הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

ספר מסתרי ארון הברית אתיופיה - טיולים לרחבי העולם

הספר מסתרי ארון הברית - טיולי תרבות ורוח באתיופיה
כולל מסלול תרבויות עתיקות, וגם יהדות, מסלול נצרות באתיופיה ומסתרי ארון הברית

זה מה שרשום על הדף האחורי של הספר
אומרים שהעולם הוא שיקוף של מציאות פנימית הקיימת בתוכנו, ואתיופיה היא ראי מלוטש במיוחד. רוב האנשים חיים שם כמו בתקופת התנ"ך וזה משקף את התרבות המערבית שאנחנו חלק ממנה, על חולשותיה ויתרונותיה. המפגש עם יהודים פלאשים המתפללים בעברית, אך נראים ומתנהגים כמו האתיופים האחרים, מוציא את המבקר המתבונן מהפרובינציאליות הישראלית והופך את היהדות לדת אוניברסלית. המפגש עם נצרות ואסלאם אתיופיים משקף את חשיבות הדת לאדם, ומאיר את האמונות הללו מבחינת משמעותן ומהותן. אתיופיה היא עולם בפני עצמו השונה משלנו. המבקר בה נמצא בטווח תרבותי אחר, וגם המיסוך של המלונות הטובים ומדריכי התיירים שמשתדלים למצוא חן לא יכול להסתיר זאת.
בספר "מסתרי ארון הברית" נפתח בפעם הראשונה לקהל הרחב סיפורה המיוחד של הנצרות האתיופית המאמינה בקיומו של ארון הברית שמעניק מחסדיו לאתיופיה, מסופר על התפתחות האדם והופעת ההומו ספיאן הראשון באפריקה, קיום תרבויות עתיקות ולא מוכרות לפני אלפי שנים שהשאירו אחריהם מונומנטים מרשימים, הקשר שבין אתיופיה שהיא מקור הנילוס למצרים והעמים השמים, ובכלל זה היהדות העתיקה, והיחס המיוחד של האסלאם לאתיופיה
הספר "מסתרי ארון הברית" מספר על עם אמיץ ומיוחד, עדין ורגיש, ששמר על תרבותו ודתו במשך אלפי שנה והקים ממלכות אדירות.
הספר מגלה מה מאחורי האדריכלות המופלאה של העיר החצובה בסלע לליבלה, האובליסקים באקסום (הגדולים ביותר בעולם) והכנסיות העתיקות בהרי תיגראי, הוא מבאר ונותן מפתחות להבין את האמנות הייחודית האתיופית, מסורת הציור, מגלה את הדו משמעות העמוקה של השירה הדתית (מסורת הקוואין) ואת הסמליות של הכלים והסגנונות המוזיקאליים השונים.  
הוא מספר על הקהילה הפלאשית והמורשת שלה, ומעמיק באפשרות שהאתיופיה כולם היו יהודים.
הספר מיועד למטילים באתיופיה המעוניינים להרחיב את השלכתם, אך גם למתעניינים בתרבויות ודתות ברחבי העולם, במורשת ההיסטורית והרוחנית המשותפת לכל המין האנושי.
צפון אתיופיה הוא האזור ההררי הרצוף הגבוה ביותר ביבשת, מעין טיבט של אפריקה, רמה פוריה וירוקה עם מקורות מים רבים שהייתה הבית של הממלכות האתיופיות לדורותיהם, הספר מגלה אתרים נפלאים ולא מוכרים בהרים כגון הר הצלב בשואה, ומציע מסלול מקיף בצפון אתיופיה בדגש תרבויות ודתות למתעניינים.

לקריאת הפרק הראשון של הספר - מבוא לתרבויות עתיקות - לחצו כאן
לקריאת מבוא למסלול צפון אתיופיה - לחצו כאן
לקרוא את שאר הפרקים, מסתרי ארון הברית, על המסלול והאתרים השונים, קנו את הספר, הוא יצא (כבר נמצא בבית הדפוס) בקרוב בהוצאת פראג
קריאה מהנה


ספרים נוספים בנושאי מסורות רוחניות, זאב בן אריה (הוצאת פראג) - לחצו לקישור
יופיו של הוורד - טיולי תרבות ורוח לבולגריה
לב הבלקן - טיולי תרבות ורוח לסרביה, מונטגרו ומקדוניה
סופים בבלקן - טיולי תרבות ורוח לאלבניה, קוסובו ומונטנגרו
​מסתורין יווני - טיולי תרבות ורוח ליוון
מסתרי ארון הברית - טיולי תרבות ורוח באתיופיה
הפלא השביעי - טיולי תרבות ורוח למצרים
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו