הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

ספרואידים וסלפיקות - טיולים לרחבי העולם

ספרואידים

ספרואיד הוא כדור זכוכית או בדולח עגול מלא בנוזל אלכימי, דומה לכדורי הבדולח של המכשפות בימי הביניים. בדמנהור יש מעבדה אלכימית שבה מייצרים ספרואידים המשמשים לקשר עם עולמות וממדים אחרים. הם מופיעים בכל חדרי המקדש. תשעה ספרואידים מרשימים במיוחד מהווים חלק מקודש הקודשים שנקרא, לכן, חדר הספרואידים. אלא שכאן בחדר הכחול נמצא הספרואיד הגדול ביותר המכיל 66 ליטר של נוזל אלכימי. ספרואיד זה משמש למדיטציה, התחברות לחיים קודמים, לקול הפנימי שבאדם, אינטואיציות, וגם לחיבור למערכות כוכבים ביקום. כל הדברים הללו מחוברים ביניהם באמצעות הקווים הסינכרוניים.

סלפיקות

סוג של מדע עתיק המזמן אנרגיות לגור במבני ספירלות של מתכות.
ראו תרגום של הפרק הראשון בספרו של פלקו "האלכימאי", סלפיקה נולדת -
לחצו כאן

 

 

אלכימיה

המתכות בימי קדם נחשבו להשפעות של הפלנטות על גבי כדור הארץ, לגידולים בקרום כדור הארץ היונקים את כוחם ואת החומר שלהם מהחלל. מסיבה זו היו מפסיקים את הכרייה מפעם לפעם בכדי לאפשר למתכות לחזור ולצמוח, בכדי שהאדם יוכל לאסוף אותם כמו יבול. בנוסף לכך רווחה האמונה שהמתכות האצילות מתפתחות מהמתכות הפשוטות ושכל המתכות המוכרות הן בעצם שבעה שלבים התפתחותיים של אותו חומר עצמו.

התהליך האלכימי של מעבר ממתכת פשוטה לזהב מתבטא במקדשי העולם העתיק במעבר מנחושת בחצרות המקדש אל זהב וכסף במרכזו. זהב וכסף סימלו את שני הסוגים השונים של אלוהויות: זכרית ונקבית. החיבור של זהב וכסף במצרים יצר אפילו מתכת גבוהה יותר וקדושה שנקראה אלקטרום.

לפי תורת האלכימיה נחלקים חיי האדם לתקופות שונות, שכל אחת מהן מקבילה לאחת המתכות. התהליך האלכימי של הפיכת מתכת פשוטה לזהב מתבטא במעבר מגיל צעיר לגיל מבוגר ובתהליך ההתפתחות הרוחנית שצריך להתלוות למעבר זה. אנשי דמנהור חילקו את הגילאים השונים של חיי אדם לשמונה וייחסו כל תקופה למתכת מסוימת וגם לאחד מקלפי הטארות. החלוקה איננה מקבילה במלואה לאלכימיה הקלאסית המתייחסת לשבע תקופות, אך דומה ונשענת על אותם עקרונות.

גיל 0-7 שנים, מוקדש לברזל ולקלף החוזק בטארות
ברזל הוא המתכת העתיקה ביותר בפלנטה ומקורה ביקום. גרעין כדור הארץ הוא ברובו ברזל. הגיל הצעיר הוא גיל היסודות, היות חלק מהסביבה, מהאדמה, ולכן ברזל מתאים לתאר אותו, כיוון שגיל זה מחבר אותנו לגרעין כדור הארץ, ליסוד שלנו. בנוסף לכך, התינוק הוא חזק והאנרגיה שלו לא נגמרת, כך גם הברזל, וכך גם קלף מספר שמונה בטארות, קלף החוזק.

גיל 7-14 שנים, מוקדש לעופרת ולקלף הנזיר בטארות
העופרת היא מתכת כבדה, קלה לעיבוד ומבודדת, גיל זה הוא גיל של שינויים, עיצוב ועיסוק האדם בתוך עצמו, ולכן מתאים לתאר אותו בתור עופרת. גם הנזיר מקלף מספר תשע בטארות עסוק בתוך עצמו. הוא מתחיל את מסע החיפוש אך בכיוון הלא נכון, הוא מונע על-ידי אש פנימית בלי קשר לסביבה. שנים אלו הן שנים של הילד, שיש לו עולם משל עצמו. בסיומן נגמרת תקופה אחת ומתחילים חיים אחרים.

גיל 14-21 שנים, מוקדש לגופרית ולקלף העולם בטארות
גופרית מגיעה ממעמקי הפלנטה וקשורה להרי געש. גיל זה הוא גיל של מרד והתפוצצות טנטרית של כל היכולות הרוחניות באדם, יש מאין, ולכן מתאים לתאר אותו בתור גופרית. התפוצצות זו, הר געש זה, מופיע בצורתו הגבוהה בקלף העולם בטארות, קלף עשרים ואחת, המדבר על הגשמה עצמית ורוחניות.

גיל 21-35 שנים, מוקדש לנחושת ולקלף האוהבים בטארות
נחושת קשורה לוונוס אלת האהבה. זה הגיל של זוגיות וגידול ילדים, ולכן מתאים לייחס אותה לגיל זה. נחושת היא תחילתה של הדרך המבוגרת שמובילה לזהב. היא הייתה המתכת הנפוצה ביותר בימי קדם, קל לעצב אותה והיא טובה בסגסוגות עם מתכות אחרות. האהבה היא השלב הראשון בדרך אל המיזוג של הניגודים והיא מיוצגת על ידי קלף מספר שש, קלף האוהבים בטארות.

גיל 35-49 שנים, מוקדש לכספית ולקלף הקוסם בטארות
כספית היא מתכת נוזלית שנחשבה בימי קדם כמכילה בתוך ההתגבשות שלה כסף וזהב. זהו גיל הבגרות, גיל של בשלות, הישגים, האדם הוא בשיאו, אך יחד עם זאת עדיין גמיש, ולכן כספית מתאימה לתיאור גיל זה. האדם הוא כמו קלף הקוסם בטארות הקרוי גם קלף הלהטוטן, קלף מספר אחד, העוסק בהרבה דברים – בפרנסה, במשפחה, בקריירה.

גיל 50-65 שנים, מוקדש לבדיל ולקלף המורה בטארות
הבדיל טוב בסגסוגות עם מתכות אחרות, עם נחושת ברונזה, עם ברזל פח מגולוון. זהו שלב שיא הקריירה בחיים, השלב שבו מעבירים את השרביט לאחרים. זהו גיל של אינטראקציה עם הסביבה ושל מילוי תפקידים חברתיים,  ולכן מתאים לתאר אותו בתור בדיל. קלף המורה, קלף מספר חמש בטארות, קשור גם הוא להעברת הידע לאחרים.

גיל 65-80 שנים, מוקדש לכסף ולקלף הכוהנת בטארות
הכסף הוא מתכת טהורה הקשורה לירח וזקוקה להברקה. זהו גיל של זקנה וחוכמה, גיל שבו השערות נעשות לבנות כמו ירח, וכך גם הלב יכול להיות, ולכן מתאים לתאר אותו בתור כסף. גם הכוהנת, קלף מספר שתיים בטארות, היא חכמה וטהורה, משפיעה על סביבתה בדרכים לא נראות ומגינה על הקדוש מפני הגס.

גיל 80 והלאה, מוקדש ליסוד הזהב ולקלף השמש בטארות
זהב הוא מתכת טהורה שהיא מטרת התהליך האלכימי, המיצוי של הטהור ביותר מתוך מהלך החיים, המהות. הזהב מצביע על אפשרות הטרנספורמציה באדם, המביאה אותו לחיי נצח, אותם חיים שעליהם מבשר קלף השמש, קלף מספר תשע עשרה בטארות. זהו גיל סוף החיים, המוביל אל המוות ולכן מתאים לתאר אותו בתור זהב. קלף השמש מדבר על התקשרות לאנרגיה גבוהה והארה שמובילה לתחיית המתים בקלף התחייה, קלף מספר עשרים.

 

מאמרים נוספים על דמנהור, המקדש, הקהילה ואורח החיים

המקדש מתחת לאדמה

הר הקסמים

האורקאל

לדבר עם עצים

 טארות ודמנהור

ספרואידים וסלפיקות

אלים חדשים

האלכימאי

היסטוריה דמנהור

קווים סינכרוניים

המקדש הפתוח

הדרך הרוחנית

חשיפה לדמנהור  - הצטרפו אלינו לאחד הטיולים הקרובים

רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו