הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

גורואים ואשראמים - טיולים לרחבי העולם

אשרמים וגורואים באזור אוטרקאש
 
בבה פיילוט
האשרם נמצא 30 ק"מ במעלה הנהר מאוטרקאשי והוא מאופיין בריבוי פסלים ואמנות
בבה פיילוט היה בחור צעיר וכריזמטי, הודי יפה, כוכב עולה בשמי חיל האוויר, שהשתתף בכמה מלחמות, זכה בעיטורים, והפך למפקד טייסת, במשך 15 שנה שירת בבה פיילוט בחיל ועשה חייל. בגיל צעיר הוא התעניין בדת ההודית והתחבר עם איש קדוש בשכונה, כל יום היה בא לברך אותו וקשר מיוחד נקשר בין שני האנשים. יום אחד, במהלך פעילות מבצעית, חלה תקלה במטוס ובבה פיילוט היה בצניחה חופשית עם המטוס כלפי מטה בדרך להתרסקות וודאית, אלא שברגע קריטי זה בחייו, תאמינו או לא, הופיע האיש הקדוש שהכיר מנעוריו בתא הטייס, בעצמו ובכבודו, ולמרות שמעולם לא טס במטוס לפני כן, הצליח להשתלט על המוכנה ולהביא את המטוס לנחיתה בטוחה.
המאורע זעזע את תפישת עולמו של בבה פיילוט, כפי שהיה קורה גם לכם אם הייתם במקומו, והוא החליט לעזוב את חיל האוויר ולהתעמק במסתרי העולמות הנסתרים, הדרך להארה, להפוך להיות תלמיד של הגורו שלו. הכיוון היה אל הרי ההימליה, להתבודד שם בקדושה, לקיים תקופות ארוכות של סיגוף וקדושה. למות לעצמו בכדי להיוולד מחדש, לוותר על האגו והאפשרויות של חיי העולם הזה. בהרים של ההימליה ישנם אנשים שהם הרבה יותר מבני אדם, היכולים להופיע באוויר יש מאין. חיים תקופות ארוכות, ממשיכים את מסורת הרישים והמוארים של ימי קדם.
במשך שנותיו בהרים התבודד בבה פיילוט במערה מעל לגנגוטרי, בתקופת החורף הקשה, עסק בסמאדי, מדיטציה עמוקה שבה מגיעים עד כדי הפסקת פעילויות הגוף. הוא פגש כל מיני דמויות מופלאות שלימדו אותו, הטעינו אותו, הפכו את חייו, ובסופו של דבר הפך להיות מי שהוא
כיום הוא גורו בעצמו שמלמד מטפיזיקה ברמה גבוהה. יש לו עשרות אלפי חסידים ברחבי העולם, עשרות אם לא מאות מרכזי לימוד. הוא התפרסם בתצוגות הפומביות של הסמאדי במקומות שונים, סמאדי בתוך האדמה, הכניסו אותו לבור בגודל מסוים, בכדי להתחבר לפלנטות מחוץ לכדור הארץ, סמאדי במים, הכניסו אותו לתוך מים לתקופה ארוכה, סמאדי של אוויר, הכניסו אותו לתא אטום של אוויר לתקופה ארוכה, בגודל מסוים בכדי להתחבר למרכיבים ביקום, הוא עשה כבר מעל מאה סמאדים מוכיח את יכולתו של האדם המואר לעשות דברים שנחשבים לא אנושיים.

בתורה שלו הוא מזכיר לי במקצת את דמנהור באיטליה. יש לו טקסים של מדיטציות והתייחסויות מאגיות לאש, הוא טוען שאש היא יצור חי. האדמה היא יצור חי ויש בה אנרגיות, ניתן להתחבר לפלנטות ביקום וכוכבים דרך פרופורציות וצורות הנדסיות. מסיבה זו ואולי גם אחרת יש באשרמים שלו חשיבות רבה לאמנות. הם מלאים פסלים המחיים את סיפורי המיתולוגיה והאלים ההודיים. ביקרנו אשרם מיוחד שהקים הבבה בעצמו ליד אוטראקאשי, וזה נראה כמו דמנהור הודי, או דיסנילנד אם נשתמש באנלוגיה אחרת. מאות פסלי ענק בגדלים שונים, החל מאלו של שבע הרישים הראשונים מההימליה, וכלה בשיווה עומד אולי הגדול בעולם עם קלשון תלת ראשי. משקף במידה מסוימת את מקדש שיווה ולמול את מקדש קאלי באוטרקאשי, עיר הקודש הסמוכה.
בבה פיילוט חי כיום ביפן, יש לו שותפה לנפלאות תצוגות הסמאדי בדמות בבה קדושה יפנית, וכנראה שהוא גר אצלו, דמותו מעוררת יראה וסגידה בקרב חסידים רבים, והוא ממשיך לעשות נפלאות
 
אשראם ציננדנה
באשרם ליד הוקם על ידי סוומי ציננדנה, שהיה תלמיד של שני מורים. אשרם גדול ומטופח. שהוא חלק מרשת בכל העולם, הוא מת ב1999,
טופוגנה מהרישי, שהוא כותב הספרים על ההימאליה, התרבות ההודית והמורה של רבים מן האנשים, האשרם באוטרקאש, והשונרננדה בבה, הצלם שחי במערה, ומקים אשרם בגנגוטרי. היה גם מורה של פיילוט בבה.
 
 
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו