הצהרת נגישות

נגישות אתרים
תרבויות עולמי פועלת בכדי שאתר האינטרנט יהיה נגיש ושוויוני לכולם
לצורך כך הנגשנו את האתר לאוכלוסיות הבאות
- מוגבלי ראייה כולל עוורי צבעים, לקויות ראיה ועוד
- מוגבלים מוטורית בידיים , כאלו שקשה להם עם העכבר והמקלדת
- אנשים עם קשיים מסוגים שונים כגון: קריאה, למידה, הבנה, ועוד
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
באתר אנו משתמשים ברכיב עזר להנגשת אתרים על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כמוגדר ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים בנגישות
ישנם מספר חלקים – סעיפים חשובים שמבטיחים הגדרת האתר כנגיש לקהל המוגבל. ואלו הם
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

הסתייגות
יחד עם זאת נסייג ונאמר שמפני שהאתר שלנו כולל מערכות הזנת תוכן שונות שפועלות לפי שיטת WYSIWYG ייתכן שחלקים בדפי התוכן לא יצליחו להיות מונגשים בצורה כוללת, וייתכן שתצטרך התערבות בקוד האתר נוספת. במידה וגילתם מצב כזה, אנא צרו קשר בכדי שנוכל לטפל בכך באופן המהיר ביותר.
כמו כן במקרים מסויימים האתר שלנו מציג תוכן שבא מאתרים אחרים, שחלקם טרם הונגשו ואין לנו אפשרות לאחריות על צד ג', אך נשמח לקבל הערות ולהפנות את תשומת לב הגורמים הקשורים בכך.

פניות
כל שאלה, הבהרה, הצעה ופניה באופן כללי שקשור לאתר אנא שלחו לדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

קווים סינכרוניים - טיולים לרחבי העולם

קווים סינכרוניים ואנרגיות אדמה

בחדר המרכזי במקדש האדם בדמנהור רואים ארבעה דרקונים על הקירות. ארבעה דרקונים אלו מייצגים את ארבעה קווי האנרגיה, לפי שפת דמנהור – הקווים הסינכרוניים, הנפגשים במקום. לפי טענתם, אותה אנשי דמנהור חולקים עם קבוצות אחרות, כדור הארץ מרושת על ידי קווי אנרגיה, מעין מרדיאנים. ההיגיון שמאחורי טענה זו הוא שכדור הארץ הינו יצור חי, ובתור שכזה עובד על אנרגיות אלקטריות ומגנטיות, כשם שאת גוף האדם וגוף החיות מרשתים קווי אנרגיה, כך גם את כדור הארץ. 

אחת ההוכחות להיותו של כדור הארץ יצור חי היא שבמהלך ארבעה וחצי מיליארד שנות קיומו גדלה הקרינה מהשמש פי שתיים וחצי, אולם הכדור המשיך לשמור על תנאים קבועים ועל טמפרטורה קבועה באזור הביוספרה, שהוא טווח צר מאד של כמה קילומטר בין קרום כדור הארץ והאטמוספרה. בזכות זאת יכלו החיים על הכדור להתפתח באין מפריע ולא נכחדו. מה שאִפשר לכדור הארץ לשמור על הטמפרטורה הקבועה בביוספרה היה שינויים בהרכב האטמוספרה ממיתן לחמצן. שינויים אלה הושגו הודות לפעולת הצמחים בימים ועל פני היבשה, וכן הודות לפעילות החיות ולשינויים על פני היבשה, כמו היווצרות סלעי הגיר שגרמו לכליאת גזים כגון דו-תחמוצת הפחמן.

במבט מבחוץ נראה כאילו לכדור הארץ יש אינטליגנציה הגורמת לו ליצור צורות חיים ודוממים העוזרים לו לשמור על טמפרטורה קבועה על פניו, דבר המאפשר לו להמשיך ולפתח צורות חיים מפותחות ומגוונות יותר ויותר. יכולתו של אורגניזם לשמור על תנאים קבועים אל מול סביבה משתנה היא אחת התנאים להגדרה של חיים.
ישנם הגדרות נוספות של חיים המתאימות לכדור הארץ, ואחת מהן היא קיומו של קרום בררני המפריד בין היצור לבין הסביבה ומאפשר תנאים קבועים בסביבה עוינת. במהלך השתנות האטמוספרה ממיתן לחמצן נוצרה בצדה החיצון של האטמוספרה שכבת אוזון, סוג של חמצן מיוחד שיודע לסנן את קרינת השמש האולטרה סגולית. אם תגיע קרינה זו לכדור הארץ, היא תשמיד את כל סוגי החיים הקיימים על פני האדמה. הכדור יצר מעין שכבה מגוננת מקרינות מזיקות מהיקום, וזאת בנוסף לאטמוספרה עצמה שמגינה מפני אסטרואידים ונשורת מהחלל.
היכולת של אורגניזם ליצר קרום בררני, המאפשר רק לדברים מסוימים לחדור פנימה ולא לאחרים, היא תכונה של בעל חיים. בנוסף לזה, לאטמוספרה יש תפקיד כפול, שכן היא אף מונעת מקרינות מסוימות, שחיוניות לתפקוד התקין של הביוספרה, כמו למשל גלי החום, מלצאת מהכדור ולהיעלם בחלל. בקיצור: אם מסתכלים על התמונה הגדולה לאורך זמן, הרי שכדור הארץ מתנהג כמו יצור חי לכל דבר ועניין. בתור שכזה, פיתח כדור הארץ שדה מגנטי סביבו וקווים שבהם עוברת האנרגיה דרכו.

כדור הארץ מרושת ברשת של קווי אנרגיה הנקראים "קווים סינכרוניים". ישנם עשרים ושמונה קווים כאלו העוברים על פני כל כדור הארץ ואף מחברים אותו לחלל. ישנם רק שני מקומות על פני כדור הארץ שבהם יש הצטלבות של ארבעה קווים: האחד נמצא בטיבט והשני – בדמנהור. מכאן חשיבות מיקומה של דמנהור והצורך לבנות במיקום זה מעין מכונה אנרגטית, מקדש, שמשפיע על העולם כולו.

בגוף האדם יש את מערכת העצבים, בנוסף לכך יש קווי אנרגיה המחברים בין אזורים שונים, לחיצה על מקומות מסוימים ברגל, למשל, מפעילה אזורים במוח, וכנ"ל לגבי כף היד. הסינים חקרו נושא זה וקראו לקווים מרדיאנים. דיקור סיני מתייחס אליהם.  המחטים נכנסים לתוך קו שהוא חסום או חלש ופותחים בו את זרימת האנרגיה. כך גם בכדור הארץ המרושת על ידי קווי אנרגיה, שבדמנהור נקראים הקווים הסינכרוניים. למעשה ניתן להגיד שהמקדש הוא דיקור גדול אחד בתוך קווי האנרגיה של האדמה.  

קווי אנרגיה בכדור הארץ

קווי האנרגיה שעוברים דרך כדור הארץ מחברים לא רק אזורים שונים על פני כדור הארץ אלא גם את כדור הארץ עם היקום ועם מימדים אחרים. מקדש האדם בדמנהור הוא דיקור שאולי יצליח לשחרר את חסימת האנרגיה שממנה סובל בדורות האחרונים המין האנושי, וכתוצאה מכך גם כדור הארץ.

זאת ועוד, הקווים הסינכרוניים הם הדרכים הגבוהות של הנשמות, ככה מגיעים חיים מכוכבים אחרים, ונוצרים דברים היברידיים ­ תערובות עם מה שקיים כאן, אלים או ענקים שבחרו להיות פה בגלל המיקום המיוחד של הקווים הסינכרוניים כי המקום הזה עשיר בערך ובאפשרויות.
בלב כדור הארץ, במרכז, יש פלזמה, שמש, ושם יש נקודת מעבר ושער לשמשות אחרות
האנרגיה המרכזית שהקווים הסינכרוניים מעבירים היא מידע אינטליגנטי מעודן ביותר שקיים ומשתנה על ידי חיים (מחשבה) והיכולת להרחיב, לחשוב, ובכוכבים אחרים לתת משמעות למה שחושבים
הקווים המנחים, שהם חיים, הם כמו מערכת עצבים חיה,­ וכוללים חיות וצמחים. מה שמשפיע על החיים בכוכב הזה הוא השמש בחוץ ובלב האדמה.
כדור הארץ נמצא בצד הגלקסיה, אך הקו מגיע מהמרכז. השמש שלנו היא בנקודת ההגעה של קו שהולך למרכז הגלקסיה ומהשמש לכוכב ארץ,­ קו סינכרוני שמושפע מהכוכבים במערכת. רק לכדור הארץ יש 18 קוים סינכרוניים עם חמש רמות של מפגשים בפנים.
הקווים שמחברים את כולנו הם highway של הנשמה, שמחכה בתחנות. חישוב המקום בו הנשמה באה לעולם תלוי בעקבות שהנשמה עושה בגלגול במקום מסוים, יש זרם חזק או נמוך, אתה מבא איתך את הטעם שאתה אמור לחקור. כשעוזבים מתחברים לקווים הסינכרוניים, שרק בהם יכולה להתרחש טרנספומציה רוחנית  
 
מאמרים נוספים על דמנהור, המקדש, הקהילה ואורח החיים
רשימת
תפוצה
לקבלת מידע נוסף אודות טיולים חדשים ישירות
לתיבת האימייל שלכם, הרשמו למועדון הלקוחות שלנו