הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

דרום מערב אנגליה - טיולים לרחבי העולם

אתרים בסביבת גלסטנברי 

ווילס – עיר הבארות
לא רחוק מגלסטנברי, לרגלי גבעות מנדיפ mendip, נמצאת עיירה מופלאה ובה אחת הקתדראלות היפות בבריטניה, שהוקמה במאה ה13. בנוסף לכך יש שם מבנים עתיקים, מעיינות מים רבים, אווירה שקטה וקסומה שמשלימה את הפעלתנות של גבעת התור הסמוכה. ווילס היא מקום מקדש האלה, מים מרפאים. הקלטים החשיבו את המקום לקדוש ומלך ווסקס בשנת 705 לספירה בשם אינה ine בנה שם כנסייה ראשונה.
על חזית הקתדראלה, בין הקשתות והמפתחים שש מאות פסלים המהווים קוסמולוגיה שלמה שמקורותיה הם אגודות הבונים החופשיים, זאת החזית המפוסלת ביותר באנגליה.
אולם האספות של הנזירים הוא עבודת אמנות. הרבה מהדמויות המפוסלות בתוך הכנסייה מצחיקות, לאחד מהם כאב שיניים, המסמל את התכונות המבריאות של המים, במיוחד בענייני שיניים.
ליד הקתדראלה ארמון הבישוף ובתי הנזירים, שורה של בתים קטנים שמהווים את הרחוב העתיק ביותר באנגליה, גשר על הנהר והחפיר מלא המים, ביחד עם המדשאות הירוקות והעצים, משלים תמונה פסטורלית.
במערת ווקי האל wookey hole הסמוכה יש מכשפה, אבל גם נטיפים, שרידים של ישוב אדם קדום, ומים זורמים. המקום מהווה אטרקציה לילדים ומבקרים.

סטריט Street 
עיירה בת קצת יותר מ10.000 איש שהיא המשך של גלסטנברי. היה בה ישוב רומאי, בימי הביניים גורלה היה קשור לקתדראלה הגדולה בגלסטנברי, ולכן השם – רחוב. במאה ה17 הייתה מושבה של קווקרים שהקימו את מפעל הנעליים הגדול קלרק.
במאה החמישית המקום נקרא על שם kea  קדוש נוצרי שנזכר בהקשר של ארתור.

העיר וולס wells  סמוכה לגלסטנברי ויש בה קתדראלה נפלאה שנבנתה מהמאה ה12 עד סוף המאה ה15 בסגנון גותי. בקתדראלה זו וכן ביוחנן שבגלסטנברי מסורת מוזיקאלית מקומית חשובה.

גלסטנברי  Galstonbury לחצו מאמר נפרד גלסטנברי
התרשמויות אישיות מגלסנטברי ומידע נוסף על אוולון - לחצו למאמראתרים באזור דוון devon
מחוז באנגליה שבו נמצאים טינטנג'ל ובוקסטל, גובל בקורנוול ממזרח וסומסרט ממערב. חלק מחצי האי של קורוול.  בה נמצא את הערים דקסטר dexter ופלימות Plymouth נקודות מוצא לתעלה ולשיט באוקיינוס האטלנטי.

באמצעה יש את האזור של דרטמור dartmoor 
ובו הרבה שרידים מגאליתיים. ובה היה הישוב הצפוף ביותר בתקופת הברונזה, נמצאו קירות אבן ארוכים של קילומטרים שאף אחד לא יודע את הסברם ומהותם. יש הרבה אבנים עומדות מרשימות ומעגלי אבנים. ישוב עתיק בשם Grimspound

פארק לאומי אקסמור exmoor 
אחד החופים הדרמטיים בבריטניה, הצוקים נופלים 250 מטר לים. וגם היער מגיע לים, אזור של מפלים ומערות, נקיקים וצוקים.

אתרים בקורנוול cornwall
מחוז באנגליה בקצה חצי האי של קורנוול, ובו נמצא האי של סנט מישל. ואתרים מגאליתים רבים, כולל הצוקים של סוף האדמה. בצפון נמצאים ביצות בודמין

Bodmin moors
אזור שהיה מיושב מהתקופה הנאוליתית, הגבוה בקורנוול סלע גרניט, ביצות, יש שם הרבה מעגלי אבנים, גלעדים, וגם מה שנקרא tor  אבן בולטת, עומדת מהסביבה וטבעית, לעיתים הקדמונים עיצבו את האבנים הבולטות בצורה שקשורה אל קרני השמש.
על rough tor יש שרידים מגאליתיים, מעגלים, מבנים, בקתות.

king Arthur halls 
אזור מוקף סוללות עם 46 אבני ענק מהתקופה הנאוליתית, מתחם מרשים שלא ידוע למה שימש. מגיעים בהליכה מהכפר st breward, שלידו יש גם מעגלי אבנים.

Dozmay pool – Arthur got the sword from
בחלק הצפוני של ביצות בודמין, אגם קרחוני, ביתה של גבירת האגם (שליטת אוולון). שנתנה את החרב אקסליבר לארתור.
הכפר temple 
יש שם בית הארחה שנבנה על ידי הטמפלרים ובו כנסייה ועבר אחר כך לידי ההוספיטלרים. בכנסייה צלבים של המסדר.

טינטג'ל Tintagel – לחצו כאן למאמר ייעודי טינטג'לבת bath
בת' היא עיר מרחצאות רומית עתיקה, אבל גם עיר שנבנתה במאה ה18 על ידי גון ווד האב וגון ווד הבן, כדוגמא לאדריכלות המושפעת מרעיונות הבונים החופשיים, צורה של שכונות ובתים שמביאה לתוכן.

טיולים קרובים לאנגליה - לחצו לקישור
בעקבות הגביע הקדוש

 

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו