הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

טארות ודמנהור - טיולים לרחבי העולם

קלפי הטארות

קלפי הטארות הם מעין אנציקלופדיה של ידע מאגי עתיק שמקורה האגדי במצרים. זו מערכת של עשרים ואחד קלפים שהם בעצם תמונות, כשכל אחד מהם מייצג ומסביר מציאות אנרגטית קוסמית ושלב אחד בהתפתחותו האפשרית של האדם. הם מתחילים בדמותו של גבר המפליא בלהטיו, שנקרא הלהטוטן – או באנגלית juggler. יש מערכות טארות שבהם הקלף הראשון נקרא בשם "הקוסם". זהו אותו אדם שמעביר אותנו מהעולם הרגיל אל העולם הלא נראה, לעולמות הרוח, ועושה זאת בדרך קסם. הוא היחיד שמסוגל לעשות זאת, מכיוון שהוא שולט הן בכוחות העולם הזה והן בכוחות העולם הנסתר.
מבחינתם של אנשי דמנהור אין ספק שהקוסם הוא אוברטו או בשמו הדמנהורי – פלקו. הוא הכניס אותם בסוד התורה הנסתרת, ההתפתחות האבולוציונית האפשרית של המין האנושי והאפשרות האישית שלהם להארה.
קלפי הטארות מסתיימים בקלף מספר עשרים ואחת ובו נראית אישה ערומה המחזיקה שרביט בידה ומסמלת את העולם, את האפשרות הגבוהה הקיימת באדם. אישה זו משולה ל'שכינה' והיא מופיעה כבר בקלפים מוקדמים יותר: בקלף מספר שתיים היא מופיעה בצורת כוהנת, בקלף מספר שלוש בצורת קיסרית המסמלת את אימא אדמה, בקלף מספר תשע-עשרה בצורת אישה עירומה הדוחה את הנחש ומסמלת בזאת את תיקונה של חווה והמין האנושי.

בקלף מספר שבע-עשרה, הנקרא גם קלף הכוכב, המופיע על רצפת החדר הכחול, מופיעה ה'שכינה' בדמות אישה עירומה הכורעת לשאוב מים ממעיין בעזרת שני גביעים, הנראים במקרה הזה כמו קונכייה, כשברקע הרים וכוכבים. האישה העירומה מייצגת את האידיאלים הקשורים לכוכבים, שבהם אין שום צורך ארצי. המעיין הוא מעיין החיים והגביע/קונכייה שבידה הוא הגביע הקדוש. זהו המצב הראשוני של בני האדם בגן העדן, המצב לפני הנפילה של המין האנושי, כשמתוך מעיין החיים נבע האור הרוחני שהנחה אותנו.
הטארות הם מסע של התפתחות מדמות גבר בקלף מספר אחד לדמות אישה בקלף מספר עשרים ואחת. מדמות אישה לבושה – קלף מספר שתיים - כוהנת, לדמות אישה עירומה בקלף מספר עשרים ואחת. המסע הרוחני משמעו התערטלות ממשא לא הכרחי, ניקיון וטוהר שבאים לידי ביטוי בדמות האישה העירומה.
הכוונה של הדרך הרוחנית של דמנהור היא להתחבר חזרה לאידיאלים של קלף מספר שבע-עשרה ולממש אותם באופן פרקטי על פני האדמה. לצורך כך יורדים מנהיגי האומה אל החדר הכחול בשעת הצורך, בכדי להתחבר בחזרה למוטיב שהניע אותם בתחילת הדרך, להיזכר באידיאליזם הנקי והטהור שממנו באו לפני שהתערבבו בעולם העשייה. הם יושבים בכסא החמר המיוחד, מסתכלים על הספרואיד הכחול, על ה'שכינה' – קלף מספר 17 שברצפה, ומתחברים חזרה לעצמם ולחזון שלהם. 

סוגי חפיסות הקלפים

בדמנהור יש חפיסת קלפים שפלקו צייר
בנוסף לכך יש מערכת קלפים של 111 קלפים המכילים את השפה המקודשת, בכל קלף אות - רעיון אחד, שנערכו על ידי אישה בשם shama, ומכילים ציורים של פלקו ובאישורו

מאמרים נוספים על דמנהור, המקדש, הקהילה ואורח החיים
המקדש מתחת לאדמה
הר הקסמים
האורקאל
לדבר עם עצים
 טארות ודמנהור
ספרואידים וסלפיקות
אלים חדשים
האלכימאי
היסטוריה דמנהור
קווים סינכרוניים
המקדש הפתוח
הדרך הרוחנית
חשיפה לדמנהור  - הצטרפו אלינו לאחד הטיולים הקרובים


רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו