הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

פירמידות בוסניה - טיולים לרחבי העולם

הפירמידות של בוסניה - המלך הוא עירום
האם ייתכן שבכדור הארץ היו ציוויליזציות קדומות ומפותחות שאין יודעים עליהם דבר?
הארכיאולוג החובב ד"ר סם אוסמנגיץ גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית, פירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה. הפירמידה מכוסה באדמה ולכן לא ידעו עליה עד כה.
לפי סם אוסמגוניץ ישנם כמה הגדרות ל"מה זה פירמידה" ואלו שהוא מצא בבוסניה עונים על הגדות אלו לעילא ולעילא. הפירמידה שהוא התייחס אליה נקראת "פירמידת השמש" והיא נמצאת ליד העיירה ויסוקו שהיא סיפור מעניין בפני עצמו (הייתה הבירה של הממלכה הבוגומילית בימי הביניים).  גובה 220 מטר (70 מטר יותר מהפירמידה הגדולה בגיזה) והיא הבולטת ביותר מבין שש הפירמידות שהוא מצא. 
ישנם כמה פרמטרים להגדרה של פירמידה, ופירמידת השמש עונה על כולם:
1.      צורה גיאומטרית – הפירמידה של בוסניה היא בצורה הנכונה ונראית כך מרחוק, למרות התכסית של אדמה ויער
2.      כיוונים – הפירמידה של בוסניה מכוונת כלפי הצפון המדויק, בסטייה מזערית של 0.01 מעלות. הרבה פחות מפירמידת גיזה
3.      שיפוע קבוע – ישנו בפירמידה בערך של 45 מעלות
4.      חומר בנייה מלאכותי - הפירמידה מצופה בלוקים של בטון מלאכותי, חזק יותר ממה שיודעים לייצר כיום – לפי בדיקות של מעבדות בעולם
5.      מערכת של מנהרות – קיימת מתחת לפירמידה – התגלתה גם בבדיקת של ראדאר וגם בחפירות אינטנסיביות המתקיימות בשנים האחרונות
6.      נהר העובר ליד הפירמידה -  כמו הנילוס במצרים, גם ליד פירמידת השמש עובר נהר גדול – בוסנה.
7.      שיקוף של השמיים והאדמה – זה קיים בפירמידה, הצל של פירמידת השמש ביום הארוך בשנה, לפני השקיעה, מכסה באופן מלא את פירמידת הירח הנמצאת דרום מזרח משם.
8.      קרינה אנרגטית – בראש הפירמידה נמדדה קרן של אנרגיה היוצאת ממנה כלפי היקום, בתחתית הפירמידה נמדדו תופעות של אולטראסאונד מיוחדות.
9.      עתיקות – בדיקות פחמן דו חמצני מראות שגיל הפירמידה הוא בסביבות 30.00 שנה. בדיקות אחרות מצביעות על גיל של 12.000 שנה.

אלא שביקור בפירמידות ומחקר עצמאי פשוט שכל אחד יכול לעשות מראה שאין פירמידות כלל:
הכשל הבסיסי בטיעונים של סם הוא בצורה הגיאומטרית. ההר איננו פירמידה כלל, רק מצדו האחד הוא נראה כזה, ואילו מהצד השני חסרה פינה, כך שיוצא פירמידה משולשת, ולא פירמידה מרובעת, שיטוט פשוט בגוגל ארץ או במפות גוגל, יראה לכם שאין פירמידה, אלא הר שהוא משולש ישר זווית, צורה כזו יכולה להיווצר עם טבלה של שכבות – הדומה לצורך העניין לספר, מורמת בזווית כלפי מעלה, תרימו ספר בבית ותטו אותו על הצד וכלפי מעלה ותקבלו פירמידה משולשת וזה המקרה גם כאן. אני בטוח שאם יחפרו בצד המזרחי והדרום מערבי (כאמור יש רק שלושה צדדים) של הפירמידה, יגלו שהשכבות נטויות בדיוק באותה זווית כמו אלו שנחשפו בצד הצפוני.
זאת ועוד, אם הייתה צורה גיאומטרית של פירמידה, הרי שהפינה הדרום מערבית הייתה צריכה להימצא היכן שכיום יש עמק, לפי המרחק, וזה בלתי אפשרי. בנוסף על כך אם הפירמידה היא מלאכותית הרי שיש לה משקל עצום והיה צריך משטח סלע ישר, כמו במצרים, בכדי להחזיק אותה, אחרת הייתה מתמוטטת. גם שאר הטיעונים לפירמידה אינם מחזיקים מים, כמו למשל האוריינטציה (בדיקה במפות גוגל מראה שהיא לא מדויקת) ועוד.
בקיצור, יש כאן מקרה קלאסי של wishful thinking  ביחד עם "המלך הוא עירום".
רואים דברים מצד אחד, אבל לא מהצד השני. הפארק שסם בנה יפה, והרעיונות על תרבויות קדומות ומפותחות נכונים, אבל המשיח כוזב. 
ראו את האקדח המעשן – תמונות בגוגל ארץ של ההר מצד דרום מערב, אין פירמידה. 


 

פירמידות בכל העולם
פירמידות עתיקות כגון קיימות בכל העולם, החל מסין וכלה בדרום אמריקה. ייתכן שחלק מהם נבנה על ידי ציוויליזציה מפותחת מאתנו שהתקיימה בעבר הפרהיסטורי, בהקשר של מבקרים מכוכבים אחרים. לאותה תרבות היה טכנולוגיה מתקדמת של אנרגיה השונה מזו שבה אנו משתמשים כיום. הפירמידות היו מעין תחנות כוח מקומיות ששימשו ליצירת שדה אנרגטי באטמוספרה שעבר באופן על חוטי למשתמש. הפירמידות שאבו אנרגיות מהיקום וכדור הארץ כך שהאנרגיה שלהם הייתה אינסופית.
מחזור התרבות שלנו הוא רק אחד מני כמה. לפניו היו מחזור תרבות שהסתיים לפני כ10.000 שנה, ולפני כן אחד נוסף שהסתיים באסון לפני כ20.000 שנה, בסך הכל ההיסטוריה האנושית היא של 75.000 שנה, ולא הייתה התפתחות אבולוציונית כמו שטוען דרווין, לעולם לא ימצאו את החוליה החסרה, כי הייתה הנדסה גנטית של אורחים שהגיעו ממערכות כוכבים אחרות
מעניין לציין שבאזור הבלקן מגלים הארכיאולוגים בשנים האחרונות תרבות קדומה פרהיסטורית הנקראת תרבות הדנובה, חלק ממנה הוא כפר בשם לפנסקי וויר הנמצא לחופי הדנובה וצופה אל הר קדוש בצורת פירמידה ליד דולנה מילנוביץ. בכפר זה נתגלו אנשים בעלי תוחלת חיים ארוכה ובריאות מושלמת.  
בנוסף לפירמידות של בוסניה נמצאו באזור הבלקן כדורי אבן ענקיים, מדויקים ומסתוריים, כמו בקרמנה שליד מוקרה גורה, שאיש אינו יודע איך הם נוצרו
תמונה של "פירמידת בוסניה" מהאוויר, אין פירמידה. יתרה מזאת עם הייתה פינה דרום מערבית, היא הייתה בעמק.
 
 


קראו את המאמרים הבאים - לחצו לקישור
אתרים בבוסניה
אתרים הרצגובינה
בוסניה בימי הביניים
הפירמידות של בוסניה
ביקור בפירמידות
סרייבו
בוגומילים בוסניה
סופים בבוסניה
מסתרי בוסניה
נצרות בוסניה
טיול בוסניה
 
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו