הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

מקדש אדם - טיולים לרחבי העולם

מקדש אדם

במקדש הנוכחי יש שמונה חדרים :
חדר המראות הוא החדר הגדול ביותר
מתחתיו יש את חדר הספרואידים שהוא לב המקדש
מתחתיו את חדר המתכות
מתחתיו את חדר האדמה התחתון
מצד השני של המקדש יש את החדר הכחול
לידו את חדר המים
מתחתיו את חדר האדמה,
ובצדו את המבוך 

המקדש הוא ישות חיה ומדברת. היופי של המקדש הוא שכל אדם רואה וחווה אותו בצורה אחרת. אין זה מקדש קבוע ונוקשה כמו המקדשים של ימי קדם, אלא הוא משתנה ונמצא באינטראקציה עם הקהילה של דמנהור והמבקרים.
לפי עניות דעתי, יש במקדש סדר מסוים שלא גלוי לעין במבט ראשון ובהסברים של אנשי המקום. גם אם סדר זה לא קיים והוא רק פרשנות שלי, הרי שהמתווה שבחרתי להסתכל דרכו על המקדש רלוונטי, מכיוון שהמקדש הוא סמל, וסמלים טבעם שאפשר לפרש אותם בהרבה מובנים.

לפי הבנה זו, ליבו של המקדש הוא אולם המים, בו נפגשים הקווים הסינכרוניים ובו נמצא הידע העתיק. זהו האולם הגדול הראשון שנבנה והיחיד שקירותיו צוירו ונכתבו באופן אישי על ידי פלקו. אולם המים מעיר את האש הפנימית שבאדם, את רצון החיפוש, את האלוהות. אל אולם המים מוביל החדר הכחול שהיה הפריצה לתוך ההר, החפירה הראשונה. החדר הכחול הוא חדר קטן שמהותו היא השפעת הכוכבים כפי שהם מופיעים בקלף מספר שבע-עשרה בטארות.

אולם המים מחלק את המקדש לשני חלקים:
חלק אחד מתייחס להיסטוריה של העולם, הדתות והתרבויות השונות, חיפוש המין האנושי אחר משמעות, והתקלות שקרו במהלך ההיסטוריה האנושית. חלק זה של המקדש מדגיש את העובדה שבמידה ולא ניקח את עצמנו בידיים אנו צפויים לקטסטרופה, והוא כולל את שני אולמות האדמה, המבוך, ואולם הגזעים הנכחדים.
החלק השני של המקדש מתייחס לתהליך שינוי פנימי וטרנספורמטיבי של האדם, ליכולת ההתפתחות האישית, לאינדיבידואל במסע רוחני, והוא כולל את אולם המתכות, חדר הספרואידים ואולם המראות.  

אפשר להגיד שחלק אחד של המקדש מתייחס לאדם ואילו החלק השני – לעולם. כמובן ששני התהליכים קשורים זה בזה ותלויים זה בזה; החלק הקשור לאדם מתרכז בצד הקרוב יותר לפני השטח של המקדש, והוא מסודר בצורה של שלושה אולמות אחד מעל השני. העליון שביניהם – אולם המראות הוא בעל כיפה ענקית המדמה את השמיים ומעליה פתח לפני הקרקע. החלק הקשור לעולם מתרכז בצד העמוק והפנימי יותר של המקדש, הוא מתחיל באולם האדמה הנמצא מתחת לאולם המים, וממנו יש הסתעפות לאולם האדמה התחתון מצד אחד, ולמבוך ואולם הגזעים הנכחדים מהצד השני.
יש לציין שבעתיד יתווספו עוד חלקים למקדש ואז תתקבל תמונה הרבה יותר שלמה.

המקדש, אם כן, הוא בעל תפקיד כפול. מצד אחד הוא כלי לשינוי פנימי ולעזר בהתפתחות רוחנית, הן לקהילה של דמנהור והן לאנשים שמבקרים במקדש. מצד שני, הוא ביטוי של ההיסטוריה הרוחנית של העולם, כשתפקידו הוא לעורר את המין האנושי לפעולה שתמנע את הקטסטרופה של העתיד. המקדש הוא ספר חי, תפקידו להיות באינטראקציה עם המבקר ועם האנרגיות של כדור הארץ, הוא יצור חי ונושם, המשפיע על הסביבה ועל העולם.

העניין הוא איך להפוך את המקדש החיצוני למקדש פנימי.
הלימוד הגבוה של דמנהור נוגע בדיוק בכך.

 

לקריאה על אולמות המקדש השונים - לחצו לקישור

אולם האדמה

אולם המתכות

אולם המבוך

אולם הספרואידים

אולם הניצחון

אולם המים

החדר הכחול

אולם המראות

 

מאמרים נוספים על דמנהור, המקדש, הקהילה ואורח החיים

המקדש מתחת לאדמה

הר הקסמים

האורקאל

לדבר עם עצים

 טארות ודמנהור

ספרואידים וסלפיקות

אלים חדשים

האלכימאי

היסטוריה דמנהור

קווים סינכרוניים

המקדש הפתוח

הדרך הרוחנית

חשיפה לדמנהור  - הצטרפו אלינו לאחד הטיולים הקרובים

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו