצאים עד שלא משלימים. אהבה קהילתית – להפוך את הקונפליקט להזדמנות.

חלק מהשלשה - הורוס, אייזיס, אוזיריס. אייזיס היא רמה אחת או אספקט אחד של ISIS עבור המצרים הייתה האלוהות. אלו הם 3 שנובעים מ 9 מימדים אחרים של האצלות או נביעות של היקום. איך מ 1 המחשבה האלוהית הכל יורד לעולם התופעות. ה 1 מיצג עצמו דרך הרבה שלבים וייצוגים.

זה פותח אנרגיה נגישה בתוכנו - יש בתוכנו מראה של האלוהות, אנו בנויים מאותם חלקים, האדם יצר את האלוהים בצלמו.

היו 12 שפות - לפני מגדל בבל הייתה שפה אחת. לפי מיתוס אטלנטיס, היא מייצגת נק' חיבור עם אימפריה של גלקסיות אנושיות ברחבי היקום שהייתה המקור של המין האנושי פה. היו סימנים בשפה ארכיטיפית אחת שהייתה בעולם. הסימנים או הארכיטיפים הללו מחברים אותנו מיידית למשמעות המקורית שלהם – כמו שבמציאות אני אומר משהו וזה מיד קורה. העולם נוצר באותיות ומילה.

המעבר עם האצבע על הסמל מעורר את המשמעות והארכיטיפים שאנו רוצים לעורר.

.CYBEL הסימן שנעבוד איתו הוא  The sign of CYBEL .revelation and knowledge  קילביון, קבלה, התגלות - קשור לידע CUBEL קשור לסביליות ולקשר לאמא אדמה. הסימן של שם האלה מקשר אותנו לאנרגיות לעולות CARES - הכוהנות הנביאות מהקרקע ומתחת לקרקע - הרחם של אמא אדמה, הטבע שמשתנה והופך לחי. המיתולוגיה האנטולית שהיא אמא של כל האלים דרך 5 האלמנטים של האלכימיה. C YBEL מתארת של הסלפיקה היא טכנולוגיה של סינכרוניות. נועדה להביא אנרגיות סינכרוניות אינטלגנטיות לעשות שמה שלמטה

יהיה כמו למעלה חיבור מרחוק למה שהכל מחובר אליו. אפשר להביא מכשירים סלפיים שיעבירו פונקציות מהמקדש לכל מקום - זוהי מערכת ניידת להתחבר לסלפיקה.

דמנהור בשירות האנושות משתמשת ברשת של קוים סינכרוניים לעורר התעוררות ומודעות. לעמוד במבחן בגלקסיות. לפני 25,000 evoluted species שיחשיבו אותנו כחברים באיחוד של המינים שעברו אבולוציה שבה הייתה נוכחות של קוים סינכרונים ואפשר היה לגשת לעולמות וכוכבים אחרים בשמש בפורטל שנוצר מתזונת הכוכבים ולא מדובר רק פיזית. לפני 2 מליון שנה ביקרו פה תרבויות גבוהות וניסו לזרוע פה משהו גבוה וכשהדלתות נסגרו לא היתה תקשורת. הדלתות נפתחות ונסגרות. האדם פה כתוצאה מהיסטוריה ארוכה של 2 מליון שנה ובנק' מסוימת האלוהות ניסתה להרכיב אחדות כבר לפני 30 מליון שנה. לפני 75,000 שנה היה גילוי הקוים הסינכרוניים שפתח אפשרות לעבור את הגבולות של פתיחה וסגירה שתלויים באסטרונומיה - המדענים הקוסמים של אותו זמן גילו שלעקוב אחרי הקוים הסינכרוניים מאפשר לנדוד עם מודעות שהיא מעבר למימד הפיזי. להשתמש בגופים של הכוכבים של מארס. לפני 25-35,000 שנה כדור הארץ היה הבירה של קונפדרציה של מינים אינטליגנטיים. טיפש הורס את האושר ומבזבז את האפשרויות שיש בידו. לקחת את כל האפשרויות לכסף בלי אחריות. הכוכב שלנו חי והוא מגיב. מין אינטליגנטי משמעו היכולת להחליט ולבחור מה לעשות עם המשאבים והאנרגיה החומרית והרוחנית. החינוך - אין מספיק אנרגיה .quest ויש לכך השפעה. כל האנרגיה בתוכנו. צריך להוריד שכבות ולשנות את הפרדיגמות.

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו