הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

באבא ונגה - טיולים לרחבי העולם

הנביאה של הבלקן

 
היא נולדה ב1911 בסטרומיצה שבדרום מזרח מקדוניה כיום, אז טריטוריה בולגרית, אביה היה אקטיביסט בולגרי ואימא מתה בלידתה, המשפחה הפכה ענייה, וונגה הייתה נתונה לחסדי אחרים. בהיותה בת 13 קרה האירוע ששינה את חייה, היא הורמה על ידי טורנדו ונזרקה למרחק רב, מצאו אותה בשדה רחוק כשעיניה מכוסות אבק וחול, ומאז היא איבדה את הראיה באופן הדרגתי, בהיותה בת 14 הובאה לזמון zemun שליד בלגרד ללמוד איך להסתדר כעיוורת (מקדוניה הייתה אז חלק מיוגוסלביה), ולמדה לקרוא כתב בריל ולנגן בפסנתר. היא חזרה לאחר שלוש שנים לסטרומיצה ותפקדה כאם הבית החדש שהקים אביה. ובמקביל החלה להראות יכולות על חושיות וכושר ריפוי.
 
במלחמת העולם השנייה היא נודעה כבר כמדיום ועזרה לאתר אנשים חסרים, הצאר הבולגרי בוריס הגיע אליה ב1942. במאי אותה שנה היא נישאה לחייל בולגרי בכפר ליד פטריץ. בעלה נהיה אלכוהוליסט לאחר החזרה מהמלחמה ומת ב1962, ובינתיים וונגה התפרסמה מאד ואנשים החלו עולים אליה לרגל. בשנות התשעים ברז'נייב ביקש את עצותיה, ובשנות ה80 היא התחברה עם לודמילה זיבקוב הבת של המנהיג הקומוניסטי הבולגרי.
 
וונגה טענה שיכולותיה נובעות מנוכחות יצורים בלתי נראים שנותנים לה מידע לגבי אנשים. הזמן והמקום לא חשובים, היא רואה את החיים של אלו שעומדים לפניה כמו בסרט מלידה ועד מוות, אך משתנה. היצורים העבירו לה מידע שהיא לא יכלה לגלות.

 

 
היא ניבאה את התפרקות ברית המועצות, אסון צרנוביל, אסון התאומים, מתח עם צפון קוריאה, ועוד.  
נבואה עמוקה יותר שלה היא שייווצר ב2004 תחום אחר של קיום, תרבויות שלמות יתחילו להתפשט דרך עולמות כזב, כל אדם יוכל לחשוב בסינכרוניות עם האחרים, מאפשר סוג משני של קיום. זה מזכיר את החיים האינטרנטיים, ואכן פייסבוק התחילה לעבוד בתחילת שנה זו.
באבא וונגה דיברה עם אנשים מתים, חלקם מלפני מאות שנים, וראתה לתוך העתיד. היא טענה שחוצנים רבים חיים בכדור הארץ מזה זמן רב, והם הגיעו מכוכב ששמו ואמפים, שלישי מכדור הארץ. בעוד מאתיים שנה בני אדם יתקשרו עם אחים למחשבה מעולמות אחרים.
 
וונגה בחרה להקים את ביתה ומקום קבלת המטופלים שלה בלוע הר געש כבוי במקום שנקרא rupite, שנחשב על ידה כאנרגטי. כיום יש במקום מתחם עלייה לרגל לכבודה הכולל מוזיאון ובו מסופרים תולדותיה ופעלה, כנסייה שנבנתה בצורה מיוחדת לפי הוראותיה, בית שבו גרה וקיבלה אורחים, פארק יפה ומעיינות חמים היוצאים מהאדמה
 
וונגה ניבאה את מותה ב1996 ואמרה שיש בצרפת ילדה עיוורת בת עשר שתירש את יכולותיה. היא ניבאה שיש תורה הודית ותורה של האחווה הלבנה שתתפשט בעולם, תנ"ך של אש, כל הדתות ייעלמו ותישאר רק האחווה הלבנה, לבן יכסה את האדמה, זה יגיע מרוסיה.

ביקור במתחם של באבא וונגה בבולגריה

וונגה בחרה להקים את ביתה ומקום קבלת המטופלים שלה בלוע הר געש כבוי במקום שנקרא rupite, שם יש כיום מוזיאון ומתחם עלייה לרגל לכבודה, במרכזו מוזיאון המספר את תולדותיה, כנסייה שנבנתה בצורה מיוחדת לפי הוראותיה, הבית שבו היא גרה וקיבלה אורחים, ומעיינות חמים היוצאים מהאדמה

קראו על אתרי הטיול הבאים בבולגריה, ובואו לגלות ארץ יפה זו - לחצו לקישור:
צפון בולגריה

הצעות לטיולים שונים בבולגריה לקבוצות סגורות

ארבע הטיולים הגדולים - הצטרפו לטיולי הרשמה - לחצו לקישור:
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו