הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

המלצות נסיעה לדמנהור - טיולים לרחבי העולם

קבוצה יוני 2016
זאב יקר
רצינו להגיד כמה מילים של תודה על כל האכפתיות, והרגישות, על הידע העצום, על ההומור ועל הנכונות להיות ולעזור לכל אחד מאתנו
בתודה ומי ייתן וניפגש בעוד טיולים וחוויות משותפות
שבתאי, גילה, עופרה, רות, רונית, צבי, לימור, שוש, איתי, מיטב וזהבה
 
קבוצה יוני 17
יש סיפור אגדה עתיק יומין על זאב אחד יחיד ומיוחד שנכנס לו ליער קסום כדי למצוא רוחות מכשפות ובדרך ליקט 9 נשים שונות. הוא הוביל אותן לתוך מקדשים מהפנטים, סיפר על כוחות של אלות וניסים שונים ומשונים. לעיתים הוא נרה כמו זאב בודד שבע קרבות, הסוללה נגמרת לו ואז הוא מכריז "תזהרו אני עצבני". אך לרוב הזאב שלנו הוא אביר עם חרב של אור, המפנה את הדרך לכוהנות רבות, הוא נציג האלה המאפשר יפוי נשי עמוק, מחבר לאלוהות הנשית, הזכרית ולטבע המופלא המדבר ושר.
זאב תודה? פתחת לנו שערים מלאי חסד ואהבה, ואפשרת לנו אחלה מסע, תודה לך רועה זאב
ורדה, אורית, חנה, מאיה, חיה, דליה, סילביה, ריבה ומלכה.
 
רונית פסטרנק
 ביוני האחרון 2016 יצאתי עם זאב וקבוצה לדמנהור למסע חגיגי במיוחד, שכלל קורס אמנות, חגיגות היום הארוך בשנה וטקס האורקל.
דמנהור היא חויה אסטטית ורוחנית - מקום שבו הכל יכול לקרות אם מאמינים בקסמים.
קורס האמנות היה מרתק במיוחד עבורי, שאיני עוסקת ביצירה ואמנות בחיי היום יום שלי. למדנו אמנות אקספרסיבית של ציור בגואש וטכניקות עדינות של צפוי בעלה זהב  golden leaf הדורשות מיקוד וריכוז - מדיטציה באמנות. היה יפה לראות איך כולנו קיבלנו אותן הנחיות יצירה וכל אחד יצר משהו כה ייחודי ושונה מהאחרים.
הדבר המרכזי שחזרתי איתו מהנסיעה הוא הבנה עמוקה יותר לגבי תקשורת שהיא מעבר למילים, תקשורת של סמלים ומראות. הכל סביבנו "מדבר" אלינו, ללמוד להקשיב יותר ובעיקר לסמוך יותר על המצפן/המגדלור הפנימי שבתוכי. האינטואיציה.
 
מיי מלאך נובמבר 17
מילים לא יכולות לתאר את החוויה, התחושות וההתרגשות שהייתה בטיול לדמנהור, החל מביקורים במקדש, ביער המקודש ושיחה עם הצומח, ועד לסדנת אומנות (שהיתה חוויה מדהימה בפני עצמה של לימוד עצמי והתחברות לזולת).
אני מנסה לתאר לעצמי את הביקור ללא זאב ולא מצליחה לראות את מה שהוא הראה לנו בכישרונו המיוחד - כל מקום, תמונה, מצב או ארוע, קיבלו גוון מפתיע ומעורר השתאות.
אני ממליצה בחום לסמוך על זאב ולתת לו להוביל אתכם למסע קסום.
אני מחכה בכיליון עיניים למסע הבא שלי איתו.
 
ליאורה חורש
נסיעה לדמנהור עם קבוצת חברות, אתחיל מהסוף... זה מסע פנימה. ביקרנו בפדרציה של קהילות כחצי שעה נסיעה מטורינו איטליה, האיזור יפהיפה, למרגלות האלפים, זכינו לראות את השלג הראשון על הפסגות, למרות שהיו מספר ימים גשומים במסע שלנו, בהחלט לא הורגש. רוב הפעילות נערכה בתהליכים פנימיים במקדש האדם, ו חדרי כינוס של הקהילה, מקום המקבל אליו בסובלנות את כל גווני האמונה. נחשפנו לצורת חיים אקולוגית, אהבה ונתינה חזרה לטבע, זאב נתן לנו אפשרות להציץ לתוך הקהילה שקיבלה את ביקורנו בשמחה ואף ברצון לשמוע גם את דעותינו. נחשפנו למכשור המערב אלכימיה וידע עתיק,  שיטות שונות להעצמה אישית וסביבתית, שמענו צמחים מנגנים... לנו בבתי הארחה של אנשים מרתקים, המטבח והחדרים מאובזרים ודאגו לנוחותנו המרבית בכל זמן השהייה. המסע היה מאורגן ומרתק ולא היה זמן ללא מעש, טיילנו באיזור מרהיב ביופיו, בעיניי חוויה מרתקת שאשמח לעבור שוב....
 
המפגש עם קהילת דמנהור היה מרתק ומשמעותי באופן יוצא דופן.
הדרך בה זאב מוביל אותנו, בקבוצה קטנה, להחשף ולהכיר את כל המכלול שנקרא דמנהור, היא מיוחדת ועוצמתית.
המקדש המיוחד עם חדריו ואוצרותיו המופלאים, הסדנאות, האנשים, הטבע מסביב ובקיצור הכל . . . גם המסעדות . . .
חוויה רוחנית מיוחדת במינה תוך כדי הביקור, הממשיכה ללוות אותי ולהיות חלק ממני כל הזמן.
בילי קורן מטיול ספטמבר 2017
 
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו