הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

הבשורה החמישית - טיולים לרחבי העולם

 

הבשורה החמישית של שטיינר

שטיינר טוען שהצליח לקרוא בספרייה האקשית של כדור הארץ את המאורעות והחשיבות האמתית של הופעת ישו על פני האדמה והצטרפות אנרגיה שהוא קורא לה "כריסטוס" אליו עם הטבילה בירדן. זאת אנרגיה גבוהה שבאה ממקומות מוארים ומטרתה לעודד את התפתחות המין האנושי וכדור הארץ, היא הייתה קיימת משחר הבריאה ועברה שלוש פעמים שבהם התערבה בעולמות האנרגטיים, כדי לאזן ולהציל את התפתחות המין האנושי, בסופו של דבר בפעם הרביעית הופיעה הכריסטוס דרך אדם פיזי ובעזרת המסתורין של גולגותא נולדה מחדש לתוך ההילה של כדור הארץ, שם היא נמצאת נותנת תקווה ודחף התפתחות לאנשים. הכריסטוס הצטרפה לישו בשנות ה30 לחייו בזמן הטבילה בירדן, עברה תהליך של התאקלמות שלקח שלוש שנים ולאחר המסתורין של הגולגותא נולדה לכדור הארץ ויצרה בו את אימפולס הקרייסט, אימפולס זה נותן את האנרגיה להתפתחות אנושית, פעיל גם היום, והוא זה שגרם להצלחת הנצרות.
 

אנרגיית הקרייסט

התפישה של שטיינר דומה לזו של האחווה הלבנה, הטוענת שיש היררכיה של ישויות אנרגטיות ביקום והגבוהה מביניהם זאת אנרגיית הקרייסט. לפי שטיינר המלאכים, ארכי מלאכים, וכל הכוחות הרגילים לא יכלו לעשות את עבודתם בגל התחזקות כוחות הרוע של לוציפר ואחירמן, אלו כוחות אלוהיים שהפריעו למהלך התקין של התרבות האנושית, ולכן אלוהים היה צריך לוותר על חלק מעצמו, אנרגיה גבוה שתתממש בכדור הארץ, הופעה של אנרגיה כה גבוהה בעולם הפיזי כרוכה בקורבן מצד אלוהים, וסבל גדול מצד האדם שדרכו היא עברה.
הפעם הראשונה שאנרגיית הקרייסט התערבה הייתה בתקופת למוריה כשהייתה סכנה שלוציפר יגרום לחושים האנושיים להיות יתר רגישים, אנרגיית הקרייסט איזנה את החושים, יש חמישה מוכרים ושתים עשר לא מוכרים
הפעם השנייה שאנרגיית הקרייסט התערבה הייתה בתקופת אטלנטיס הקדומה כשהאיברים הפנימיים בהשפעת לוציפר ואהירמן החלו לעבוד בצורה לא מאוזנת, המערכת הריתמית של סימפטיה ואנטיפתיה הפכה להיות קיצונית. כוח הקרייסט הפך את המשרעת למתונה ונסבלת
הפעם השלישי שאנרגיית הקרייסט התערבה הייתה בתקופת אטלנטיס המאוחרת, כשהייתה סכנה לגוף האסטראלי של האדם, המשמעות של זה היא חוסר איזון בין מחשבה, רגש ורצון. אנרגיית הקרייסט גרמה לכך שאנחנו מאוזנים פחות או יותר
הפעם הרביעית היא התקופה הפוסט אטלנטית. בזמן זה גברה פעולתם של כוחות הרוע והדחף להתפתחות והתקדשות של האדם נעצר. זמן זה קשור להופעת האני, בכדי שלאני זה תהיה תקווה מעבר לעולם הפיזי, ובכדי שכדור הארץ יוכל להיוולד מחדש לעולם הרוחני. הייתה צריכה אנרגיית הקרייסט להופיע באופן פיזי בעולם, וזה נעשה דרך חייו וגופו של ישו.
יש שני כוחות רוע בעולם, האחד קוראים לו אחירמן והשני לוציפר, אחרימן מייצג את עולם החומר, את הפיתוי שבעולם זה, למשל המדע, לוציפר מייצג את פיתויי עולם החושים, את החשקים, המאכלים וכדומה.
המתקדשים בימי קדם היו עולים אל השמש והופכים לגיבור שמש, ביניהם היה את רוח הקרייסט. אימפולס הקרייסט מופיע בעולם בתור אנרגיית הגרייל

 

החידוש של היהדות

תרבויות קדומות ליהדות נשאו עיניהם לשמיים, הם תפשו את האלוהויות כקשורות לגרמי שמיים, השפעות יקומיות, או לתופעות בשמיים כגון עננים, ברקים וגשם. השמיים הם הנחש, הכוח הלוצפרי, שסביב כדור הארץ. אלא שהאלוהים של היהדות – יווה או יהווה לפי שטיינר, היה אלוהים של האדמה, כדור הארץ. ההתפתחות של המין האנושי צריכה לבוא דרך ההתפתחות של כדור הארץ שהוא יצור חי.
היהודים האמינו שרק מה שמופיע דרך כדור הארץ הוא אמיתי, שאר האומות מאמינות בכוחות דמוניים, לוציפר, הם הלכו אחרי ענן שנוצר מאדים שבאו מהאדמה. לעיתים הוא נראה כמו אש. בנדודיהם במדבר הייתה האדמה מכוונת אותם בדרכם
לפי תורת העברים אלוהים יצר את האדם מעפר, ואליו הוא ישוב.
יש לציין שמצרים הייתה בדמות השמיים, והורוס היה אל השמיים, גם האלוהות הנשיות נתפשו כבוראות את השמיים, היציאה למדבר הייתה יציאה אל הטבע, ומפגש בלתי אמצעי עם אנרגיות האדמה. המאורע המרכזי התרחש סביב הר שרחש וגעש, כשסביבו תופעות כגון ברקים ורעמים. משה עולה אל ההר ומביא משם את לוחות הברית. זאת תחילת הדרך של האני, האינדווידואל, המזהה עצמו עם האדמה.


חייו של ישו
לפי שטיינר היו שני ילדים בשם ישו. האחד ישו מבית שלמה והשני ישו מבית נתן המתייחס לבית דוד. הם חיו בשתי משפחות שונות, בילד ישו מבית שלמה נכנסה הרוח של זרתוסתרא והוא נודע כעילוי, ילד זה היה תוצר של גלגולים מוארים על פני כדור הארץ. ולעומת זאת הילד ישו מבית נתן הגיע לארץ ללא כל גלגול, נשמה טהורה שבאה ממקור ראשוני וגבוה. עד גיל 12 הוא היה מוזר ולא מתקשר, אבל תכונתו שהייתה לו אמפטיה לכל המין האנושי וכל מי שפגש, הוא יכול היה להרגיש אחרים. בגיל 12 הלכו שני הילדים במקדש ורוח זרתוסתרא עברה מהילד ישו מבית שלמה לילד ישו מבית נתן, שהחל לפתע ללמד במקדש וסודות היהדות והחוכמה נגלו לפניו. מיד אחר כך הילד ישו לבית שלמה מת, וכך גם אביו ואמו של הילד ישו מבית נתן. שתי המשפחות התאחדו כשאמא של ישו מבית שלמה נישאה לאבא של ישו מבית נתן, ומרגע זה והלאה אנו מדברים על ישו אחד
שטיינר מדבר על שלושה שלבים בחייו של ישו עד גיל 30. מגיל 12 עת התגלה בתוכו הרוח של זרתוסתרא הוא נחשף להתגלות והחוכמה העתיקה של העברים ויכול היה להרצות על זה במקדש, ההתקדשות הקדומה והנבואה נגלו לפניו, זה הופיע בתור סדרה של הארות פנימיות, הוא היה מרגיש את האור בתוכו. ויחד עם זאת גדלה בו ההבנה ועמה הכאב שאין אנשים המסוגלים לקלוט זאת בימיו, שהדרך להתפתחות רוחנית חסומה בפני המסורת היהודית
מגיל 12 עד 18 הוא היה תחת השפעת הרוח של זרתוסתרא והקדושה היהודית העתיקה התעוררה לחיים בתוכו.
מגיל 18 עד 24 הוא נדד בעולם, בכל מקום שהלך פגש אנשים וחדר לעומק נשמתם, הוא היה מתקבל בכל מקום באהבה מכיוון שקרן ממנו אור מיוחד, עדין ואוהב. באחד הפעמים הוא השתתף בטקס פגאני של קורבנות וראה שמי שמשתלט על האנשים והקורבנות הם דמונים, המיסטריות הגבוהות של הפגאניות התדרדרו במהלך השנים ובמקום פנייה אל האלים האנשים נהפכו להיות כלי בידי הדמונים. הדרך העתיקה להארה נחסמה, ישו פגש את העולם הפגאני דרך מראה ששיקפה לו את המצב של העולם מבחוץ, כשראה את המחזה הנורא הזה נפל ללא רוח חיים. והאנשים סביבו ברחו.
מגיל 24 עד גיל 30 הוא חזר לנצרת, באותה תקופה נפוץ בארץ מסדר האיסיים שסניף שלו היה בנצרת, ישו בא בחוגם והתקרב אליהם, הוא פגש קבוצה של אנשים טהורים המסוגלים לחדש את הקשר הרוחי עם האלוהים, אבל היה זה חוג סגור, האיסיים גרו בשכונות שלהם שער מיוחד, מכיוון שהם לא יכלו לעבור בשער שיש עליו ציורים, ישו שם לב שבכל פעם שהוא מתקרב לשער כזה בורחות ממנו שתי דמויות לא נראות שהוא זיהה כלוציפר ואהרימן, והוא הבין שהאיסיים מצליחים להימנע מהם במחיר של הסגרת שאר האנושות לידיהם. באחד הימים הופיע לפניו בודהה בחזיון ואמר לו שהתורה נועדה רק למעטים, לא לכל האנשים. וזה ייסר את ישו. בתחילה כשנגלו לפניו הסודות, הוא התנחם בעובדה שיש אנשים ששמרו על הקשר עם העולמות האלוהיים, אולם לבסוף הוא הבין שהם שבויים של כוחות הרוע אבל בצורה אחרת, וההתנהגות שלהם גורמת להתדרדרות המצב של שאר האנושות, הם מרוממים בזכות השפלה של אחרים.
את כל הדברים הללו הוא סיפר לאמו החורגת בגיל 30, כשנפשו מתמזגת בנפשה, היא מסוגלת להכיל את הדברים בתוך הלב שלה, והוא מרגיש כיצד הם נסחטים ממנו, עוזבים אותו, והוא נשאר ריק וללא כיוון. אמו החורגת הפכה לאמו האמתית. התוצאה של זה הייתה שהיא התמלאה במה שהיה לו עד לגיל 30, חוכמה וניסיון, ואילו הוא נפטר ממשאו, נהיה ריק לכמה ימים, משוגע, וזה אפשר לו לקבל את רוח הכריסטוס דרך הטבילה בירדן על ידי יוחנן המטביל

 

הטבילה והפעולה של ישו לאחר הצטרפות רוח הקודש

ישו הגיע בדרך לא דרך אל נהר הירדן למפגש עם יוחנן. בדרך פגש 3 אנשים, איסיים, מצורע ואדם עני, כשהרעיון הוא ששלושתם נשלטים על ידי הכוחות הדמוניים. יוחנן היה האדם הטהור והמואר ביותר בדורו, מחייה המסורת הנבואית אלוהית העברית. בין השניים התנהל מעין מאבק שתוצאתו הייתה אפשרות של רוח הקרייסט להצטרף לגופו של ישו, בתחילה באופן רופף.
כוחות הרוע התקיפו את רוח הקרייסט, ראשון היה לוציפר שהובס, לאחר מכן אחרימן ולוציפר שהובסו גם הם, ולבסוף אחרימן עצמו שביקש מישו להפוך אבנים ללחם. ההתקפה השלישית הייתה מוצלחת בחלקה וגרמה בסופו של דבר ליהודה איש קריות לבגוד בישו.
ישו החל להסתובב ברחבי הארץ. הרוח שהייתה קשורה אליו הייתה צריכה תקופה של הסתגלות לעולם הפיזי, בתחילה היא פעלה באופן עצמאי לרפא אנשים, גורמת ניסים, אך ככל שעבר הזמן נכנסה והזדהתה יותר ויותר עם הגוף הפיזי של ישו וכוחה העצמאי נחלש. אנשים בכל מקום שמחו לקבל אותו וזיהו בו משהו חדש ומואר. הרוח הייתה עוברת דרך ישו ולעיתים דרך התלמידים שדיברו במקומו.
בזמן שישו היה על הצלב התרחש אירוע קוסמי של ליקוי שמש מלא, הארץ הוחשכה והתכונות האנרגטיות של החיים השונים השתנו עקב כך. זה אפשר לרוח הקרייסט לעזוב את גופו של ישו ולהצטרף להילה של כדור הארץ.
כשגופת ישו הושמה בקבר התרחשה רעידת אדמה שפערה סדק בו נעלמה גופתו, ולאחר מכן הסדק נסגר ברעידת אדמה נוספת ורק התכריכים נשארו. הדם של ישו הפך להיות אנרגטי והוטמע בהילה של כדור הארץ, בגוף האסטראלי שלו, וכך גם גופו בצורה כזו או אחרת.
רוח הקרייסט הייתה צריכה הסתגלות במשך כמה ימים למצבה החדש, אבל בסופו של תהליך, בחג השבועות, חמישים יום אחר כך, הצטרפה אל התלמידים (פנטקוסט), שמרגע זה והלאה מה שדיבר דרכם היא אחר מעצמם. מאז היא קיימת באאורה של כדור הארץ ומשפיעה על אנשים ועתידו.

 
 
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו