הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

אנגליה - טיולים לרחבי העולם

מידע על אנגליה

על המגן האנגלי מופיעים המילים: הזכות שלי ולאלוהים. וזה מראה על האופי הכפול של האידיאל האנגלי. אידיאל של אנשים בעלי זכויות, אינדיבידואלים, ולא סתם צמחה שם הדמוקרטיה, והיה את מגילת הזכויות, ומצד שני אידיאל של אמונה דתית באלוהים.

זה מופיע גם בסמליות של החרב אקסליבר באגדות המלך ארתור, (באולמות האבירים בטינטגל) צד אחד של החרב קשור לחובות כלפי האדם, צד שני לחובות כלפי האלוהים. הנקודה בקצצה מסמלת צייתנות. והחרב שהופכים אותה היא צלב. וכך האופי הכפול בא לידי ביטוי, חרב היא הכלי להבדיך בין טוב לרע, והטוב והרע נובעים משילוב של אינדיווידואליות וכלל.

אנגליה היא ערבוב של אצילות נורמנית שכובשת את אנגליה בתחילת המאה ה11, צאצאיהם של הוויקינגים המשלבים את ערכי הפרא האציל והמוסר הנוצרי, ביחד עם ערבוב של דם קלטי, קשר לטבע, אינסטינקט, זרימה, יערות מקודשים, מכשפים ופיות, וגם דם אנגלו סכסי – שבטים גרמניים, שקשורים למעשיות, סדר, ארגון, חיים ארציים.

בסמל האנגלי יש מצד אחד את היוניקורן, בעל חיים פלאי, לבן, טהור, חד הקרן, שאותו רואות רק בתולות בליל ירח מלא, לפי מיטב המסורת הקלטית. ומהצד השני את האריה המסמל אצילות. אריה היה סמלם של אצילי ומלכי צרפת, שמשם באו הנורמנים ואליהם התייחסו מלכי אנגליה ראשונים, שראו עצמם בזכות גם כמלכי חלקים מצרפת. הצרפתים ראו את עצמם כשבט יהודה של אירופה הנוצרית ושושלות האצולה התייחסו חלקם אף באופן פיזי לשושלות בית דוד ונסיכי יהודה. מכאן האריה הצרפתי, מכאן הוא עבר למלכי אנגליה.

אנגליה הייתה ארץ של קלטים שנכבשה על ידי הרומאים ועברה תרבות, הקניית ציוויליזציה, חוץ מהאזורים של וולס וסקוטלנד.

 

 

אנגליה וישראל

אנגליה וישראל קשורות ביניהם בקשרים מיסטיים. לאחר חורבן הבית יוצא יוסף מארמתיה מישראל לאנגליה כשבידיו הגביע הקדוש ומתחיל שם את הדת החדשה (הנצרות). אלף שנים מאוחר יותר עושה ריצ'רד לב הארי את הדרך ההפוכה - מאנגליה לישראל על מנת לשחרר את הארץ הקדושה מידי המוסלמים. אלפיים שנים לאחר מכן משחררים האנגלים את ישראל מידי העותומאניים ומאפשרים במידה מסוימת את הקמת המדינה החדשה.
כל זה ידוע מכתבי ההיסטוריה בעת החדשה, אלא שמתברר שהקשר בין אנגליה וישראל הוא עמוק ועתיק יותר מכפי שנהוג לחשוב. מעגלי האבנים הידועים של סטונהג ואייווברי, משקפים מעגלי אבנים דומים בישראל ובעבר הירדן. יש כאלו הטוענים (קלר אפשטיין) שתרבות מגליתית זו (מגליתי משמעו אבן גדולה, הכוונה היא לתרבות שבונה מבנים בשימוש באבני ענק) הגיעה מהמזרח למערב, מתפשטת דרך נתיבי הסחר (אנגליה ההיסטורית נודעה מימי קדם כמקור חשוב של בדיל, החיוני ליצור ברונזה). ויש הטוענים לעומתם שהתנועה והלימוד של בניית אתרים מגליתיים צמחו במערב והתפשטו משם אל המזרח, ושמקור תרבות מעגלי האבנים הוא סוג של מדע אנרגיות אדמה – שהגיע מיבשת אטלנטיס ששקעה.

 

 

עד לפני מאה שנה הייתה אנגליה מרכז העולם, לב האימפריה הבריטית ששלטה על רבע מאוכלוסיית כדור הארץ (אם לוקחים בחשבון את הודו, אפריקה, אוסטרליה וקנדה). עניין זה הינו בעל חשיבות עליונה מכיוון שלמרבה ההפתעה, סימנים למקור התרבות האנושית, ניתן למצוא באנגליה, הרחק משומר וממצרים, וכן מהודו ומסין שנחשבות למקורות התרבות הקלאסיים.

אנגליה היא ארץ של תרבות, של תיאטרון, של ספרות, אנגליה הובילה את התרבות העולמית המערבית בתחילת המאה שעברה ובמאה ה19. אנגליה בראשתו של ווינסטון צרציל עמדה בפרץ כשהחושך איים להשתלט על העולם. אנגליה היא ארץ של גנטלמנים ושל כדורגל.

תרבויות עולמי מובילה מסעות לאנגליה בדגש התרבות האנגלית, הספרות האנגלית, באופן כללי, וגם בדגש תרבויות ודתות עתיקות של אנגליה: מעגלי האבנים של סטונהג, התרבות הקלטית, אגדות המלך ארתור והשולחן העגול, ועוד... מסלולי הטיול שלנו מתרכזים בדרום אנגליה ובקורנוול. נופים מדהימים, שלוות גן אנגלי, וקסם שלא נחלש ושהערפל האנגלי רק מוסיף לו.

דרום אנגליה

בדרום אנגליה התפתחה תרבות האבירות של ימי הביניים, הרומנסות של השולחן העגול והמלך ארתור נכתבו במנזרי הדרום, בדרום אנגליה התפתחה תרבות האבנים הגדולות 3000 שנה לפני הספירה והתרבות הקלטית 1000 שנה לפני הספירה. דרום אנגליה היא ארצם של מעגלי האבנים, קווי האנרגיה, של המקומות המקודשים, דרום אנגליה היא ארצם של הדרואידים, של המכשפות, האי של אוולון. דרום אנגליה זאת ארצו של המלך ארתור, אבירי השולחן העגול, טירת טינטגל ואולמות האבירים, מוזיאון המכשפות ועוד.

 

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו