הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

הווקטור השלישי - טיולים לרחבי העולם

חוק השלוש - הווקטור השלישי

אפשר לקרוא לזה רוח הקודש, או דרך האמצע, הטאו, ושמות רבים אחרים. זאת בעצם השפעה שתמיד נמצאת בפעולה, זרם של אנרגיה המקדם התפתחות יקומית ואנושית. זאת החצובה המשולשת במקדשים, שלושה הדברים שעליהם העולם עומד, הדחף להתפתחות הקיים מאחורי עולם הניגודים.
כוח זה נמצא בטבע במקומות השקטים, הוא לא אוהב רעש, מהומה וסתירות, ולכן יתגלה לאנשים השקטים בעצמם, ומסוגלים להתנגד ולהדוף את רעשי העולם החיצון. כשאדם מפריד עצמו מבעיותיו, מפסיק להזדהות עם עצמו ומפתח נקודת מבט חיצונית, הווקטור השלישי מגיע.

חוק השלוש מופיע בטבע: ראשית דבר דרך המערכת היקומית פלנטרית, שאנו חלק ממנה – ירח, כדור הארץ, שמש. הטיפשות שלנו היא שאיננו רואים זאת וחושבים עצמנו נפרדים מהעולם. בתור חלק מהיקום אנו נתונים להשפעות של שלושתם. המתבטאות, בין השאר, בשלוש רמות של מודעות: מודע – שמש, חצי מודע – פלנטה, ולא מודע – ירח.
השמש מחדדת דברים. אומרת כן, אלקטרית במהותה, עובדת דרך תהליכי ביקוע גרעיני רבי אנרגיה, בפנימיותה קיימים חיים גבוהים משלנו, מה שאנו רואים זה רק את החיצוניות. (הקורונה - הילה מסביב לשמש, נמצאת ביחסי גומלין עם הליבה ומשמשת כתהליך מקרר, זאת צריכה להיות ההתייחסות של התיאטרון והאישיות בישות שמשית). היא סינגולרית באופייה.
כדור הארץ הוא דואלי, מייצר כן ולא, חילופיות, אלקטרומגנטיות, העיקרון של הפלנטה הוא שמה שבא אליה היא תתחזק, תגדל ותצמיח. זה עולם של ריבוי העושה את הדברים יפים העובד על מחזוריות.
הירח מעגל במהותו, מרדד ומשטח, יש לו צד אפל וצד בהיר, אבל תמיד אותו צד מופנה אלינו – כדור הארץ. הוא אומר לא, זהו המגנט הגדול בשמים. המופיע על ידי התגבשות שאריתית וקשור לעולם החומר.
בטבע ישנם שלושה חומרים המייצגים את השילוש והם חמצן, חנקן ופחמן, כל החיים מתחילים מהם. פחמן הוא חומרי הבניין של היקום, החמצן הוא ההחלשה שלהם, וחנקן הסוף שלהם.
בטבע שום דבר לא יכול להופיע דרך דואליות, מכיוון שהניגודים יבטלו זה את זה. חייב להיות תווך, משהו שלישי. פלוס ומינוס חייבים תווך, ארקה, אפס. בגרעין יש את האלקטרונים השליליים, הפרוטונים החיוביים והניוטרונים הניטראליים. בשיחה יש את הדובר, השומע והמילים. בדקדוק יש נושא, נשוא ומושא. ההופעה הראשונה של אנרגיה היא דרך השלוש. האחד לא יכול להתקיים בפני עצמו, והדואליות מבטלת עצמה.
הווקטור השלישי הוא כוח מקדם, מארגן, שמופיע בתווך שבין הניגודים, וקשור לבחירה של האדם.
לכל דבר שמופיע על פני כדור הארץ יש תנועה, כיוון, אנחנו לא רואים את התנועה מכיוון שהיא מקובעת, מחזורית, ונדמה שקבועה, וזה קשור לחוק הארבע, שנקרא גם עיקרון המחזוריות
 
 

המשולש הקוסמי

באדם וביקום פועלים שני ווקטורים לפי עיקרון הדואליות דרך החלוקה המשולשת של: מודע, חצי מודע ותת מודע, זאת זרימה דו כיוונית בתוך מבנה המשולש: ממודע, לחצי מודע ותת מודע. ומתת מודע, לחצי מודע ומודע. כששני הזרמים נמצאים באינטראקציה ביניהם.
כשאנו מתמודדים עם החיים נדמה לנו, וכך גם העולם מלמד אותנו, שאנו פוגשים דברים עם המודעות. אפשר לדמות זאת לאדם המתקדם לתוך חדר ורואה את מה שקיים – מצביע על כיסא ואומר זה כיסא, מצביע על שולחן ואומר הנה שולחן, מצביע על אדם ואומר זאת רותי.
אלא שבנוסף לווקטור המודע ישנו ווקטור הפוך של זרימה מהתת מודע שהוא הרבה יותר חזק וקשור למהותם של דברים (שהיא אנרגטית). למרות שנדמה שלנו שאנחנו יודעים מה הוא דבר, הרי עד שלא נפגוש אותו לא נדע אותו באמת. לדוגמא: אנו יודעים שנהיה זקנים, אך עד שלא נגיע לשם לא נדע מה זה באמת. אנו יודעים שנתחתן, אך עד שלא נגיע לשם לא נדע מה זה באמת, אנו יודעים שנהיה הורים, אך עד שלא נגיע לשם לא נדע מה זה באמת.
כשאנו נכנסים לחדר הוא מלא אנרגיות של מה שקרה שם קודם לכן, אווירה, השפעה, הדברים הללו עובדים עלינו בתת מודע בצורה חזקה ביותר, לאחר מכן הם עוברים לחצי מודע וגורמים לנו להימשך לחדר או להידחות, ולבסוף למודע – שאז אנחנו נותנים סיבה (כביכול) להעדפה שלנו, היכולה להיות צבע, גודל החלל, הקרירות, או מה שזה לא יהיה. את הסיבות המודעות לדברים אנחנו נותנים לאחר שכבר החלטנו בתת מודע. הסיבה האמיתית לכך שאנחנו מחבבים את החדר נעוצה בתת מודע.
אותו הדבר קורה במפגש עם אנשים. אנו קולטים הרבה יותר בתת מודע מאשר במודע וזה מה שגורם לנו לפרש את האדם בצורה כזו או אחרת – חצי מודע, ולקבוע את דעותינו עליו – מודע. אפשר לדמות זאת להליכה אחורית בה אנחנו נכנסים לחדר חשוך ונתקלים בכיסא, מסתובבים, ממששים אותו, ורואים שזה כיסא. רק לאחר שנתקלנו בו ומיששנו אותו אנחנו יכולים לקרוא לו בשם.
המשולש הקוסמי מדבר על ווקטור זרימה מהתת מודע למודע, העובד לא רק כאירוע בודד, אלא כרצף של אירועים המזינים אחד את השני, המשולש הקוסמי יכול להביא אנשים לתגובות אלימות על דברים אבסורדים, או להתמלא בהשראה מדברים קטנים, ולהביא לעוד ועוד תובנות והתקשרויות, המזינות אחד את השני. הנתון הקובע הוא מה קיים אצל האדם בחצי מודע, כמה הוא טעון בתת מודע, ואיזה מסננים יש לו במודע. הדרך להתמודד עם הפעלת המשולש הקוסמי בווקטור שלילי היא על ידי מודעות מצד אחד והטענה של אנרגיות חיוביות בתת מודע מהצד השני, כמו גם בניית מערך אסוציאציות מרפא בחצי מודע מן הצד השלישי.
 
קראו את המאמרים הבאים - לחצו לקישור
 
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו