הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

עיקרון המחזוריות - טיולים לרחבי העולם

חוק הארבע – עיקרון המחזוריות

החוקים הטבעיים קיימים בתפישה שלנו, בדרך שבה אנו קולטים ומסדרים את תמונת עולמנו, בתוואי המחשבה והרגש, ואף בחושים הפיזיים. אחד החוקים הבסיסיים ביותר הוא חוק הארבע שהוא דוגמא קלאסית להופעה של חוקיות במערכת ובתפישה האנושית, כמו גם בעולם שבחוץ.
נתחיל מכך שהמבט והחושים שלנו מופנים קדימה, ועל ידי כך מחלקים את המרחב לקדימה, אחורה, ימינה ושמאלה, זאת אומרת שהתפישה המרחבית שלנו באופן טבעי עובדת לפי התוואי של ארבע, וזה מסביר את ארבע הכיוונים של צפון דרום מזרח ומערב לא כמשהו שרירותי אלא כנקודות אנרגיה המכווננות כלפי גוף האדם
בפה אנו מרגישים בארבע טעמים: מתוק, מר, חמוץ ומלוח, העין קולטת ארבעה צבעים: אדום, צהוב, ירוק וכחול.
כל הרפואה של העולם העתיקה התבססה על כך שיש לנו ארבעה נוזלים בגוף ואלו הם: ליחה אדומה – דם, ליחה לבנה – רוק, ליחה צהובה – שתן, וליחה שחורה או חומה – מיצי עיכול. הקדמונים נהגו לחלק בני אדם לארבעה טיפוסים, לפי נוזלים אלו: כולרי - שתן, סינגווני - דם, פלגמטי – רוק ומלנכולי – קיבה
ישנם ארבע יסודות: אדמה, אוויר, מים ואש. והם קשורים לארבע מצבי צבירה של החומר: מוצק, נוזל, גז ואנרגיה – אש. במילים אחרות כל הופעה בעולם החומר מתחלקת לארבע. אלא שבנוסף לכך ארבע קשור גם למחזוריות: ארבע עונות, ארבע חלקים של היממה: לילה, יום, זריחה ושקיעה.
הקדמונים נהגו להתייחס גם לארבעה מצבים: קר, חם, יבש ורטוב. הגוף שלנו נחשב לעובד על מחזוריות פיזית של חם, קר, יבש, רטוב, וזאת הסיבה מדוע בזמנים מסוימים אנו נדבקים במחלות ובאחרים לא.
כיום אנו יודעים שישנם כמה סוגים של מחזוריות: פיזית, רגשית ומנטלית, המחזורים מתחילים בזמן הלידה וכל אחד מהם בעל אורך זמן אחר. כל מחזור מורכב משיא, שפל, עלייה וירידה. הגלגל מתחלק לארבעה חלקים.
הבנה של חוק הארבע עוזרת לנו להבין המחזוריות של חיינו, הבריאות הגופנית, והקשר עם העולם הפיזי.
החוקים הטבעיים מתגלים בהסתכלות חיצונית על היקום ובמיוחד בטבע, חוק הארבע הוא העיקרון המארגן של עולם החומר (הסמל שלו הוא הצלב שווה הצלעות).
ישנם רמות גבוהות יותר של חוק הארבע המופיעות בשמש ובכיסא הכבוד של האלוהים, אלו דמות ארבע חיות שבחזון יחזקאל וארבע הסוסים המושכים את מרכבת אל השמש הליוס בפסיפסים רומאיים. ארבע בניו של הורוס במיתולוגיה המצרית וארבע נהרות היוצאים מגן העדן.
המחזוריות שבטבע ובחיינו נועדה לאפשר אקולוגיה מוגנת ויציבה בתוכה תתאפשר גדילה, התפתחות, שינוי ועידון, במילים אחרות המחזוריות נועדה לאפשר ספירלה של התקדמות, חוק הארבע מכיל בתוכו את חוק החמש
 
 

ארבעה סוגי מזון

האדם הוא מכונה המעבדת מזון - אנרגיה
ברמה הראשונה של המכונה - אנו מעבדים מזון פיזי העובר עיבוד, פירוק ובנייה מחדש בגוף שלנו.
ברמה השנייה - אנו מעבדים מים, שלהם תכונות של זיכרון והשראה. הדם, לדוגמא, מסוגל לקלוט הטבעות ולהוות את הבסיס לגוף האנרגטי הראשון - האסטרלי.
ברמה השלישית - אנו מעבדים אוויר, אלא שיש לאוויר תכונות פיזיות וגם תכונות אנרגטיות, לא כולם מפיקים מהאוויר את אותו הדבר. אנרגיה נכנסת לגוף דרך נשימה, אלא שיש שני סוגים בנשימה, אחת נכנסת באופן אוטומטי, והשנייה תלויה בהתפתחות האישית. 
ברמה הרביעית של המכונה - אנו מעבדים רשמים, הן פיזיים והן אנרגטיים, מה שחי בנו הוא תוצר שאריות הרשמים שעברו דרכנו.
אדם מסוגל לחיות ללא אוכל פיזי כמה שבועות, ללא מים כמה ימים, ללא אוויר כמה דקות, וללא רשמים כמה שניות בלבד!
המישור הקובע מכל הוא הרשמים: לא כולנו נחשפים לאותם דברים, וגם אם כן, לא כולם מפיקים מאותו אירוע את אותם דברים. שני אנשים הנמצאים יחד באותה מסיבה לא יחוו אותה באותו האופן. הרבה ממה שנקלוט תלוי במה שחי בנו (דוגמא היא שמחפשים מכונית מתחילים לשים לב למכוניות שפוגשים בדרך).
ככל שנחשף לדברים מזינים ומעשירים, כך יהיה לנו יותר אנרגיה.
יש אנשים ודברים ששודדים את האנרגיה שלנו ויש כאלו שנותנים. הסיבה שאנחנו אוהבים להיות ליד אדם זה או אחר היא שהוא נותן לנו אנרגיה, הסיבה שאנו נמנעים מסיטואציות קשות ואנשים שליליים היא שהם שודדים מאתנו אנרגיה.
 
קראו את המאמרים הבאים - לחצו לקישור
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו