הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

גנואה - טיולים לרחבי העולם

ליגוריה הוא אזור החוף הצפון מערבי של איטליה, במרכזו העיר גנואה

פגלי – pegli
עיירה יפה צמודה לגנואה ובה מוזיאון לארכיאולוגיה ליגורית. המעניין במוזיאון הוא חדש קבורה מצרי שהובא ממצרים על ידי ארכיאולוג איטלקי, המעניין בחדר קבורה זה הוא ציור של הצל, אחד המרכיבים של האישיות לפי המצרים, אחד החלקים הרוחניים של האדם שכמעט ולא מופיע במקורות אחרים. המוזיאון ממוקם בווילה עם גנים יפים. יש בניינים יפים נוספים בפגלי וגם מוזיאונים לאמנות ואחרים.

גנואה

השם גנואה משמעו שער, אל העיר היה יונוס בעל הפנים הכפולים, היא הייתה עיר נמל עתיקה הקשורה לרומא. הג'ינס הגיע מגנואה שנקראת גם גנובה, והיה במקורו בגד של מלחים.
בימי הביניים התפתחה כמעצמה כלכלית מרכזית ומרכז של נצרות מיסטית ואחרת, הבן הכי מפורסם שלה הוא כריסטופר קולומבוס, החיפוש אחר משהו פלאי ואחר. בגנואה היה את האייקון של פרצופו האמיתי של ישו, המפית של וורוניקה, המדליון עם הפנים הקדושות שניתן ליוחנן פלאולוגוס הקיסר הביזנטי. גביע ירוק של ישו מהסעודה האחרונה שימש לרחיצת ידיים ואיסוף דמו של ישו זוהה עם הגביע הקדוש. מדובר בקערה מזכוכית ירוקה שמצאו הצלבנים במסגד הגדול בקיסריה בזמן מסעי הצלב, קערה זו נלקחה מהכנסייה הגדולה של קיסריה
הספר ruggero marino, Christopher Columbus the last Templar, destiny books, Vermont

פרנצ'יסקוס הקדוש עבר דרך גנואה במסעו מרומא לספרד. פרנצ'יסקוס מפאולה שניבא את כיבוש אוטרנטו על ידי העותומאניים הגיע לגנואה ב483. הוא הכריז על תקופה חדשה  שבה "לא יהיה אביר אחד על פני האדמה שלא יהיה חבר בצבא הקדוש של רוח הקודש" (קולומבוס, עמ' 30)
בקתדראלה של גנואה נשמר אפרו של יוחנן המטביל, הוא היה הפטרון של גנואה, של פירנצה, ושל המסדרים האביריים והבונים החופשיים, בנוסף לכך היה את עצמותיו של סנט ג'יימס, הסמל של ספרד והנביא של המזרח, גנואה שלטה על האי של כיוס בים האגאי, שנקרא העין הימנית של גנואה, והשרידים שלו הובאו משם בארון.
החיה של גנואה היא הגריפין, השומר על האוצר של היפרבוריאה בארצות לא נודעות. הגריפין מייצג שלוש יסודות: אוויר, אדמה ומים, קיום בין מציאות לדמיון. לפי דנטה הגריפין הוא סמל לטבע הכפול של ישו.

הסמל של העיר הוא הדגל של סנט גורג', שהוא גם המגן שלה, הגנואזים הביאו את האנגלים באניות לישראל בזמן מסעי הצלב, תחת הדגל של סנט ג'ורג', ולכן הדגל הזה אומץ גם באנגליה.
לגנואה היה תפקיד חשוב במסע הצלב הראשון, והם אלו שלמעשה כבשו את עכו, ולכן היה להם רובע גדול שם ופטור ממס
ליד הים יש את כנסייה הקבר של גנואה, המתייחסת לזו של ירושלים, מקומם של הטמפלרים ולאחר מכן ההוספיטלרים

בגנואה והסביבה גרים כיום קרוב למיליון איש, ויש בה את הנמל השני בחשיבותו וגודלו בים התיכון לאחר מרסיי.
העיר חידשה לאחרונה את פניה והנמל עבר מתיחת פנים, כרגע יש בו טיילות, בתי קפה, פסלים מונומטאליים עולים מתוך המים. מהנמל עולים בסמטאות אל הכיכר המרכזית ובה מזרקת מים יפה, בדרך יש את הקתדרלה הגותית המרשימה  
מאמרים על אתרים באיטליה - לחצו לקישור
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו