הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

הספר הפלא השביעי - טיולים לרחבי העולם

הספר הפלא השביעי - טיול תרבות ורוח במצרים וירדן
כולל הקדמות נרחבות על תרבות מצרים העתיקה, מסלול פירמידות ומקדשים, מבוא לתרבות של הנבטים, מסלול פטרה

זה מה שכתוב על העטיפה האחורית
הספר "הפלא השביעי" מספר על שניים משבעה פלאי עולם הנמצאים קרוב אלינו, והם הפירמידה הגדולה בגיזה, שמייצגת את תרבות מצרים העתיקה, והעיר החצובה בסלע פטרה שבירדן, שנקראת גם "הסלע האדום", שהילכה קסם על הנוער הישראלי בימי ראשית המדינה.
דבר מפליא הוא שאנחנו קולטים את העולם דרך מסננת של שבע. שני החושים העיקריים שלנו המקשרים אותנו לעולם –  ראייה ושמיעה – קולטים את המציאות שסביבנו דרך ספקטרום של שבעה צבעים (קשת) או שבעה צלילים (אוקטווה). הדבורה רואה אחרת מאיתנו, הכלב שומע צלילים אחרים, אבל את המערכת שלנו כמו תכננו כך שתפעל לפי התדר של שבע. דומה הדבר, כאילו יש לנו מקלט רדיו וגם טלוויזיה, ושניהם עובדים לפי שבע תחנות. אם חיפשתם הוכחה ליד מכוונת בתכנון האדם, לקיומו של סדר אלוהי, הרי היא לפניכם. דבר מדהים הוא.
הספר שלפניכם איננו מדריך טיולים במובן הקלאסי, ולא בא להחליף את ספרי הטיולים הרגילים (או אתרי האינטרנט) אלא הוא מרחיב על התרבות המצרית, שהייתה שונה מכל דבר שאנחנו מכירים כיום. מצרים היא ערש התרבות האנושית, מקור הדת, המיסטיקה והרוחניות, הכתב, מאגיה ואמנות, בית הקסמים והידע, תרבות שהתמקדה בנסתר ובחיים שלאחר המוות.
בספר תמצאו לראשונה בעברית ובאופן ברור הסברים על בתי הספר הרוחניים של מצרים העתיקה, הדת והאלים, תיאוריות לגבי הפירמידות, משמעות מבנה המקדשים, צורת המחשבה המצרית, הגיאוגרפיה המקודשת של הארץ, והאמונה בחיים לאחר המוות. וכן על התרבות של הנבָּטים, ובמיוחד על האמונות והדת שלהם. לאחר מכן מציע הספר שני מסלולי טיול, האחד בפטרה והשני באתרי מצרים העתיקה, בחרתי את אתרי ביקור החשובים ביותר ואת אלו שבהם יש אווירה מיוחדת, והרחבתי על מה אפשר ללמוד ולחוות במקומות אלו מעבר לביקור הרגיל, אני מצביע על הדברים המיוחדים, ההיסטוריה האמונות, האמנות והרוחניות הקשורה לכל מקום ומקום.
מחקרים הראו שישנם שני סוגי מטיילים, כאלו שמחפשים חופש מהיום יום, הסחת דעת, בידור, וכאלו שמחפשים חוויה אותנטית, לימוד, התנסות, חשיפה למשהו עם משמעות, שני סוגי הטיולים טובים, אבל הספר מיועד למטיילים מהסוג השני. וגם לאלו המעוניינים להרחיב את השכלתם, ומתעניינים בתרבויות ודתות ברחבי העולם, במורשת ההיסטורית והרוחנית המשותפת לכל המין האנושי. 

לקריאת כמה פרקים מהמבואות על מצרים העתיקה - לחצו כאן
לקריאת פרקי המבוא על המסלולים במצרים - לחצו כאן
לקריאת מבואות על הנבטים בפטרה - לחצו כאן
לקריאת שאר הפרקים, על המסלול והאתרים במצרים ופטרה, כולל מקומות לא מוכרים, קנו את הספר
בקרוב בהוצאת פראג
קריאה מהנה


ספרים נוספים בנושאי מסורות רוחניות, זאב בן אריה (הוצאת פראג) - לחצו לקישור
יופיו של הוורד - טיולי תרבות ורוח לבולגריה
לב הבלקן - טיולי תרבות ורוח לסרביה, מונטגרו ומקדוניה
סופים בבלקן - טיולי תרבות ורוח לאלבניה, קוסובו ומונטנגרו
​מסתורין יווני - טיולי תרבות ורוח ליוון
מסתרי ארון הברית - טיולי תרבות ורוח באתיופיה
הפלא השביעי - טיולי תרבות ורוח למצרים
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו