הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

הררית - טיולים לרחבי העולם

הצעה לטיול להררית - לחצו כאן
 

שינוי השדה האנרגטי של המדינה - הררית

מהו המדע הוודי של מהרישי?
המדע הוודי העתיק של הודו.
איש אינו יודע אם ידע זה קיים אלפי שנים, עשרות אלפי או אפילו מיליוני שנים.
יש שטוענים שהוא קיים מאז קיימת התודעה האנושית.
זהו הידע העתיק ביותר של האנושות.
ידע שלא נכתב בידי אדם אלא היה ההתנסות הישירה של הרישים הקדומים.
אותם חכמים שראו במו עיניהם את מגוון חוקי הטבע, וניסחו חוקי טבע אלה במלים.
למדע העתיק הזה, יש הרבה תחומים מאוד מעשיים, פרקטיים ביותר.
מהרישי מהש יוגי הוא המדען הבר-סמכא העולמי לענייני תודעה. והמלומד הוודי החשוב ביותר בעולם.
מהרישי זכה בהכרה כלל עולמית, בשל החייאתו את מדע התודעה הוודי העתיק, למדע שיטתי של תודעה, טכנולוגיות מעשיות של תודעה, סדרה של יישומים המבוססים על חוק הטבע, אשר זמינים היום באמצעות המדע המודרני, והיו זמינים מאז ומתמיד באמצעות המדע הוודי העתיק של הודו, גישות משולבות (אינטגרטיביות) של מתמטיקה וודית, אדריכלות וודית, חינוך וודי, בריאות וודית, חקלאות וודית ועוד.
התגליות האחרונות בעולם המדע, האמנות, והמסחר איתרו את מקורה של כל דיסציפלינה – פיסיקה, מתמטיקה, כימיה וכדומה – על הבסיס של ידע שלם, הידע של השדה המאוחד של כל חוקי הטבע.
תחום זה של ידע שלם, בבסיס כל שיטה או מערכת, הוא היכולת לפתח זמינות של ידע שלם, 'ופרי כל הידע', לכל אדם.
מדע התודעה של מהרישי הוא מדע עמוק עם יישומים מעשיים של חוק טבע שלם, של יישום מלא של שדה מאוחד של כל חוקי הטבע שנבדק כיום על ידי פיסיקאים תיאורטיקנים, מתמטיקאים, פיזיולוגים כבסיס של חוק הטבע.
המדע המודרני, בעשור האחרון, בגישה האובייקטיבית שלו לרכישת ידע, חקר בצורה שיטתית רבדים יותר עמוקים של תפקוד הטבע, מהמקרוסקופי למיקרוסקופי, מהשונה למאוחד.
מהרובד האטומי, לגרעיני, לתת-גרעיני, לרבדים מעודנים של חוק הטבע ובשיאו - תגליות של הזמן האחרון - התגלית של השדה המאוחד של כל חוקי הטבע בבסיס של היקום כולו.
תיאוריות מכניקת הקוואנטים של הפיסיקה המודרנית, זיהו את הטוטאליות של חוק הטבע, שדה מאוחד של התחום המתייחס לעצמו של האינטליגנציה האוניברסאלית, בבסיס של כל הזרמים השונים של חוק הטבע, שמושלים ביקום העצום.
במילים אחרות המדע המודרני גילה את המשכן של הטבע שתומך בפעילות של האחדות בתוך עצמה, ושמביאה את הנביעה השיטתית של זרמי השוני של חוק הטבע.
הזרמים שמושלים בחוקי הטבע בכל הרמות של הקיום ביקום כולו.
הידע הזה של האחדות, הידע של שדה מאוחד של כל חוקי הטבע הוא ידע של התודעה, הידע של האינטליגנציה.
הידע של הבסיס הזה, של האינטליגנציה היה כבר ידוע מאז שחר האנשות, בחכמה הוודית העתיקה של הודו.
אבל בעידן המדעי הזה, מהרישי השומר הגדול ביותר של הידע הזה של הודו, חידש את הספרות הוודית הענפה והידע הוודי העצום, למדע שיטתי ושלם של תודעה, למדע של השדה המאוחד של כל חוקי הטבע ולטכנולוגיות מעשיות של תודעה, של דינאמיקה של תודעה לטובת האנושות כולה.
המדיטציה הטרנסנדנטלית של מהרישי היא טכנולוגיה שיטתית לפיתוח מלוא התודעה האנושית, שממקדת את תשומת הלב פנימה, מאפשרת להתנסות ולחשוף רבדים יותר עמוקים של האינטליגנציה האנושית, המתאימים לרבדים יותר עמוקים של הטבע עצמו.
השיא של אלה, הוא התנסות ישירה בתודעה טהורה, שהיא ההתנסות הישירה בשדה המאוחד של כל חוקי הטבע.
ההתנסות הזו של חוק הטבע המלא שבפנים, מרחיבה את התודעה האנושית, ומפתחת את המוח בצורה הוליסטית.
ההתנסות הזו בשדה המאוחד של כל חוקי הטבע זוהתה על ידי המדע המודרני כמצב תודעה רביעי ראשי – שונה ממצבי העירות, השינה והחלימה.
המדע הוודי של מהרישי וטכנולוגיות התודעה שלו, מאפשרים לכל יצור אנושי עלי אדמות, לא רק גישה של התנסות ישירה , באותו שדה מאוחד של הכוח המארגן האינסופי של אינטליגנציית הטבע שבפנים, אלא שהם גם מאפשרים לכל אדם ליישם את אותו ידע בסיסי ביותר של חוק הטבע, כדי לשפר באופן ישיר את חייו ואת חיי החברה כולה.
במיוחד תכנית המדיטציה הטרנסנדנטלית, והטכניקות המתקדמות שלה, שהן כולן טכנולוגיות של התנסות ישירות של מדע התודעה הוודי של מהרישי.
טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית והטכניקות המתקדמות שלה, לוקחות את המודעות האנושית, ומכוונות אותה באופן שיטתי פנימה, להתנסויות ברבדים עמוקים יותר של תהליך החשיבה, ושיאן ברמה העמוקה ביותר של תהליך החשיבה, ההתנסות הישירה במקור המחשבות.
ההתנסות הישירה במקור המחשבות, המצב המעודן ביותר והרחב ביותר של התודעה האנושית, הוא ההתנסות הישירה בשדה הזה של האינטליגנציה, השדה של התודעה, שהוא השדה המאוחד שהתגלה על ידי המדע המודרני.
בצורה זו המודעות האנושית יכולה באופן שיטתי להתרחב, עם הטכנולוגיות החינוכיות של המדע הוודי של מהרישי, ולהתנסות בחוק הטבע השלם – השדה המאוחד.
כשמתנסים בחוק הטבע השלם, ומחיים אותו בצורה מלאה בתודעה ובפיסיולוגיה של המוח של האדם, אזי המחשבות והפעולות האינדיווידואליות מתואמות בצורה שלמה לחוק הטבע, הן באופן ספונטאני תומכות בחיים.
התוצאה היא פעולה שבאופן ספונטאני תומכת בחיים יוצרת השפעות מקדמות בצורה מרבית, לאדם עצמו ולכל החברה והיא המפתח לשלטון עצמי ספונטאני. היכולת של כל אדם, באמצעות החינוך, למשול בחייו הוא באופן שהינו נטול בעיות.
כך שבאמצעות חינוך, חינוך המושתת על התודעה, חינוך המושתת על השדה המאוחד, או החינוך הוודי של מהרישי, שמכיל טכנולוגיות שיטתיות, מוכחות באופן מדעי, לפיתוח שלם של המוח, על ידי ההתנסות של חוק טבע שלם, ניתן ליצור ברית בין התנהגותו של האדם לחוק הטבע השלם.
חינוך שכזה יספק לכל ממשלה את המפתח, להביא את האומה שלה ליכולת למשול בחייה באופן ספונטאני.
אומה שמושלת בחייה באופן ספונטאני, היא אומה המורכבת מאזרחים שמושלים בחייהם באופן ספונטאני, אזרחים שבאמצעות חינוך הולם, יגדלו עם יכולת הטבעית לחשוב ולפעול באורח נכון – לחשוב ולפעול בתאום עם חוק הטבע וליהנות מתמיכה מלאה של הכוח המקדם של חוק הטבע כדי להגשים בצורה יעילה וחסרת מאמץ, את הרצונות שלהם, ובו בזמן, באורח ספונטאני לקדם את ענייניה של החברה כולה.
התרחבות הפעילות המוחית על ידי פעילות מסודרת של המוח, שהיא התוצאה של ההתנסות הישירה בשדה המאוחד, חוק הטבע השלם, התחום של תודעה טהורה שבפנים, מצב המודעות שמדעני הפיסיולוגיה המודרניים מתארים כמצב התודעה העיקרי הרביעי, שונה באופן פיסיולוגי וסובייקטיבי ממצב הערנות, החלימה והשינה.
יש לנו כאן, תגלית משמעותית ביותר, בתחום פיתוח היכולת האנושית המלאה.
מערכת חינוך שמאפשרת פיתוח כל המוח, ומפתחת אצל כל אדם עלי אדמות את היכולת למשול בחייו הוא ללא בעיות.
מהרישי מעניק זאת לכל ממשלה.
הוא מעניק את המפתח הזה של מנהל ספונטאני שמושל בעצמו, ומכוון למניעה, העדר כל בעיה, לכל ממשלה.
מהרישי מספק גם לכל ממשלה קיצור-דרך רב עוצמה .
הממשלות צריכות לא רק לעדכן את החינוך שלהן שיהיה מושתת על השדה המאוחד, חינוך המושתת על התודעה, שיוכל לפתח את המוח בשלמותו, ולפתח אזרחות למופת, אלא שלכל ממשלה נותן מהרישי כעת מכשיר רב עוצמה, שהוא הטכנולוגיה של תירגול בקבוצה של המדיטציה הטרנסנדנטלית והטכניקות המתקדמות שלה כולל תוכנית הסידהי של המדיטציה הטרנסנדנטלית שכוללת את מה שנקרא התעופה היוגית.
קיצור דרך זה, באמצעותו ניתן, ממש בין-לילה, לרכז קבוצות כאלה של מתרגלים מיומנים.
ההתנסות הקולקטיבית בשדה המאוחד של חוק הטבע, וההחייאה הקולקטיבית שלו, על ידי תרגול קבוצתי של המדיטציה הטרנסנדנטלית, יוצר דחף רב-עוצמה של חיוביות, אחדות וקוהרנטיות בתודעה הקולקטיבית של החברה כולה, ההשפעות הרחבות של תרגול קבוצתי על החברה, מה שנקרא השפעות שדה של המדיטציה, מוכרות בספרות המדעית כאפקט מהרישי.
השפעות אלו מספקות לכל ממשלה את היכולת לשנות את איכות התודעה הקולקטיבית ואת איכות החיים של האומה מייד.
בלי שום עיכוב, ניתן לאמן קבוצות כאלו של מתרגלים בצבא, בכל אוניברסיטה או בית ספר גדולים, בכל מקום עסק גדול, כי אפילו קבוצה אחת שגודלה שווה או גדול מבערך השורש הריבועי של אחוז אחד מכלל האוכלוסייה, אוכלוסיית האומה, למשל, מודטים ביחד, מתנסים ומחיים את תחום התודעה, השדה המאוחד, ביחד, גורמים לתנועה כזו של אחדות וקוהרנטיות, להשפעה כה רחבה של חיוביות בחברה, נטיות האומה מייד מתהפכות, מאלימות, פשיעה, טרור, מלחמות ובעיות, לחיוביות, הרמוניה, ועלייה בשלום בכל האוכלוסייה ובכל העולם.
זה הוכח בלמעלה מ – 50 מחקרים מדעיים, שפורסמו בכתבי העת המובילים בעולם, ברבע המאה האחרונה, וכתוצאה מזה, יש לנו טכנולוגיה מוכחת מדעית, שמהרישי מציע לכל ממשלה, שמאפשרת לכל ממשלה, במהלך של ימים בודדים, לספק את התנאים, באמצעות קבוצות כאלו של מודטים, לשנות את כיוונה של החברה כולה, לסיים את כל הבעיות, ולמנוע מבעיות חדשות מלצוץ.
בהררית חיים אנשים לפי המדע הוודי של מהרישי. מהרישי מהש יוגי חידש את מדע התודעה, מדע המבוסס על ידע עתיק, שבעיקרו הוא עקרונות לאיכות חיים טובה יותר בהתאם לחוק הטבע.

היישום של התורה ביישוב מחולק לכמה תחומים:

תרגול אישי: טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית, טכניקה של תרגול מדיטציה פשוט, עשרים דקות, פעמיים ביום, שלפי מחקרים מדעיים הוכח שהוא עוזר לתפקוד המערכת האנושית.
הררית הוקמה כישוב של אנשים העוסקים במדיטציה טרנסנדנטלית, משרדי האגודה הבינלאומית למדיטציה נמצאים שם, 10 מורים מוסמכים למדיטציה חיים בהררית, ובתיאום מראש הם ישמחו להסביר על השיטה ולהיפגש. בהררית גם אנשים רבים עם סיפור חיים מעניין מאד הקשור לחיבור שלהם למדיטציה, גם כאן אפשר לסדר פגישה בתיאום מראש דרך משרדי האגודה .
תרגול קבוצתי: בהררית מתקיימת גם תרגולת קבוצתית של מדיטציה טרנסנדנטלית, קורסים מתקדמים, ואף שלב מתקדם שנקרא: "תעופה יוגית"


מכוני בריאות: הגישה הוודית לבריאות – מהרישי:
גישה של מניעה, הדרך לשמור על הבריאות הגופנית היא על ידי תזונה נכונה, אורח חיים נכון, סדר יום נכון. ברפואה הוודית מטפלים בגוף בעזרת עיסויים מיוחדים, גם כטיפול מונע וגם כטיפול ספציפי במחלות על ידי עיסויים המומלצים על ידי רופא קונוונציונאלי שעבר הכשרה בשיטה זו.
בהררית קיים מרכז בריאות – איור וודה, בו ניתן השירות והטיפולים הקשורים לגישה הוודית לבריאות.

 

אדריכלות בהרמוניה עם חוק הטבע – מהרישי סטפטיה וודה:

המהרישי לימד עקרונות של בנייה של בית שיהיה בנוי בצורה נכונה כדי לגרום לדיירים יותר הרמוניה ואושר, העקרונות הללו קובעים את כיווני הבנייה, את המידות שלפיהם נבנה הבית, בהתבסס באופן אישי על בעל הבית (למשל, המידות שמשתמשים בהם בבית נקבעים בחלקם לפי אורך האמה של בעל הבית) , ובהתבסס על חישובים ונוסחאות מתמטיות שלוקחות בחשבון את הקשר שבן האדם לבן הפלנטות וכו', העקרונות הללו קובעים דברים רבים נוספים בבית: למשל, שבמרכז הבית יהיה בגג פתח לאור, ועוד…
כחלק מאדריכלות הבית יש מחלקה שנקראת גינון ובה יש המלצות הנובעות מהידע העתיק איזה צמחים לשים באיזה כיוון של הבית ובאיזה מרחק מהבית.
בשנים האחרונות ניבנו בתים מספר בהררית לפי עקרונות הסטפטיה וודה, ניתן לראות אותם ברחוב הראשי של הררית ( כל הררית היא בעצם רק רחוב אחד). ניתן גם לשמוע הסבר על השיטה ואולי גם לראות את הבתים מבפנים בתיאום מראש דרך משרדי האגודה הבינלאומית למדיטציה .
כחלק מהשלב הבא של התרחבות היישוב, מתוכננת עתה שכונה חדשה ובמסגרת התכנון יש התחשבות בעקרונות הסטפטיה וודה.

 

אסטרולוגיה וודית – מהרישי גיוטיש:

בתנועה של המדיטציה ישנם אנשים המוסמכים לתת יעוץ בנושאי האסטרולוגיה הוודית שהיא שונה מהאסטרולוגיה הרגילה אך לא פחות עתיקה ממנה, אנשים אלו קיבלו את הידע שלהם במסגרת מסורת משפחתית עתיקה בהודו, הם מסתובבים בעולם בין קהילות המדיטציה ומדי פעם מגיעים לארץ,
על סמך מפת הלידה שמכינים לכל אדם ניתן לראות מהלך החיים בתחומים של משפחה, קריירה, בריאות, וכו"… וכאשר על סמך המפה הזו רואים שבעתיד ספציפי יש בעיה, אז השיטה הזו ממליצה לעשות לאותו אדם פעולה מסוימת בכדי להקטין או למנוע את הבעיה, ומצד שני אם רואים כיוון למשהו חיובי שמתקרב ובא, אז השיטה ממליצה איך להגביר את זה בכדי למצות את המהלך בצורה הטובה ביותר. במסגרת הייעוץ האסטרולוגי הוודי יש יעוץ התאמה בן בני זוג, בן שותפים לעסק, ייעוץ בענייני עסק, בית, ועוד, ואף את השכונה החדשה בהררית עומדים להקים בהתחשבות בייעוץ האסטרולוגי הוודי.
במספר בתים בהררית ישנם מצפי כוכבים וודיים, שהם חלק מהאדריכלות הוודית – סטפטה וודה. מצפה כוכבים הודי, בניגוד למערבי, הוא פריט קטן בגודל שולחן קטן.


מוזיקה:
במסגרת המדע הוודי של המהרישי כלולה מוזיקה הנקראת: "מהרישי גנדרווה וודה:
זאת מוזיקה המותאמת לשעות היממה, מחליפים את סוג המוזיקה כל 3 שעות. כשמשמיעים את המוזיקה הנכונה בזמן הנכון היא יוצרת השפעות חיוביות בבית.
למהרישי, דרך אגב, יש גם ערוץ טלוויזיה משלו.
בהררית יש גם אומן העוסק במוזיקה אלטרנטיבית משלו, הלא הוא ניקו לוי. הוא פיתח מופע הנקרא "צליל בטבע" המוצג במועדון המקומי – "סתווה" במסגרתו משולבים קולות וצלילים שהוא הקליט מהטבע באזור, המופע הוא חוויה מדיטטיבית מדהימה וניתן להשתתף בו במועדים קבועים או לפי הזמנה.

 

אטרקציות נוספות בהררית  :

מבדד נטופה: מבדד של כמה נזירים שהתיישבו על ההר עוד לפני שהוקם היישוב, הם גרים בביתנים נפרדים הפזורים ביער, והם שיפצו מערה והפכו אותה לבית התפילה שלהם, שעות הביקור הם כל יום חוץ מיום א עד הצהרים. מומלץ לבקר ולו רק בשל הטבע הפראי והנוף הנפלא הנשקף מההר אל כל מרחבי הגליל (פסגת הררית היא מהפסגות הגבוהות בגליל התחתון ומתרוממת בחדות מעל סביבתה, ניתן להשקיף ממנה על כל הגליל, מהכינרת ועד החרמון, מהים התיכון ועד חיפה.
ליד הררית ניתן למצוא את היישוב יחד, גם הוא של אנשי מדיטציה, שבחרו לגור יחד בצורת יישוב של קיבוץ. היום הישוב יחד הוא כבר לא רק קיבוץ, וגרים בו לא רק אנשי מדיטציה, במקום מרכז טיפולים וספא קטן ונחמד.


סיפורו של מרכז בריאות מיוחד
בצמוד להררית, כלפי מערב, ישנם 2 שורות בתים עם גגות ירוקים, זה היישוב הקטן – גדול בשם "יחד" בו גרים יחדיו כ30 משפחות העוסקות גם הם במדיטציה רוחנית ובטכניקות רוחניות אחרות, היישוב הוקם במקורו כקיבוץ של מודטים, אולם נפתח לאחרונה, הפסיק להיות קיבוץ, וקלט לתוכו גם השפעות אחרות מעבר למדיטציה.
בקומה התחתונה של מבנה המשרדים של היישוב,במקום הנישא על גבעה שמעל הבתים, ישנו מרכז בריאות וסדנאות אלטרנטיביות ובו כמה דברים מעניינים ביותר:
ראשית, אם חשקה נפשכם בצילום קיריליאני, טכניקת צילום שבעזרתה אפשר לצלם את השדה האנרגטי שמסביב לגופנו, ביחד, אפשר לעשות זאת.
תמיר ורדה הייתה גרפולוגית משפטית שנים רבות, עד שפגשה את המדיטציה, בגיל 70 היא נסעה לחול ללמוד את רזי הצילום הקיריליאני, וחזרה ועמה מצלמה המצלמת את האנרגיה היוצאת מכפות הידיים וכפות הרגליים שלנו, ומשאר איברים בגוף.
לפי תורות עתיקות, אזוטריות, ואף לפי המדע החדיש של הביו אנרגיה, כל גוף חי מוקף מסביבו, ונמצא בתוך, שדה של אנרגיה, שנקרא לעיתים גם ההילה או ה"אאורה". פעילויות החיים הם תוצר של אינטראקציה בן השדה שסביבנו לבן הגוף, זאת אומרת שכל דבר שאנחנו עושים פיזית, רישומו יופיע בשדה האלקטרו מגנטי הנמצא סביבנו, וכל דבר הקורה בשדה האנרגיה הנמצא סביבנו ישפיע, לכן, על הגוף שלנו, מחשבותינו, תחושתנו הפיזית, רגשותינו, וכו' .
בשנות ה30 של המאה ה20 פיתחו ברוסיה בני הזוג קיריליאן טכניקה של צילום המאפשרת לצלם את האנרגיה היוצאת, או הנמצאת, מסביב לגוף, ברמה הראשונית שלה, המדהים בצילומים הוא (צילומים שמופיעים גם בפרסומים מדעיים ובחוברות כמו הנשיונל גאוגרפיק) ששדה האנרגיה נראה בצילומים כמושפע ממצבים רגשיים ונפשיים של המצולם. השדה מקבל צבע אחר, בהירות אחרת, עוצמה אחרת, בשונה מבן אדם לבן אדם, ובשונה באותו אדם בצילומים שצולמו במצבי "רוח" שונים. (מפורסמת, למשל, תמונה של אורי גלר , או יותר נכון לומר ידו של אורי גלר, בזמן שהוא מכופף כפיות, רואים אז כעין סילון של אור, קו של אור, יוצא מקצה אצבעו).
אחד הדברים הבולטים בצילומים הקיריליאנים, ובנושאי האנרגיה בכלל, הוא הנושא של הצבע:
בתמונות הקיריליאניות משתנה הצבע של השדה לפי מצב רוחו של האדם, אדם רגוע ושלו יופיעו באאורה שלו הצבע הכחול, אדם עצבני יופיע באאורה שלו הצבע האדום, אדם העוסק בריפוי יופיע באאורה שלו הצבעים הירוק והצהוב, ואדם חושב יופיע באאורה שלו הצבע הלבן. מעניין הדבר שבתורות קדומות, כמו למשל ציורי האיקונין הנוצריים, מופיעים הצבעים בציור האאורה באותה התייחסות (ראה טיול צבע בגליל).
בתיאום עם וורדה, ניתן כאמור, לצלם את השדה היוצא מגופכם, ותוך כדי כך ללמוד על האנרגיה שלכם.
אם בצבעים עניינו אזי התחנה הבאה שלנו היא אוסף הבקבוקים האגדי של מרים זלינובסקי, גם היא מהגרעין המקורי של יחד, קוראת צבעים בשיטת האאורה סומה:
האאורה סומה , למרות שמה, היא שיטה שפותחה באנגליה ולא ביפן, במאה ה20 :
תמציות פרחים בתרכובת נוזלית כוהלית מיוחדת הוכנסו לבקבוקונים בתהליך מיוחד ונותנים אוסף מרהיב של צבעים, כשבכל בקבוקון 2 צבעים, צבע אחד בחצי התחתון, ועליו צף צבע אחר בחצי העליון של הבקבוקון. המשתתף בקריאה בוחר כמה בקבוקונים ומסדר אותם לפי סדר, ולפי בחירתו נעשית הקריאה, התוצאות מדהימות.
ניתן לשמוע הסברים על השיטה, לראות את הבקבוקונים, ואף לעשות קריאה, בתיאום עם מרים.
חלק מכוחם של הבקבוקים של האורה סומה נובע לא רק מהצבעים שלהם אלא גם מהנוזל שבתוכם הם שרויים – התמצית.
נוזלים, ומים בפרט, נחשבו כבר בימי קדם כמסוגלים להכיל קדושה, ומכאן המסורות של הטבילה ביהדות ובנצרות, מים מקודשים בכנסיה, ועוד…
ביחד ישנו אדם בשם אמיר, המסוגל, לפי טענתו, להחזיר אנרגיה חיובית למים, להחזיר להם את כושר ההתחדשות והטיהור העצמי, בעזרת מתקנים מיוחדים הנקראים: "מים חיים – טבע החיים", המיובאים מחו"ל. מתקנים אלו שוברים את הזיכרון של המים, אותו זיכרון שנמצא בבסיס ההומאופטיה (לפי טענת ההומאופטיה מולקולות מים מסוגלות לזכור את החומר שהיה בתוכם, גם אם הוא במינון מאד מאד נמוך), ועל ידי כך מאפשרים למים לחדש את עצמם. מים שעברו תהליך זה, בין אם זה מים עומדים במכלים או מים זורמים בצנרת, איכותם הולכת ומשתפרת כל הזמן, טעמם כמי מעיין טהורים, הם מלאים וממלאים בחיוניות. כך לפחות לפי דבריו של אמיר. ניתן לראות ביחד את המכשירים שאמיר מייבא לצורך טיהור המים, גם מכשירים לשימוש ביתי וגם גדולים יותר לשימוש ציבורי, וכן לטעום מן המים! (חשוב ביותר). ואף לראות מעיין זורם מלאכותי במעגל סגור שאמיר ייצר במערה מתחת לבניין!


לא רחוק מהררית נמצא הכפר דיר חנא. הכפר נמצא על גבעה שגם היא בתוך בקעה פורייה, אלא שהפעם זו בקעת סכנין, בראש הגבעה גם כן מצודה, אלא שהפעם המצודה היא מימיו של דהאר אל עומאר – שליט הגליל במאה ה18.
הכפר דיר חנא נקרא על שם יוחנן, התלמיד האהוד על ישוע וכנראה גם כותב אחת מבשורות הברית החדשה. משום מה המנזר שהיה במקום נקרא על שמו, אולי היה זה כפר הולדתו.
משום מה באזור זה יש רשת של אתרים הקשורים ליוחנן. מעל דיר חנא, ליד הררית, ישנו מנזר עכשווי על שם יוחנן בו חיים 3 נזירים והנקרא מבדד נטופה. בדיר אל אסאד היה מנזר על שם יוחנן, ומערת אל קידר שמעל כרמיאל נחשבה למערה קדושה ליוחנן, אולי באמת חי אחד בשם יוחנן באזור זה?


קראו על ישובים רוחניים אחרים - לחצו לקישור
הררית
הרדוף
ענבר
יודפת
מעלה צביה

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו