הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

טיולים לחברות - טיולים לרחבי העולם

"מטרת לימודנו היא החיים לא בית הספר" סנקה


יום גיבוש לחברות בנושא צבעים בצפון:
נתחיל את היום בטיול בסמטאות צפת העתיקהשם נבקר בבתי הכנסת הצבעוניים. נדבר על משמעות הצבע הכחול ביהדות, על הקשר שבין הצבעים לספירות של הקבלה, ועל משמעות הצבעים בבניין המשכן, בגדי הכוהן הגדולבמקדש, בבתי הכנסת, ועוד...
נבקר אומנים שמשתמשים בצבע לפי הקוד הקבלי שלו, אומנים שייתנו לנו קצת צבע לחיים....לאחר מכן נעלה למצודת צפת לתצפית מדהימה על האזור.
יום הגיבוש יסתיים בסדנא של בחירת צבעים אישית לפי שיטתו של פרופסור לישר ובדיקת התאמה לעבודה לפי בחירה זו, כולל דוגמאות(אורך הסדנא כשעה). בעזרת הצבעים נלמד להכיר טוב יותר את חברנו לעבודה וגם את עצמנו.


יום גיבוש לחברות בנושא צבעים בירושלים:
נתחיל את היום בטיול בסמטאות ירושלים. נבקר בכנסיות, מדרסות מוסלמיות, בתי כנסת, ונעמוד על משמעות הצבעים ביהדות, נצרותאסלאם. נפתח לעומק נושאים כמו קוד הצבעים בציורי האיקונין הנוצריים, בבגדי הכמורה והליטורגיקה, קוד הצבעים בבית המקדש בירושלים, קוד הצבעים במיסטיקה המוסלמית.
נסיים את יום הגיבוש בהתכנסות בגיא בן הינום לסדנא של בחירת צבעים אישית לפי שיטתו של פרופסור לישר ובדיקת התאמה לעבודה לפי בחירה זו, כולל דוגמאות. (אורך הסדנא כשעה). בעזרת הצבעים נלמד להכיר טוב יותר את חברנו לעבודה וגם את עצמנו.


יום גיבוש לחברות בנושא אסטרולוגיה:
נתחיל את יום הגיבוש בטיול לבית הכנסת בבית אלפא, שם ישנו פסיפס של גלגל המזלות מלפני 1600 שנה. נדבר על חשיבות האסטרולוגיה ביהדות והקשר שלה ל12 השבטים, 12 אבני החושן וברכת השבטים של יעקוב. מבית הכנסת נצא אל מדשאות הגן הלאומי, שם נעשה סדנא של שעה וחצי שבמסגרתה תודגם קריאת מפה אסטרולוגית בעזרת כדורים צבעוניים ומפה גדולה.
במסגרת יום הגיבוש יינתנו דפי שאלות ומפות למשתתפים ובסדנא ננתח את הממצאים ביחד. בצורה זו יוכלו המשתתפים להכיר אחד את השני באופן אחר. לאחר הסדנא נטייל לגן הזן היפני שבקיבוץ חפציבה. גן זה הוקם על ידי כת המקויה. הסבר על הגן, העקרונות העומדים בתכנונו, ועל כת המקויה והקשר המיוחד שלה לעם ישראל ולארץ ישראל


יום גיבוש לחברות בנושא דרווישים
נתחיל את יום הגיבוש בביקור בגנים הבהאים בעכו. מקום של שקט והירגעות וגם המקום הקדוש ביותר בעולם לבהאים, קברו של מייסד הדת הבהאוללה. נסביר על הדרך הבהאית ו7 השלבים שמהם היא מורכבת ועל התפקיד והמשמעות של גן.
לאחר מכן ניסע לעכו לסדנא ולהדגמה של הריקוד של הדרווישים המחוללים. נצפה בהדגמה של ריקוד שהוא בעצם מדיטציה בתנועה, בה הכל נהיה אחד וזורם. ולאחר מכן נעבור סדנא של שעה של תנועה והירגעות.
לאחר ההירגעות נצא לשיטוט בסמטאות, נספוג את שלל הצבעים והריחות, נבקר בבית כנסת עתיק ומיוחד. נסיים את יום הגיבוש בביקור במרכז של מיסטיקנים צופים, אנשים שמקדישים את חייהם לאיחוד עם האל. מקום מרשים ביותר, אי של שקט בלב ההמולה. נספר את סיפורו של מסדר מיוחד שהתחיל במקום לפני 150 שנה. ונלמד מקצת מטכניקות המדיטציה וההקשבה שלהם.
 

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו